מידע על מכונית....

PoDoLi

New member
מידע על מכונית....

שלום לכולם, היית רוצה לדעת פרטים על המיצובישי קולט הישנה (1993-1996), מבחינה טכנית, אם אפשר מנסיון, אם לא אז גם טוב בתודה מראש

© DrorZi

New member
רכב של בנות

זו דעתי. אין לו ולרכב ספורט שום קשר. אבל הוא אמין
דרור זי.

sronis

New member
ואו, שיר, את נותנת לדרור להגיד כאלו

דברים??
רוני

© DrorZi

New member
טוב, אני הותן לכם אתגר

הרי כולנו יודעים למה התכוון המשורר שרשם "רכב בנות" זה לא היה סקסיסטי/מכוון דווקה לבנות המין השני והיה מכוון אפילו לאלברט (אני בטוח שרוני מתפוצץ מצחוק מול המחשב עכשיו) למי שזוכר. הקיצור, הנה לכם טרד למציאת המונח או הפירוש המתאים ל "רכב בנות" כזה שלא יעצבן אף אחד ...
דרור זי, מאותגר גבריות

עתיד©

New member
רכב בעל קווים עדינים וחלקים

שמשדר עדינות, ולא אגרסיביות דגומא ? קולט=רכב בנות פראדו=רכב גברי עכשיו זה לא אומר שאישה לא יכולה לנהוג על רכב גברי, או גבר על רכב בנות...אלא ההגדרה נובעת מהכלל ולא מהיוצא מן הכלל (כמו שיר לדוגמא)

© DrorZi

New member
אני אוהב בנות.

וכדי שזה בכל זאת יהיה קשור לפורום: אני שונא גיפים ולא משנה מי נוהג בהם.
דרור זי.

ran levi

New member
אתם יודעים מה

אני מכיר כל כך הרבה בחורות שמחפשות את המאזדה 121 שהיא מכונית חמודה מאוד בשביל בחורה ולא מכיר אפילו בחור אחד שמחפש את הרכב הזה והוא לא בשביל חברה שלו!!!!!!!!!

Alfa156 GTA

New member
בפעם אחרונה שאמרתי את זה על

קולט, "רכב של בנות " קיבלתי הרבה תגובות לא נעימות.

1337hAx0r

New member
אני אישית

אף פעם לא הבנתי מה אנשים מוצאים בקולט קטן שמחירו חדש הוא 96 אלף שקל.

אוזניים

New member
רכב של בנות?../images/Emo4.gif

וחיפושית זה רכב של סוסים? בברכה שי שפעם ראשונה שומע על חלוקת המינים על פי הרכב.

drugstore

New member
הגדרה טובה יותר ../images/Emo98.gif

היא שזה רכב לספרים - as in hair dressers
כולו רעש וצלצולים (בתיאוריה...) עם שלדה מעפנה ונוחות נסיעה בטטה. חרא אוטו טכנית: 113 סוסים או יותר נכון פונים... 14 קג"מ. (לא זוכר סל"ד...) היא זהה ללאנסר של אותן שנים (שנקראה סופר לאנסר) עם שלדה מקוצרת שלא היטיבה עם הנוחות/ההתנהגות (ומה לא) המקוריים של הלאנסר - כך יוצא שהלאנסר הייתה מוצלחת ממנה (וגם היא לא מציאה, בלשון המעטה). הקיצר, בחירה לא מוצלחת לחובב הגה, מעל למצופה עבור שוקי זיקרי.

ceyal

New member
וכשאני אמרתי את זה על הלאנסר כמעט

שחטו אותי

drugstore

New member
מה אמרת?

מה שרשמתי ידוע למי שאמור לדעת את זה. כל ה"מבינים" למיניהם, למשל אלו שחושבים שאמריקאיות הן המכוניות הטובות ביותר על פני כדוה"א, יכולים להמשיך לקנות מכוניות כאלו.

ceyal

New member
אמרתי ש

לפי כתבה שקראתי באוטו או בהגה (לא זוכר כי לא מצאתי את העיתון) היה כתוב במפורשאחד הרכבים היותר גרועים שהיו על הכביש

למעלה