מילה רעה על "מת לחיות"

amir4marathon

New member
מילה רעה על "מת לחיות"

אני, כרבים אחרים, באתי להביע תמיכה בליאור מייארה. עמדנו בכניסה לאולפני מימד אופטימים ושמחים. אנשים התרגשו, דיברו על מי ינצח וכדומה. היתה אווירת חג ממש. העמידה תחת השמש, שהיתה ביום שישי דיי חמה, גרמה לאנשים קצת לאבד סבלנות. העמידה מחוץ לאולפן בחוץ נמשכה שעות ולמנהלי האולפן ממש לא היה חשוב שהקהל עמד בחוץ כמו איזה מקבצי נדבות. בכל אופן, אני ועוד כמה חמומי מוח התחלנו לצעוק על המאבטחים שיכניסו אותנו פנימה. המאבטחים באיזה שלב התחילו להלחץ ושלחו לעברנו כמה בקבוקי מים בכדי שנסתום את הפה. את הקריזיונרים הרציניים מיד הכניסו פנימה. הרגשתי כמו קוף בספארי שזורקים לו בוטנים. לי אין בעיה לעמוד בחוץ בשמש ולבזז את כל יומי אבל יחד איתי עמדו אנשים מבוגרים שלא ממש אהבו את העמידה בחוץ. היחס המזלזל שגילו הנהלת האולפן כלפי הקהל רק תיגרום להם לבעיה-קהל לא יבוא יותר לראות תוכניות. ומילה לבימאי הפלצן של התוכנית: לאחר שפנו אליך כששאלת לשלום הקהל וענו לך שהקהל לא כל כך אהב לחכות בחוץ, ענית בצורה מזלזלת. אני מרחם עליך ועל כל הצוות שצריך לסבול אותך ואת האגו הנפוח שלך. ולכן אני ממליץ לכולכם לעולם לא להגיע לאולפני מימד כי הם גועליים. הקהל שהיה שם הגיע בשעה עשר בבוקר ויצא מהאולפן בשלוש אח"צ. הקהל לא ביקש מים, אוכל או הוקרת תודה. בסך הכל הקהל בא להנות ולתרום את נוכחותו לתוכנית. אולפני מימד הפלצניים-תתביישו לכם!

amir4marathon

New member
ניר סימון היקר

קודם כל תודה שנתת לי תשובה ארוכה עם הרבה התייחסות למה שכתבתי. כתבתי את ההודעה (כנראה) מתוך אכזבה וכעס. אין ברצוני לקבל התנצלות מאולפני מימד-אני לא זקוק לה. אני פשוט רוצה שאנשים לא יגיעו לאירוע מסוג זה בכי הקהל הוא בעצם ניצב שממלא חלל ריק ותמורה עובר השפלה. בנוגע לכעס כלפי המאבטחים: המאבטחים הם הפנים של החברה ונציגיה לצורך העניין ולכן הם חטפו צעקות מכיוון שהם שחסמו את הכניסה. ובנוגע להכנות של האולפן לקראת התוכנית: הקהל יכול היה מייד להכנס ולחכות בפנים במסדרונות ובאולם ההמתנה היכן שממוזג. אבל לצערי, הוחלט שהקהל יחכה בשמש בחוץ-מגוחך! אולפני מימד, כמו רבים אחרים שעובדים בטלויזיה, חושבים רק על רייטינג וכסף. קהל שנכנס בחינם לא ממש מעניין אותם. ולכן אני חוזר על דברי-לא לקחת חלק בהקלטות באולפני מימד. כן, הפניה שלי היא אך ורק לאולפן זה, כי שם הייתי ונפגעתי. ונוגע לתוכנית עצמה: הביאו חבורת שופטים שהביעו את דעתם ברמה של כיתה א', מה שתרם לרמה הירודה של התוכנית. לראייה-בדיחותיו הלא מצחיקות של ננסי ברנדס. אני לא מצפה שתוכנית זו תהיה ברמה כל כך אבל זה עלבון לחבורת המשתתפים בתוכנית, שלחלקם צפויה קריירה במוזיקה. הטענות שלי שוב כלפי אולפני מימד ולהפקה במיוחד, שיכלו קצת יותר להשקיע בתוכנית. אבל כנראה שאין להם הרבה שכל. התוכנית שודרה בליל שישי כשהרייטינג הוא הגבוה ביותר בשבוע. המבקרים כבר צולבים את התוכנית מכל הכיוונים ובצדק. ושוב, צר לי על הכוכבים האמיתיים של התוכנית, שהם באמת מוכשרים אחד אחד. חג שמח, אמיר.

