מטבריה לחיפה(כרמל)

מצב
הנושא נעול.

pokik01

New member
מטבריה לחיפה(כרמל)

מטבריה לחיפה(כרמל)
שלום , אני מחפש תחבורה ציבורית מטבריה לחיפה( כרמל) .מישהו מכיר קו ישיר או מונית שירות או משהו אחר שיביא אותי כמה שיותר מהר.

Springy

New member
טבריה-חיפה

מטבריה לחיפה(כרמל)
שלום , אני מחפש תחבורה ציבורית מטבריה לחיפה( כרמל) .מישהו מכיר קו ישיר או מונית שירות או משהו אחר שיביא אותי כמה שיותר מהר.
טבריה-חיפה
אין קו אוטובוס ישיר מטבריה לכרמל למיטב ידיעתי. צריך לקחת קו 430 של אגד מטבריה למרכזית המפרץ, ומשם לקחת אוטובוס לכרמל. אם התכוונת לחוף הכרמל - קו 103. למרכז הכרמל - קו 129.

mister K

New member
תיקון, קו 139.

טבריה-חיפה
אין קו אוטובוס ישיר מטבריה לכרמל למיטב ידיעתי. צריך לקחת קו 430 של אגד מטבריה למרכזית המפרץ, ומשם לקחת אוטובוס לכרמל. אם התכוונת לחוף הכרמל - קו 103. למרכז הכרמל - קו 129.
תיקון, קו 139.
למרכז הכרמל סע בקו 139. בקו 129 סע אם ברצונך להגיע לנווה שאנן.

TDR

New member
139 למרכז הכרמל - מומלץ לקנות

מטבריה לחיפה(כרמל)
אצל הנהג כרטיס המשך תמורת 3.70 ש"ח ולהוזיל את עלות הנסיעה

איליה.

New member
הכוונה היא לנהג של 430. אני אסכם:

אצל הנהג כרטיס המשך תמורת 3.70 ש"ח ולהוזיל את עלות הנסיעה
הכוונה היא לנהג של 430. אני אסכם:
אתה עולה על 430 בטבריה, ומבקש מהנהג כרטיס לכרמל. הוא יתן לך כרטיס המשך שאותו אתה צריך לשמור. במרכזית המפרץ (התחנה הסופית של 430) אתה עולה על 131 או 139 ונותן לו את כרטיס ההמשך ששמרת. הנהג של 131 או 139 ינקב לך את הכרטיס. תגיד לאיזה רחוב בכרמל אתה צריך, ואז אוכל לתת לך תשובה יותר מדויקת אם באמת צריך לקחת קו 131 או 139, או אולי קו אחר. בלי קשר - לגבי 103 שהוזכר קודם - הוא נוסע רק בבוקר, בשאר שעות היום יש 114. וכשאומרים כרמל, בדרך כלל לא מתכוונים לחוף הכרמל.

pokik01

New member
תודה רבה. עזרתם לי מאד.

מטבריה לחיפה(כרמל)
תודה רבה. עזרתם לי מאד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה