מידע בתיק הרפואי של הנולד נתרומת ביציות.

מידע בתיק הרפואי של הנולד נתרומת ביציות.

WOW, כמה זמן לא פתחתי פה שרשור....

ניצן אובחנה, בחוסר קשב וריכוז ADHD, ומשנה הבאה היא תתחיל ליטול רטלין. אני לא רוצה להיכנס לסוגיה של כן או לא רטלין מאחר ואני בעצמי נטול קונסרטה (שזה סוג של רטלין) וזה למעשה הציל את החיי המקצועי. עלי לציין גם שרופא שלנו ממש לא ממהירה לתת רטלין והמצלה בוצע מול הרבה בדיקות ואבחונים שביצענו עם ניצן, מערכות החינוכית והרפואית מאז שניצן הייתה בגן חובה כאשר התחלנו זהות את זה. היום היא עולה לכיתה ג'.

את ה-ADHD היינו כנראה המתנה הגנטי שלי לניצן

במסגרת האבחון הסופי, הרופאה חייבת לשאול ולמלא שאלון באם יש מחלות גנטיות בתחום הקרדיולוגי במשפחה.

כאשר דיווחנו שאין שום קשר גנטני בין פלפלת לניצן מאחר וניצן היא מתרומת ביצית, היא אמרה ביוזמתה שהיא לא תרשום את העובדה הזו התיק הרפואי של ניצן. יחד עם זאת, היא אמרה שהיא חייבת לשלוח את ניצן לביצוע EKG ואקו לב לפני שהיא יכולה לתת לה רטלין מאחר ואין לנו מידע על מחלות גנטיות או קרדיולוגיות של התורמת. היא אמרה שהקרדיולוגים ישאלו שאלות והיא לא יודעת עם הם ישתפו כל כך פעולה לגבי אי-רישום נושא תרומת ביצית ונצטרך להתכונן לזה.

מי שמכיר אותנו, יודע שיש לנו סיפור כיסוי, שאני לא מאחל לאף אחד מכם, שיצדיק את אי-הדיווח לקרדיולוג לגבי נושא התרומה.

שתדעו שבמקרה וילדכם יאובחנו ב-ADHD או במחלות אחרות שיש להם איזו זיקה גנטי להורים הגנטיים, סוגיה התרומה ורישום בתיק הרופאי יעלה.

MAMALY

New member
אני לא הייתי דואגת

הם י שץ]ו פעולךה הפ לא ירשמו הם לא ידברו וזה לא חייב להיות רשום.

אני היית ביון כמה פעמים עם הילדים בשניםפ האחרונות בגלל חום גבוהה ממושך (ויארוסים ארורים) ובגלל אי אילו זוטות ושאלו אותי על בעיות גנטיות עד שלקחתי את מנהלת המיון לצד ואמרתי לה מה שיש לי להגיד והיא במפורש אמרה לי שכל בעיה כולל קרדיולוגית אומרים "לא יודעים" זה בינכך לא משנה ובינכך יבצעו כל בדיקה שצריך בשביל כסת"ח
מנהלת במיון ילדים אמרה לי את זה.

לכן
זכותך לשמור על פרטיות
חובה לספר עבר אם יודעים לפעמים0 לא יודעים
זכותכם לבקש שלא ירשמו כלום
לא ממש מסובך.

חוצמזה מה נשמע???????

זה ברור היה לי שבמהלך החיים יהיו פה ושם הצצות

זה גם מה שמנע ממני לתרומת ביצית לפני 10 שנים, כיום יש לי בן מקסים (וכל הזמן אני חושבת ומתפללת שלא יצוצו בעיות).

ההרהור היה ונשאר - אבל, אני מאד אוהבת את הבן שלי - ומאחת לו רק בריאות - אם לא תהיה ברירה כמובן שאצטרך לדווח ולא לשקר.

למעלה