מייבי בייבי צריכה עזרה

מייבי בייבי צריכה עזרה ../images/Emo53.gif

היי אנשימים קוראים לי רוני
,ואני בת 14 וחצי. עכשיו, מה לי ולאופנועים בעצם? אני מאוד מאוד מאוד אוהבת אופנועים
, ומאוד מאוד מאוד רוצה אופנוע (ויוכל להיות לי רשיון בעוד שנה וחצי).
הבעיה היא שההורים שלי לא מסכימים, ומתנגדים לזה שאני אפילו אעלה עם ידיד שלי על האופנוע שלו.
בגלל זה התחלתי כבר לפני חצי שנה מסע שיכנועים מפרך, שכולל תמונות של אופנועים על המקרר, על הטלוויזיה, על הדלתות וכו', לבכות כל פעם שעובר לידנו אופנוע ועוד דברים שכאלו. אבל כלום לא עוזר...
אולי למישהו מכם יש רעיון איך אני אשכנע אותם
ט'נקס

bikerboy

New member
יש לך עוד זמן

אבל אם את רוצה באמת לעשות רישיון אז תתחילי מעכשיו תעשי מה שאת עושה תקרצצי להם כל הזמן כל פעם שרואים אופנוע תגידי זה מה שיהיה לי כל הזמן דיברי איתם על זה עד שבסוף הם ישתכנעו...אייך אני יודע למה אני גם עשיתי את זה אני התחלתי לקח לי שנה בדיוק לשכנע אותם לחתום לי ועכשיו אני כבר אחרי טסט ואני עובד בפיצה מסקנה עם רוצים משהו אפשר להשיג הכל

אוף../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif גם אני רוצה ../images/Emo46.gif

אני לא חושבת שההורים שלי יגיבו בצורה חביבה אם אני אגלה להם שיש לי רישיון חצי שנה אחרי שכבר יהיה לי אותו... הם יותר יכעסו... מאוד...
ו... אני אמשיך לנג'ס... כמה שרק אפשר... ההורים שלי קצת
, והם "בסך הכל דואגים שלא יקרה לך שום דבר רע..." כי "זה נורא מסוכן" ובלה בלה בלה שנה וחצי זה כלום לשכנע אותם... אני מקווה שאני אצליח

schuy

New member
כל הכבוד, קודם כל!

אני אתן לך דוגמה למה שאני עשיתי, אבל אני בהחלט לא ממליץ לך לעשות את זה!
גם הוריי התנגדו לגמרי לכל העניין שאעלה על אופנוע וכו', אז פשוט התחלתי לעשות שיעורים בלי שיידעו, ממימון עצמי! אחרי טסט(טוב, שניים) קיבלתי רשיון...
ולאחר כחצי שנה סיפרתי להוריי. הם בקושי כעסו, ולא היה להם מה לעשות בנידון בכל מקרה...

בנדיטון

New member
שחכת משהו אחד

היא צריכה אישור הורים להוצאת הרשיון לפני גיל 17. בכל מקרה, יש לך "מוטו"? תקראי את הכתבה שלי שמה מגליון דצמבר בעמוד 75 (נדמה לי) אולי זה יעזור..

the jango

New member
על הבוקר?

ככה? הג'נגו קרוע מהלילה,עוד לא רואה ממטר,צריך לספוג את ההשמצות האלו? ככה יפה?

OMERTLLF

New member
חפיףת קטן עליך

וממה אתה קרוע בלילה אם מןותר לשאול? משהו שקשור לים וצלילה
?

נתן.ל

New member
הפתרון פשוט נורא

בגיל 18 תוציאי רשיון לאוטו בגיל 20 רשיון לאופנוע בגיל 22-3 רשיון לכבד כיום כבדי את הורייך ואם תבכי עוד פעם אז
מגיע לך

ROCKr

New member
אני חושב שאם איכשהו תוכיחי להם

שאת לא טיפשה כי בעקרון הם מפחדים כי זה מסוכן ואם תוכלי להוכיח שאת תוכלי לשרוד על אופנוע ושאת אחראית ותוכלי לממן את זה לבד אז אולי ורק אולי הם לא יזרקו אותך מהבית תראי אף אחד לא מכיר את ההורים שלך ואיך הם ולא יכולים לתת לך עצה מתאימה בדיוק

ברור שהם לא מכירים אותם....../images/Emo11.gif

אבל די רציתי לדעת איך אתם שכנעתם (אם היה צריך) את ההורים שלכם בשביל שיהיו לי עוד רעיונות
אני חושבת שאחרי שאני אשגע אותם במשך החצי שנה הקרובה הם כבר יסכימו לי... אני מקווה...

Phangan

New member
עד היום לא הצלחתי לשכנע את ההורים

שלי והם עדיין מתנגדים לכך שארכב על אופנוע. כך שהסיכוי הוא קלוש... אבל שיהיה בהצלחה

rech

New member
כמעט לא קיימים...

הורים שתומכים ברעיון האופנוע הם זן נדיר-מגיל מסוים אין להם פשוט ברירה.... אז אוליי פשוט לחכות

ROCKr

New member
למה שלי היו בסדר אבל

אכשיו אחרי תאונה הם קצת נגד

C O L T

New member
סיפר פעם אחד ממלאכי הגהנום

שכאשר הוא קנה את ההרלי הראשון שלו, 3 שנים ראשונות היה מחביא אותו במחסן אצל הסבתא, ומגיע הביתה ברגל, כדי לא לעצבן את ההורים, שהיו קצת נגד.

guts

New member
להוכיח יכולת לשרוד?? ../images/Emo4.gif

בוא ספר לי איך עושים את זה... אני בטוח שכל חברי הפורום (ואני הראשון) ישמחו לדעת איך אפשר להוכיח להורים שאנחנו מסוגלים לשרוד... בקיצור בנאדם, אין חיה כזו. לא משנה כמה תהיה זהיר זה לא תמיד תלוי בנו.

למעלה