מידע על הזיות שמיעה...

קוראים לזה פסיכוזה...that's me...

כנראה שאת (כמוני) פסיכוטית..... רוב הפסיכוטים לוקחים ריספרדל (ריספרידונום) פסיכוזה רגילה לא חזקה ולא חלשה מגיעים ל2 מ"ג בערך... אני הייתי על 3 ועכשיו הורידו לי לחצי כי זה עשה לי תופעות לוואי נוראיות ריספרדל היא אחת התרופות מאלה שעושות כמעט תמיד תופעות לוואי אצל נשים - בדרך כלל חלב בחזה ואז את הולכת עם חולצה רטובה ועם כתמים ואת צריכה לשים פדים של הנקה כאילו שילדת עכשיו 10 תינוקות... אם יש לך הזיות לכי דחוף לפסיכיאטר כי זה יכול מאוד מהר להחמיר ואת תשתגעי..... שלך תמרה

FrooTeLa

New member
אבלממש לפעמים...

ופסיכוזה זה לא משהו אחר לגמרי?.. כאילו.. לא הזיות אלא יותר תחושות? שאת הולכת למות נגיד או שיש לך התקף לב וכאלה? אבל שזה לא באמת אלא סתם פארנויה?.. או שזה רק תופעות פסיכוסומטיות?

כשבן אדם הוא פסיכוטי:

בדרך כלל אפשר לאמר שהוא שומע דברים או רואה דברים או שניהם,יש גם הזיות ריח אבל אני לא נתקלתי בהן... איש פסיכוטי,אני אתן לך דוגמא,הולך ברחוב ופתאום שומע מישהו רודף אחריו (צעדים) והוא מסתובב ורואה אותו ומתחיל לרוץ,אבל בעצם לא רודפים אחריו (זה דוגמא לפסיכוזה של ראיה ושמיעה) פסיכוטים (שמיעה למשל): שומעים שאנשים קוראים להם,מסתובבים,ולא רואים אף אחד... פסיכוטי (ראיה): רואים אנשים שרצים אחרים,או סתם מישהו יושב לידם וכאלה... או מישהו שהם ממש מפחדים ממנו אז פתאום רואים אותו במקום שאין מצב שהוא יגיע אליו... אל תסתמכי על זה אני לא רופאה אבל אני אומרת לך מנסיון אישי שלי בלבד...

FrooTeLa

New member
אבל איך אני אמורה להגיד דבר

כזה לפסיכיאטרית?... היא לא תרצה ישר לאשפז אותי?!

ממש לא!!!

היום לא מאשפזים כ"כ מהר... היא כנראה תיתן לך כדורים (בדרך כלל ריספרדל) וזה רק יקל עליך ולא את לא תגיעי לשום אישפוז כל עוד את לא פוגעת בעצמך או בסביבה שלך

למעלה