מחשבות פרישה והחלטה שהיא לא החלטה.

MishaB7

New member
אין כמו מסיבות סטודנטים בפורום הא ?

ראיתי בפורום גם אותך וגם את בוריס הג'ינג'י.... תעשו חיים, כל הכבוד ! לא צריך דכאונות.

תסמין

האני ילד גדול מטייל בעולם זה לא גילוי , זו בריחה , וברור שתרצי דרום אמריקה הרבה יותר קל הרי עם בוכטה כסף לבזבז על אסאדו וסמים מאשר לשבור את הראש על שכר לימוד וידוע שנורווגים הכי שווים , הרבה יותר מעתודאים. זו ההרגשה , במיוחד שמטיילים לבד בעולם....ככה הרגשתי , חופשי לגלות... חופשי יותר לברוח , עם המציאות צריך להתמודד , ואת השיקולים לעשות כדי שבגיל 30 תחזרי לאן שבא לך , בלי לספור שקלים. בגלל זה כל החבר'ה אצלנו שחוזרים לתאילנד דרום אמריקה אחרי עוד 5 שנים בחיים האמיתיים(דגש על חוזרים) פשוט לא מוצאים שם אותה דבר. אז את הסיפורי ד"א תשאירי ככה(חבל לקלקל ת'סיווג).

Rinushkaa

New member
אתה יכול לחשוב מה שתחשוב

אבל לא הבנת נכון את תסמין הטיול שלי - אולי תקרא שוב מה שכתבתי... אגב, את הסיווג לא הרסתי - בטח לא על סמים וטבח ובטח לא על נורווגים....

Rinushkaa

New member
->

דיברתי על הטיול גם כ"תסמין" של הבנת נושא הרבה יותר רחב שקוראים לו חופש. החופש לבחור את הצעד הבא שלך, החופש לבחור מה תעשה היום ולאן קום מחר . לא בזבתי את הכסף שלי על סמים מהסיבה הפשוטה שאני לא צורכת אותם ומעולם לא ניסיתי. הטיול שלי הכיל כלכך הרבה דברים אחרים שקצרה היריעה מלהכיל. ונכון שכל גיל מעניק חוויות שונות אבל היופי העצום האנשים והחופש יישארו שם תמיד. אני לא חושבת שזה כלכך קל לטייל, בטח לא לבחורה לבד.למדתי על עצמי המון תול כדי המסע שלי שם ובחודש האחרון בטיול אפילו עבדתי ומימנתי לעצמי מיטה ואוכל. בכל מקרה, לעשות את השיקולים וליצור את האופציה לחזור בלי לספור שקלים - זאת בדיוק הבחירה שעשיתי.

minikaktus

New member
תפסיקי להמציא לעצמך תסמינים

זה לא תסמין טיול וגם לא תסמין חופש. היה לי את התסמין הזה בערך אחרי כל שבת בתקופת הבי"ס... במשך 12 שנה. וזה רק החמיר אם החופש היה ארוך מיומיים. בעיקרון קוראים לזה עצלנות, בלי עיקרון תוסיפי לזה שכולנו עצלנים את העובדה שהלימודים משעממים והחיים זה דבר קשה ומעייף ותקבלי את תסמין הטיול שלך. ד"א, איך העלית 5 קילו? גם אני רוצה... זה יגרום לאמא שלי המון אושר!

Rinushkaa

New member
שימי לב שלא אני המצאתי את התסמין...

לא דיברתי על החופש בתור אפשרות ללא לעשות כלום.גם לא התכוונתי לחופש במובן של לצאת מדעתי ולברוח למדבר אלא בחופש לבחור אם לעבוד בעבודה מסויימת או באחרת (לעומת קביעת שיבוץ כשאין לי יותר מדי מילה לגביה), החופש לעבור למקצוע אחר בלי לתת לאף אחד דין וחשבון, היכולת לנסוע לחול או לצאת לחופשה כשבא לי והיכולת להתפטר (מהקבע, כי כאמור את שנות החובה אני רוצה לעשות בכל מקרה), למשל.

evilbanana

New member
לא הרבה יותר שווים, רק קצת../images/Emo3.gif

איכשהו אני מקבלת את ההרגשה שזה ממש לא בסדר להיות לא ממורמר.

שמש27

New member
אין מה לעשות בננה, זה השיק עכשיו

התמרמרת? אתה קיים. הכל טוב? משהו בטח דפוק אצלך... יהיה טוב

טלד

New member
תשובת רס"ן אופיינית

מישהו מעלה טענה קונקרטית ומפורטת, וכל מה שיש לך להגיד זה "כן, זה העתודאים הממורמרים האלה". בדר"כ זה בא בדיוק לפני "אבל סבתא שלך מתה באושוויץ". נו, מי יודע, אולי בקרוב תקבל דרגה... כבר טוב

שמש27

New member
../images/Emo12.gif

אחת, התבדחתי עם בננה על נושא כללי, ולא ראיתי שנדרשתי לטענה קונקרטית ומפורטת שתיים, אצלי דוקא הכל מצוין, תודה, לא מכרתי את הנשמה שלי בעבור 20K בחודש, ואני גם לא מתכוון לעשות כן ושלוש - אל תהיה כ"כ על הקצה. לא הכל זה בעד או נגד, שחור או לבן. לא אמרתי שום דבר נגדך, אז... שיהיה בהצלחה

טלד

New member
שוב ההתממות המתנשאת...

אבל כבר למדתי לא לצפות לשום דבר אחר

למעלה