מיטה זוגית איקאה

bugbuster

New member
מיטה זוגית איקאה

מיטה זוגית איקאה – ענק! זה ענק אמרתי לעצמי , איזו מיטה! איזה עיצוב! וזה איקאה! רחבה, כל- כך לארג'ית כאילו כזאת! וכן, המילה הזו 'מפנקת!' כשכל זה אחרי תסריט מדהים, המוצלח ביותר אולי שיכול להיות בנט: בערב הקודם, (אתמול!) התקשרות ראשונה בצ'אט, ממנו עליית מדרגה לטלפון, שיחת הטלפון ממשיכה ומעמיקה עמוק לתוך הלילה ולשעות הקטנות, מכירים? כשהאוזן שורפת מחד והעייפות מאידך ממותתים אותך ובכל זאת אתה מוכרח להמשיך בשיחה המופלאה והמחרמנת הזו של שני אנשים שממש 'מצאו את עצמם' (והיכן היו עד עכשיו!) כמה מאות משפטים מוחלפים בה, שאתה לא מבין כיצד ניסוחים יפים, חדים, שנונים כאלה בכלל יוצאים ממך ולא פחות, ממנה גם, (ת'אמת? ממנה יותר!) בין באמירה בין בהקשבה ועומד! עומד לך כל הזמן, הנה האוננות הראשונה בטלפון ואחריה "... אז למה לא אכנס לרכב ובפעם הבאה שאצור יהיה "אצלך?" כשמרגישים שקשר כזה מתהווה וישנו. ..." היא אומרת 'מחר, זו שבת ואני רוצה בכל זאת להכיר אותך קודם...' 'כן,' אני קוטע, 'שתראי שאני לא המבתר מנחל אלכסנדר ' והיא עונה בלא פחות שנינות 'או השורף מפחי האשפה ברמת גן.' קובעים למחר בערב, בפועל כבר בבוקר 'מקדימים' את מפגש ההכרות, שהיא היא עליית המדרגה, כבר לא וירטואלי, עין בעין, אחד על אחד. מגרש נייטראלי, טיילת לואי מרשל, (חיפה, כרמל.) אני מגיע קודם כשהיא יודעת בדיוק מה אני לובש ומתואמים בניידים ואז, הדמות שמגיעה, נהדרת! ומיד המגע! מגע עדין, אפילו טיפה התחככות אבל עדין כך שהאחרים באותו גן לא נרחב במיוחד שליד מלון דן כרמל לא יכולים לפענח ואילו בני הזוג כבר משוחחים עמוק וקודח בשפות גוף ולשניהם ברור, שאמנם ההגעה למגרש הנייטראלי היא "ללא התחייבות," כל אחד יכול לשנות את דעתו, (להתחרט,) בכל רגע נתון ולא תהייה חרטה. באופן אישי כיוון שהולך לפגישה עם אישה אני ללא 'רשת- בטחון, (רשת בטחון היא שמישהו יודע לאן אני הולך ומה מספר הטלפון של מי שניפגש איתו, שהיה ועד שעה זו ואחרת לא אתקשר, נא לחפשני בנחל אלכסנדר, וגומר. 'היא' בוודאי שדאגה לרשת בטחון מבחינתה אגב.) ממשיכים מיידית משם אל לא אחר מאשר ביתה שלה עצמה, לא מלון, לא צימר ולא כל ואריאציה מיקומית אחרת, כשברור מה ייעשה מיד כשנגיע, כשכל שפות הגוף כבר מדברות בהמשך אחד ישיר ורק נרגש פי כמה מכל המערכת המגרה והמגורה מאתמול בערב ואכן! אנחנו בחדר השינה! איזו מיטה רחבה! ענק! אחסוך בתאורים. אין זה משנה מי הוריד למי ומה נאמר ואם הייתה כוס שתיה לפני כן כשהפוקוס הוא המיטה, המיטה המלכותית ממש! מיד כש – 'התחחלנו' וכאן יסלחו לי הללו המחכים לתאורי אקרובטיקה או לוליינות של גופות נעדרי חוט שידרה בגמישותם, או לביצועים המתעלמים מכוח הכבידה, (אבל לוודאי עתירי כוח משיכה) <ומשאיבות> <ומתרגילים> <וממיצים מוחלפים>, <ומכך וכך פרקי משחק מקדים.> ההשתגלות הייתה כמעט מיידית! חזקה. נהדרת! עומד לי! כשמראש, עוד בשיחת התאום האחרונה לפני שיצאתי מהבית, (מכין לעצמי את דרך הנסיגה,) אמרתי שלא אקח ויגארה (סיאליס, פור וי רקורד,) כי אני רוצה להיות 'אני עצמי' והיא אמרה עוד באותה שיחה בלילה אבל אין לי שדיים גדולים כמו ... (שאתה אוהב,) והכל עכשיו הסטוריה. אני בתוכה! וזה מישגל! ואני חזק! וזה נהדר! ואני דופק! דופק חזק! ו... והמיטה נשברה! ולהפך! אני לא מבוהל! להפך. אני מוחמא! ואהההה באג, אתה חזק, אתה תותח, אתה ענק, אתה וואחד זיין מוואדי א'נק- הק! שברת לה ת'מיטה בדפיקות של נייק! ואיזו מיטה! ת'מיטת איקאה! וחייבים ממש חייבים ובכל מחיר (זו שבת !) לתקן את האיאקה כי, כי הבת שלה הודיעה שתבוא בערב עם הנכדה ואיך אני אסביר לה היא אומרת לי, שהשתוללתי עם גבר זר שרק אתמול הכרתי כאן בבית על המיטה והיא שבורה! (וזו שבת!) יוני הגיע, יוני החבר האמיתי , מהסוג שיש לך אם זכית שלושה כאלה ולא יותר, יוני עם ידי הזהב שיש לו בית מלאכה חובבים מדהים, הביא איתו ארגז כלים, נכנס והקרין מיידית הקלה מתוך האנרגיות החיוביות שלו ובחיוך הצנוע נתן לנו להרגיש כמו "המסדר" (הרווי קייטל) מספרות זולה (טרנטינו) שלא נרגיש נבוכים והנה הוא מיד ניגש לעניין. סייעתי לו להרים את המזרן המפואר כשיוני כבר מסתכל על הקונסרוקציה המדהימה, פאר הטכנולגיה האירופאית (איקאה, לא?) ומפליט, איקאה... זבל של מוצר בלבוש יפה. צריך לתבוע אותם על זילות של עבודה וחומרים עלובים. יכלת לשבור ת'מפרקת שלך! איקאה, 'סעממק ואני כבר חשבתי שאני ענק.

למעלה