מחשבות שהיו לי על החממה האמריקאית

Roei152

Well-known member
מנהל
תצטרך לחכות ...
סבלנות סבלנות לא קונים בשום....

panda0zombie

New member
מחשבות שהיו לי על החממה האמריקאית

אז אנחנו יודעים בוודאות שיש שתי עונות..
בטוח שבשתי עונות הם מתכוונים לשתי עונות שלנו? (כלומר כמו בישראל 50 ו50) או שאת העונה הראשונה הם החליטו פשוט לחלק לשתי עונות?
כי זה נשמע יותר הגיוני מאשר שכבר כתבו וצילמו בשלושה חודשים שתי עונות שלנו כי אז זה יהיה ממש חסר
אז רק רציתי לוודא

ועוד משהו שיצא לי לחשוב עליו..
סדרות שמצליחות בארצות הברית יכולות להימשך ליותר מ2-3 עונות , סדרות מקור אחרות של נטפליקס עברו את הסף הזה והגיעו לעונה 4-5
אז אם אקדמיית החממה (מוזר לי לקרוא לזה ככה) תצליח ותקבל ביקורות טובות, אז יכול להיות שנגיע גם לעונה 4 ואולי יותר (בגלל זה גם עלתה לי המחשבה שרשמתי בהתחלה)

panda0zombie

New member
בעצם בדקתי

ובתמונה שגיורא העלה של התסריט היה רשום משהו על החלון של חדר השינה ואז בסוף הוא רשם סוף העונה הראשונה
אז אני מניחה זה כן מה שידענו קודם..
חבל דווקא, שלא יהיה חסר מידי

Roei152

Well-known member
מנהל
מה שאת אומרת בעצם
זה שהחממה תקבל "חלוקת גאליס"?
&nbsp

panda0zombie

New member
זה מה שתהיתי לעצמי

כי זה פשוט לא נראה לי הגיוני שעונה של 50 פרקים יצמצמו ל13 (או 25 פרקים של 20 דקות בערך) אז חשבתי שאולי עושים פה גאליס
גם חשבתי על זה שאם הסדרה תצליח אז ירצו כנראה עוד עונות ואני בספק שגיורא פתאום ימציא דברים חדשים אז חשבתי שאולי הוא בונה על כך שכל עונה אמריקאית זה חצי עונה שלנו (ושוב זה נשמע הגיוני יותר מבחינת זמנים)
&nbsp
אבל רשמתי קודם.. בדקתי באינסטגרם של גיורא בתמונה של התסריט שהוא העלה, היה רשום משהו על חלון חדר שינה ומסך הופך לשחור (וכולנו יודעים שזה הסוף של העונה הראשונה שלנו) ובסוף של הדף היה רשום "סוף העונה הראשונה"
אז כנראה שבאמת מתכננים לצמצם כל עונה שלנו ל13 פרקים של (אולי) 40 דקות
&nbsp
כשאני חושבת ע זה עכשיו אז אם היו עושים חלוקת גאליס איך שאתה קורא לזה זה היה יכול להיות יותר טוב מבחינת העלילה והכל

למעלה