מילואים

happymam

New member
מילואים

חלקן אולי יכעסו ולא יסכימו איתי -אבל תנסו להבין: עוד שבועיים בעלי ייצא למילואים ואני לא יודעת איך אשרוד את זה. אני עובדת וחוזרת לקראת 5, בנצ'וק בן 3 וחצי חודשים. אני סומכת עליו בהרבה דברים והוא עוזר לי המון. אני לא יכולה בלעדיו. גם ככה קשה כשהוא מגיע מאוחר. אבל זה לא פייר לקחת אותם ללילות מחוץ לבית מילא מילואים ללא לינה. אתן לא חושבות? ומה רק נשים מטפלות בבית? צריך להוציא חוק לזה לפחות עד גיל שנה של הילד. שלא לדבר על זה שאני מתה מפחד לישון לבד, ואין אופציה לישון במקום אחר.

kerenra

New member
אוי סמדר ../images/Emo24.gif

הגיע תורך, הא... מסכנה. זה באמת קשה!! כידוע לך אני עברתי לשבוע להוריי. אולי חמותך וחמיך יבינו את המצב ויתמכו בהם עד שבעלך יחזור מהמילואים. אני מקווה שיקצרו לבעלך את משך המילואים (כמו שהיה אצלנו)... בכל אופן, במה שתצטרכי תגידי ואנחנו נשתדל לעזור!!

hagaram

New member
אני מסכימה איתך!! בואי נגיש עצומה..

זה הסיוט שלי המילואים האלה!!! לכמה זמן הוא יוצא?

מבינה אותך מאד!!

שחר בת 15 חו' ובעלי יצא כבר פעמיים למילואים ולא תארתי לעצמי כמה שזה קשה... אין לך עזרה? בפעם הראשונה ששחר הייתה אוכלת בלילה אחותי באה לישון אצלי וזה מאד עזר. בפעם השנייה עזרו לי בערבים עד השינה..וחזרו בבוקר.. שיעבור בקלות..

happymam

New member
תודה לכולכן על הסימפטיה

אבל אני מתביישת להגיד שזה רק 4 ימים - אבל זה קריטי בשבילי. לא לדבר על כך שהוא לא יהיה בחינה של אחותי.

../images/Emo24.gif ותחזיקי מעמד!!!

גם בעלי אמור לצאת למילואים לכמעט חודש!!! בסוף החודש הבא ועוד יחסיים אותם יומיים אחרי היומהולדת שלי (יומהולדת 30!) ואין לי מושג איך אני אסתדר כי ההורים שלי לא כ"כ קרובים אליי ויש יום בשבוע שאני יוצאת לעבוד והוא זה ששומר על נעם ושלא נדבר על זה שהוא יהיה בשטחים, ישמור על כמה משפחות שמעדיפים לסכן חיים של אחרים מאשא לגור במקום פחות מסוכן!!!!!!!!

שמופי10

New member
אני מתה מפחד כל פעם שמגיעה המעטפה

כי אצלו כל גיוס זה לפחות לחודש איזה סיוט מקווה שלא נפתח פה ויגיע משהו בקרוב _חמסה חמסה)

kees

New member
בנות - שרק ייחזרו בשלום

וחוץ מזה תנו לעצמכן יותר קרדיט - אתן יכולות לבד!! נכון זה לא קל נכון זה מבאס אבל לא בלתי אפשרי חישבו על כל החד הוריות שעושות את זה על בסיס קבוע (כמוני למשל) זה לא בשמיים!! והכי חשוב שבני זוגכן יחזרו בשלום ובביטחה זו צריכה להיות עיקר הדאגה ולא איך תסתדרו - אתן תסתדרנה!

למעלה