מיה דגן מלכה

טוב, נו.. האמת?../images/Emo110.gif

את רוב הפרקים יש לי ערוכים - רק עם הקטעים של יעלי
אבל יש לי כמה פרקים שלמים.. כאלה שלא היה לי כוח לערוך - וכאלה שכל העלילה שלהם חשובה לי

יעל שרוני באמת יודעת לשחק את הרעה!

אתה מדבר על יעל שרוני, נו טוב זה הרי משחק, אך הדמות של שרון סילבר היא שונה מיעל שרוני, שרון סילבר משחקת את השטן מהתגלמותו, יותר גרועה מגבעון אחיה, וגם היא נחשית ארסית ומתחוכמת. אני רואה בימים האלה את העונה השנייה של הסדרה, אז אני לא רואה את הנוכחית, אך עכשיו בערוץ 2 ראיתי איך היא ואחיה אריאל הוכיחו שהם יותר מסוכנים וקטלניים ממשפחת שחר, שבעבר הפרידו בין נינט לזוהר. אך הם חזרו ונגמר הסיפור, זוהר היה הטמבל הגדול, עבר מנועה וישן אצלה, ונועה שהרתה מגבעון הזה ורצתה להיפטר ממנו, הפילה את הילד על זוהר, וזוהר חטף גם אגרוף מגבעון, עלילות ההפלה שנינט לא עשתה וגם הילד שהוא לא היה של זוהר, השיר שגנבה נעמי שחר מנינט, החטיפה של גבעון, והמחיר בכלא שחטפה נעמי. אך שרון ואריאל, שני האחים הארורים האלה, לא רק שמסתירים מהמחזמר ומהשאר שהם אחים, הם גם עשו יחד אחת כדי לרסק את הזוגיות של זוהר ונינט, הדרך הראשונה של שרון, להגיע לסוכן ובן דודה של נינט רוני, ולפתות אותו ואז להתאהב בו ולדלות ממנו מידע, כדי להשתמש בו כדי להתחיל את מלאכת ההרס נגד נינט. הקורבן הראשון הסבא של נינט, שחטף שבץ בגלל שרון המפלצת, לאחר שרב איתה כששמע על שוחחה עם אחיה על התכניות הזדוניות כדי להרוס את נינט, היא קרעה את הנייר שרצה להראות לנינט, ועשתה את עצמה כואבת והמומה. הקורבן השני זוהר, זוהר כבר חווה חוייה כזאת בעבר אך הוא הביא אותה על עצמו למעשה, אך הפעם אריאל תכנן מסיבת רווקים לזוהר, והתעקש להביא לו את האקסית רקפת. רקפת לא הסכימה, אז שרון דאגה שהם יעשו חזרות שהם רבים ומפרקים את הזוגיות המשותפת שילכו לביתם. לילית אמא של שרון הכינה בכלאה משקה שמעורר חשק ולהביא אותו לזוהר. שרון התחפשה לעיתונאית מצהובון פנאי פלוס, ונפגשה עם רקפת ואמרה לה שהזוגיות של זוהר ונינט שבירה, שהם עומדים להפרד. רקפת כיבדה את הזוגיות של נינט וזוהר, אך היא הלכה לבית וראתה אותם רבים ועומדים להפרד, אך חשבה שזה באמת. רקפת הסכימה להופיע במסיבה, המסיבה באה, אריאל נתן לזוהר את המשקה הקטלני, זוהר נפל ברשת, רקפת הופיעה אריאל הנוולה צילם את התמונות, והעביר אותם לשרון, ושרון כבר דאגה שיפורסם באינטרנט, וזה פורסם. נינט זרקה את זוהר, וזוהר כמה מסכן הבחור, הוא לא עשה כלום, וגם הוא לא יודע שהנחשים הם לידו, שרון המורה שלו למחזמר, והתלמיד שהם דאגו שיצורף, כמה מרחם על זוהר המסכן שהורסים לו את החיים בשביל להרוס לנינט, ואחר לנעמי ולנועה שחר, ובעבור מה, כדי לנקום את "מותו של מי" של גבעון, שהוא סוטה, רשע, תככן, הוא חטף ועינה וכבל את נועה על הכסא ורצה לירות בה, ואחיו המזופתים רוצים לנקום את "מותו" של אח שהוא מפלצת כמוהם.

ויקיטה

New member
חחחחחחחח.... חולהההה

אבל גם אני כזאת.. רק שאני לא מורידה את הכל סתם כי אחרי שאני רואה מעל 5 פעמים כל פרק אין טעם.. אני יודעת הכל בעל פה
חוץ מי זה.. אני משתדלת שיהיו לי כמה שפחות וירוסים כדיי להיות בפורום של רן ואושרי ודנה חחח

למעלה