amir4marathon

New member
אני משוחד

אז ככה... את ליאור אני מכיר באופן אישי. אני וקרוב משפחה שלו, איציק שרון, גדלנו ביחד ושנינו מנגנים. הוא ממש מוזיקאי שכותב, מלחין ומנגן מיקצועי בגיטרה. אני מנגן בחליל צד בשעות הפנאי. ליאור, מוכשר מאוד, עדיין בתחילת דרכו בחיים. כמה שידוע לי הוא רוצה להיות זמר. הוא יצליח אם הוא קצת יהיה בראש פתוח לכל סוגי המוזיקה. גילי (שלמה ארצי) הוא קודם כל חקיין מעולה ובנוסף איש שיווק ופרסום מעולה!!!!!!!!!!!!!!!1 עקבתי אחריו. יש לו את מה שאין לאחרים שהגיעו לגמר. הוא יודע כיצד למשוך את תשומת לב כולם. ידעתי מהרגע הראשון שהוא יזכה בגמר. הוא נכנס לבמה ראשון, יודע לפרגן לכולם, מלא בטחון עצמי, בקיצור "אוכל" את הבמה. בנוסף, הבחור עובד בפרסום וידע ליחצן את עצמו בארץ לקראת הגמר. לא אהבתי את עניין הפוסטרים וכדומה אבל כשרוצים לזכות, אין חוקים. אילנה אביטל (מירב פטיש)-אותה פגשתי מחוץ לאולפן בסוף התוכנית. היא קודם כל בת גילי (34), יפה להדהים ובנוסף גם מאוד סימפטית. לא דיברתי איתה אישית אבל שמעתי אותה. הייתי יוצא איתה אבל אני לא יודע אם היא רווקה :). נא לעדכן אותי בנושא. אני יכול להמשיך לכתוב על כולם אבל סתם בא לי לספר דווקא על מיקי ודידי שהנחו את התוכנית. לאחר התוכנית, הייתי רעב מת ונכנסנו לאכול כמה חבר'ה במסעדת ג'רף ליד האולפן. מיד אחרינו נכנסו כל צוות ההפקה של התוכנית ומיד אחרינו נכנסו מיקי, דידי הררי ובני משפחתו. יאמר לזכותם, שהם שני אנשים מאוד נחמדים ללא כל פוזה פלצנית. מיקי ממש עשה צחוקים ובלאגן במסעדה. דיברנו איתם קצת. לא יותר מדי הערכתי את דידי כאיש בידור אבל אני חוזר בי כי הוא איש מקסים ביותר. לסיכום: אני רוצה להתחתן ולעשות ילדים עם מירב פטיש (אילנה אביטל). בחתונה שלי ישיר ליאור מיארה וכל שאר כוכבי התוכנית. הרב יהיה מיקי מה שמו שאני לא זוכר את שם משפחתו, ודידי הררי יהיה הדי ג'יי. ומכיוון שזאת תהיה חתונה מאוד מתוקשרת לא אכניס אף אחד מאולפני מימד פנימה לאירוע. הם יחכו בחוץ ומדי פעם אזרוק להם מים ואולי בורקס. הכל בצחוק חוץ ממירב פטיש המדהימה!!! פשוט אישה יפה ובשלה. תמסרו לה ד"ש ממני אם אתם מכירים אותה באופן אישי. יאללה, שיהיה לכולם חג שמח, אמיר

amir4marathon

New member
בידור איתך

קודם כל, תודה על האינפורמציה. מצחיק שאתה אומר שאני דיי דלוק עליה. הכל מתובל אצלי בחוש הומור אז אל תקח כל מילה שלי ברצינות. אתה יודע יש פתגם שאומר שהדיבר ה-11 בתורה זה אל תקח את עצמך יותר מדי ברצינות... ותמסור למירב שאני אוהב גרושות, כי יש להן ניסיון מוכח בזוגיות, ובטח היא יותר מבינה היום מה חשוב ומה פחות חשוב במערכת יחסים. איזה פאשלה עשיתי-ניקי גולדשטיין סליחה! אז שיהיה לך גם חג שמח. בבקשה לעדכן אותי בקשר למירב!!!!!!! ביי, אמיר

2שירוש2

New member
../images/Emo41.gifלא נכון!!../images/Emo70.gif

אני היתי באולפנים, באתי לקהל ותוך 3 דקות הכניסו אותנו פנימה והיה מאד כיף, האולפנים בסדר גמור, זה שבאת ביום לא טוב זה לא אומר שהאולפנים לא טובים.

amir4marathon

New member
../images/Emo24.gif

יהיה קצת מגוחך להתווכח על נושא זה, לא? את ילדה בת 13 ואני לא מתווכח עם ילדות כי הן מתעצבנות מהר, במיוחד שאני מבוגר עם קרחת! אז את צודקת ודי. אמיר

למעלה