מיחזור

מיחזור

למען אמא אדמה מיחזור מכונות כביסה,שואבי אבק,מדחסים, מזגנים,תנורים,כיריים,מיקרוגל,מחשב, מקלדות,מדפסות,מצברים,מקררים, וכל שאר מוצרי החשמל והאלקטרוניקה, ברזל,נחושת,אלומניום,אופניים,קורקינט, שולחנות וכסאות פלסטיק שבורים,בקבוקים לפיקדון, קופסאות שימורים,כלי מטבח ועוד..... 10% מההכנסות יתרמו לטיפול בקשישים סעודיים ולבניית בית הכנסת בנופי פרת. איסוף ופינוי מביתכם. יוסי מוזס תושב נופי פרת טל:02-5355376 נייד:050-5745036

יפה יפה

אשמח לדעת מה אתם עושים עם הציוד - לאן זה הולך למיחזור? -------- ובלי קשר - מישהו שם לי בדואר (תודה!) מודעה של עיריית מעלה אדומים על מרכז המיחזור שהם פתחו במישור. אז זה ברחוב האוגדה: בכיכר של רמי לוי פונים ימינה, ישר עד הסוף וזה שם מצד שמאל. יש מיכלים נפרדים לבקבוקי פלסטיק, נייר, סוללות ומוצרי אלקטרוניקה.

g i t t i t

New member
מרכז מיחזור מישור אדומים

הראשון שסיפר לי על כך היה רבש"צ, אח"כ קראתי ב"זמן מעלה". נפתח מרכז מיחזור פסולת באזור התעשיה פארק אדומים במישור אדומים. במרכז המיחזור - מוקד איסוף מרכזי למיחזור שיש בו מיכלי אצירה ייעודיים לאיסוף פסולת כגון: בקבוקי פלסטיק, נייר, סוללות ומוצרי אלקטרוניקה. מרכז המיחזור הינו יוזמה של עיריית מעלה אדומים מתוך הכרה בחשיבות הגדולה לתחום איכות הסביבה ושמירה על הסביבה ווערכי הטבע. הכתובת: רח' האוגדה. הובטח כי ישנו שילוט הכוונה. כמו שחמוטל הסבירה, בכיכר של רמי לוי לפנות ימינה (מערבה) עד הסוף. כבר פנה אלי אדם אחד ואמר שאם נקודת האיסוף שלנו תהיה נגישה והפסולת תוצב כבר ממויינת הוא ישמח ל"הקפיץ" את הפסולת שלנו למישור בכל פעם שהוא נוסע לרמי לוי. מצרפת מספר פעולות פשוטות ששלחה לי חברה בנוגע למיחזור, הקטנת כמות ונפח הזבל, לכל המעוניין. ופעולה אחת פשוטה גם ממני: תקטינו את ניפחו של הזבל שלכם. לשטח קופסאות, בקבוקים, קופסאות שימורים. כי הנפח הינו בעיה גדולה מאוד, תרתי משמע. עכשיו כל שנותר הוא להציב מיכלים מתאימים, ליעד קראוון או מקום אחר לעניין. אולי אפשר בשיתוף עם מעלה??? יום טוב, גתית

למעלה