מחשב צלילה

אפרת29

New member
מחשב צלילה

אני מעוניינת לקנות מחשב צלילה חדש או יד-שניה, אפשר לקבל המלצות לדגם מסויים וטיפים? תודה מראש, אפרת

עפ

New member
ישנם מספר דגמים של מחשבים וסביר

שכל אחד כאן בפורום ימליץ לך על משהו אחר.המלצתי היא וויפר של סונטו. מחשב אמין מסך גדול ונוח לקריאה,מתאים לצלילת אויר ,נייטרוקס וצלילה חופשית. ידיותי ביותר למשתמש וקל לתפעול. סוללה שניתן להחליף במקום בניגוד לחלק מהמחשבים האחרים שיש צורך לשלוח לחו"ל להחליף סוללה. ישנו גם המוסקיטו של סונטו שהוא קטן יותר ויכול לשמש גם כשעון דומה בנתוניו ובטפריט לוויפר אך ללא גאו"ג (צלילה חופשית).ניתן לקנות חדש באילת בכ 1500 ש"ח.

menimm

New member
מצטרף להמלצה - Suunto Vyper

ראיתי בלוח מודעות שבמועדון מנטה שמישהו מוכר כזה יד שניה, שווה לבדוק !.

ספוקי

New member
תיקון טעות קטן:

בויפר יש אפשרות של "צלילת מכשירים" - ז"א שהמחשב משמש רק כמד עומק וזמן (ניתן להשתמש בזה לצלילה חופשית, אבל לאחר שצוללים איתו במצב מכשירים אין אפשרות לשנות Mode במשך 48 שעות). במוסקיטו יש בנוסף לשלושת המצבים (אוויר, ניטרוקס ומכשירים) גם מצב של צלילה חופשית. אבל אין לי מושג אם המחשב ננעל ל-48 שעות או לא. בכל מקרה, מצטרף להמלצה של הוייפר, אלא אם כן אתה רוצה אותו בתור שעון יד ואז מוסקיטו (למען האמת לא מבין למה ללכת ביומיום עם שעון מחשב צלילה ב-2500 שקל).

שמוליקש

New member
מצתרף להמלצה של עפ - וויפר אני בכל

אופן קניתי אחד כזה רק לפני 4 ימים ב 1550 ש"ח באילת.

ninja9

New member
עושה פרסומת למשהו שאני לא מכיר

אבל ... שווה שמשהו ירוויח לפחות לא יודע אם זה אקטואלי או לא , אבל ראיתי על לוח המודעות במועדון מנטה - משהו שפרסם שהוא מוכר מחשב ויפר חדש לגמרי ב- 1200 ש"ח. נראה לי ששוה שבדוק על מה מדובר. לי כבר יש - אז זה לא מדבר אלי , אבל אם את התכוונת לקנות מחשב - שווה לחסוך כמה מאות שקלים ולקנות מחשב משומש במצב חדש... נ.ב. לכל המעוניין- עדיין ניתן להשיג אצלי ממשקים לכל מחשבי הסונטו והאלדין

למעלה