מיה תודה רבה האמת גם אני התגעגעתי

מיה תודה רבה האמת גם אני התגעגעתי

רוצה לספר לכם על ``הקטנטן`` שלי. יום אחד אני חוזרת מהגן עם בני ופוגשת חברה שבנה גם בגן של בני. בעוד אנחנו משוחחות בענייני נשים הערתי לה שהלק בצפורניה יפה. לפתע בני שלף ``פנינה``,מי ששמה לק היא פרחה. אני לא רוצה לומר לכם שבאותו רגע חשבתי על דרכים להיעלם,אך לצערי זה לא קרה. ישר התנצלתי ואמרתי שדברים כאלו הוא לא שמע בבית,והנה גם לי יש לק בציפורניים. מתברר...שפשוט הגננת מנסה לחנך אותם לאהוב נשים עדינות (שאין לי מושג דרך אגב איך זה מתקשר ללק). ומאז המריבות בינו לבין ביתי מסתיימות ב``את פרחה``. אני לא מסוגלת לשמוע יותר את המילה הזו,מה לא ניסיתי אך ללא הועיל. הגננת אמרה ואם היא אמרה אז יש לגיטימציה לומר את המילה הזו. אז עכשיו כולי תקווה שתצוץ מילה חדשה קצת יותר נחמדה והפרחה תעבור. אז שיהיה לכולנו שבת שלום וביי

עופריקו

New member
אצבעונית אל יאוש...

זו תקופה והיא עוברת ,פשןט צריך להמתין עד המשפט הבא שיקלוט... וחוץ מזה תחשבי על דברים יותר גרועים ....אז הכי טוב זה למצוא דרכים להעלם....ויש לי כמה קסמים שיהיה רק טוב ... עופר הודיני הקוסם ;-)

לי28

New member
הסבר... שנת 2001

היי אצבעונית.. קודם כל ברוכה החוזרת... את האמת התגעגעתי. קראתי את דבריך וקצת נראה לי מוזר מההה הגננת לא יודעת שאנו כבר בשנת 2001 וזו עם הלק והקפקים לאו דווקא פרחה... או שאולי את צריכה להסביר לה, את אשר עושה הזמן והתקופה במיוחד כיום בדור בנית הציפורנים. חג שבועות שמך

לבונה

New member
אבל בנינו...ככה...

אני רואה בגן של התאומים שלי ילדות קטנטנות עם לק כחול חולצות בטן כפכפים וכל מני צמודים. לא אוהבת את זה. לי לא נראה שילדות קטנות צריכות להראות כבוגרות, הרי זו הילדות..זה דובי זה בובה זה ..לא יודעת, ככה בכל אופן אני חושבת. הרי יהיה להן את הזמן שלהן לכשיתבגרו..לא?

ODED99AA

New member
אצבעונית

שלום לך וחג שמח דבר ראשון דבר שני אני במקומך היתי הולך לגננת ודורש ממנה להפסיק לשטוף לילד את המח נכון מתפקידה לחנך את הילד אך לא לקבוע לו צורת הסתכלות על אנשים תיכף היא גם תכניס לו גם ששחורים הם זבל והשואה היא המצאה של היהודים (אני בכוונה מנפח דברים) כי בצורה כזו גם היטלר התחיל זה מה שניקרא להרעיל לילד את המח מיצטר אם זה נוקשה מידיי אך זו האמת המרה גננת כזו מקומה לא במערכת החינוך כי זו גזענות לשמה שלך עודד

מיה30

New member
ואצלנו הן דווקא עדינות....

הבנות בגן של של הבן שלי מצוייצות כאילה עם שמלות ושאר אביזרים אך, נטולות לקים וקבקבים.... עדיין לא הבנתי איך הגיעה הגננת לנושא הלק והפריחה ואני שואלת אין לה נושאים אחרים לדבר עליהם חוץ מ.... למה למשל שלא תתמקד בנושאים שבאמת צריכה ללמד? ורגעעעעע מה אני פריחה??? כן יש לי לק וקבקבים!!! יוווו בחיים לא חלמתי שיגידו עליי דברים כאילה חחחהההההההה בחיי לא מצליחה להרגע מהצחוק מיה30 {בעלת הקבקבים} B-)

אני מאוד מקווה..

שהערת לגננת על כך.. גננת לא מחליטה מה ``יפה`` ומה ``פרחי``. נקודה. לא לשים לק זה ``עדינות``??? בוח הילדים שאמותיהן מושחות ציפורניהן בלק התכווצו במקומות כשהיא אמרה את זה בגן... לדעתי, פשוט חוצפה של הגננת וחוסר רגישות. רקנית (עם לק, כפכפים, וכדי לעצבן גם עם קליפס בשיער!!!)

אמיר.

New member
אופססססססס

לא הייתי אומר פרחה אבל לק ??? איכס. לק באצבעות הרגלים אולי בכל זאת זה קצת אתם יודעים נו... פ___ ? .......

למעלה