מחשיבה שלילית שלא רציתי להיתיחס לבעלי מקשיים

זורחת1

New member
מחשיבה שלילית שלא רציתי להיתיחס לבעלי מקשיים

בריאותים פיזים ונפשים מוטטה אותי לו ידעתי שאככה בעלי מרגיש . ועכשיו סיפור תגידי מה דעתכם עברתי שינוי גדול גדול שגרם לי להפוך את התקליט לאחור . כי תביני אני אימא בדיכאון ומחלה בריאות ולכן לו מתפקדת . אז לו ידעתי לא תאמינו .פשוט פעם היתי שומעת לו לכל מילה שלו קדוש והיה לי חיים טובים . וכל הזמן אמרתי אין לי כוח פיזית ובעצם זה גם נפשית .אז ייום שישי הה פיצוץ ריב ובעלי לקח את הרגליים לו יכל לשמוע אותי .והוא מרגיש כאבים בחזה ועצבני כמו לו יודעת מה .פשוט היתי לו שם .היתי במקום אחר בראש שלי . ואז בעלי יצא בערב 10 וחזר ב4 לפנות בוקר .אני במחשבתי כבר העליתי מחשבות שהוא ילך לנערת ליויי . שהוא ילך לבית מלון.או הופעה או סטרפטיז והרגשתי כזה שאני חיבת לעצור אותו ולא לתת לו יד חופשית. כי אני זאת שכל הזמן אמרתי לו אכפת לי שילך שיצא ולא איתי .ולא היה אכפת לי שאני לו עושה איתו סקס. לו היריע לי .לו הרגשתי שחסר לי .הרגשתי רע כמה החיים קשים לי .כמה אין לי תמיכה במישפחה . לאחר שיחה בטלפון אמרתי לו כן איפו אתה הלכה לכאן ולכאן כל מה שאמרתי לכם. אז בעלי אומר ל אני לו יגיד לך איפו אני נימצא .אבל שלא תחשבי שטוב לי אני מרגיש חרה את הורגת אותי את לו איתי. את לו קשובה לרגשות שלי את לו מזיז לך כשאני צועק את יותר מוסיפה במקום לעצור את הריב ויקוחים בבנו . לרגע חשבתי וריחמתי עלין הבחור חזר הביתה ואני היתי חמה אחרי שהירשתי לעצמי להיכנס לאינטרנט ולדבר בצאט. והיתי חיבת לפרוק את העצבים והכעס שלי על בעלי .בקיצור השיחה שדיברתי בצאט גרמה לי לשינוי לבעלי להיתיחס אליו ולהיות איתו שכבנו היה לי כיף מאוד מאוד נהנתי ולגמרי הרגשתי כולכך טוב .שעכשיו אני מתחילה לשמוע מה שבעלי יגיד לי כי זה טוב לשננו וגם לבנות וגם לעזרה יש קירבה יש שיחה ופשוט טוב לי מאוד מאוד. וגם למחרת תיפקדתי ועשיתי דברים לבד בלי עזרה של מישהי ממשרד הבריאות .ןלא לאמין פשוט היום אני מיתחשבת בבעלי ולא ידעתי כמה מצוקה היתה לו וגרמה לו לכאבים בחזה ולכעס כמו לא יודעת מה .עכשיו ירד המתח בבית . ויש לי עזרה אבל לאת לאת נראה הלוואי שימשיכו הימים ככה .בעלי אומר לי זה יחזיק לך יום אחד נראה. הכל תלוי במצב רוח שלי . ותאמינו הכל בראש עכשיו אני מתפקדת ולא אוכלת הרבה כמו שהיתי .איזה 6 פרוסות ביום שוקולד ופירות ועוד אוכל העיקר שיהיה ל כוח . מה דעתכם רוצה תגובה ממכם .שתידאו שאפשר לנסות לשפר תלוי בשני בני הזוג .

bridges

New member
כל הכבוד על מה שעשית

דרוש הרבה אומץ לעשות את מה שעשית. מה שעשית זה לוותר על שליטה. ויתרת על שליטה וזכית באנרגיה ובבריאות. אני למדתי ממך המון. שיהיה לך בהצלחה, רונן

זורחת1

New member
כן כי פשוט כל הזמן חרה לו טוב

הרגשה נוראה כעס מתח עצבים פשוט כולנו היתיאשנו ולא ידתי מה הסוף לכן אפילו ניכנסתי לצאט לדבר עם בחור וןכל מיני מחשבות רעות היו לי לפרוק את הכעס ועצבים . ועכשיו תודה לאל טוב לי .אני מנסה עדיין צועק פה ושם אבל לו כמו שהיה .אחרת בצורה יותר עדינה. אני כבר לו הולכת נגדו .לו עונה לו .פשוט אחרת

למעלה