מטאטא מגומי

נחשצפע

New member
מטאטא מגומי

לאחר המלצות קניתי את המטאטא הזה "רב מג" מגומי ..אז יכול להיות שרק לי נדמה אבל בניגוד לנפלאות הרבות ששמעתי עליו הוא לא נוח בכלל לשימוש..הוא כבד וכאילו לא "נסחב" טוב.. היתרון היחידי שאני מוצאת בו זו העובדה שהוא לא צובר לכלוך וניתן לשטיפה בקלות .. ככה הוא אמור להיות ??

layli

New member
לי יש שניים

אחד זול - ממש לא משהו, "לא סוחב" וקשה לטאטא איתו ואחד יקר - עלה בסביבות 60 ש"ח הוא מעולה!

נחשצפע

New member
זה עלה 70

והוא לא סוחב ..השאלה אם זה סוג לא טוב-או ככה כל אלו עם הגומי?

layli

New member
הוא "סוחב" פחות ממטאטא רגיל

צריך להתרגל לזה.... מבחינתי החיסרון שלו היא העובדה שאי אפשר לטאטא איתו את הפינות או הריצוף שצמוד לקיר, אבל הוא באמת אוסף מעולה את כל הלכלוך, כך שאני בסה"כ מרוצה.

אצלי הוא לא מטאטא ...../images/Emo8.gif

פשוט הפסקתי להשמש בו ...לא מטאטא בפינות ...לפעמים שלא בא לי להוציא שואב מטאטא בו שטיחים ..וגם נח לקרצוף ריצפת הפספס בחצר ...(רק שלי אין רצפה כזו
) מבחינתי זוהי קניה שגויה שלי ...

נחשצפע

New member
גם לי נראה קנייה שגויה -אז האם קיים

כזה שגם "סוחב" וגם ניתן לניקוי בקלות ?

יש לי מטאטא שאישי רכש לפני כ30 שנה

המטאטא עשוי שיער טבעי של איזשהי חיה (נדמה לי סוס)...בזמנו חשבתי שרכות השערות ושלא גורם לשרטות על הארחים זה יתרונו היחיד ..אולם עם השנים למדתי שהצפיפות נשיער מאפשרת טאטאו טוב גמישותו מאפשרת להגיע לפינות ..ובסיום הטאטואי יש לנקותו משאריות לכלוך אחת לכמה חודשים שתפתי אותו והנחתי ליבוש ..איכסון -לעולם לא על השיער ... אז אם היה לי מטאטא כזה מושלם למה נפרדתי ממנו? פשוט שכחתי אותו כשעברתי דירה וחשבתי לבית חדש מטאטא חדש... ולא מוצאת כזה מטאטא ...

נחשצפע

New member
זה מה שיש לי בבית

לא 30 שנה רק 6 ..משער טבעי -הכי נוח וקל לשימוש אבל צובר המון לכלוך בכל שימוש ונורא קשה לנקות אותו. הסיפור של המטאטא מגומי מרגיז אותי,סתם זרקתי 70 ש"ח..אני אשטוף אותו ואחזיר להום סנטר ביום ראשון ..

חמודיתה

New member
יש חנות ישנה בת"א באזור של רחוב הרצל

שמוכרת מטאטאים כאלה משערות סוס וגם מברשות, אנחנו קנינו לפני 3 שנים ומרוצים מאוד.

למעלה