מחשבות פליליות פרק 20

yuval 153

New member
יש היום פרק חדש

אמרו לי שזה הפרק האחרון לעונה זה נכון? אם כן אני מקווה שהוא ממש טוב

TheSegal

New member
מחשבות פליליות פרק 20

תקציר הפרק: אליזבת פרנטיס, שגרירה ואמה של הסוכנת אמילי פרנטיס מבקשת את עזרת היחידה לחקר התנהגויות בפענוח מקרה חטיפה וכופר של מהגר רוסי. צפייה נעימה
חבל שסוף העונה מתקרב

4hilla4

New member
מחשבות פלילות פרק 20

תקציר הפרק: אליזבת פרנטיס, שגרירה ואמה של הסוכנת אמילי פרנטיס מבקשת את עזרת היחידה לחקר התנהגויות בפענוח מקרה חטיפה וכופר של מהגר רוסי. צפייה נעימה חבל שסוף העונה מתקרב... העתקתי את ההודעה כי היא איכשהוא הצטרפה להודעה חדשה! מקווה שאת לא כועסת... תגובות!!!

4hilla4

New member
אהבתי!!!

למרות שזה הסוג של הפרקים שאני לא סובלת כי הצוות לא ממש עושה הרבה ולא ממש עוזר בפיתרון החקירה, הפעם זה היה גאוני! נהנתי מכל שנייה בפרק הזה! מורגן והבת שלו שבעצם הייתה אחראית על כל זה היו די חמודים ביחד. איך היא ברחה. אני כבר חשבתי שהיא התאבדה או משהו... וואו! אמילי ואמא שלה!! כמה נהנתי בקטעים שלהם! סוף סוף רואים מישהו מהחיים של אמילי! פעם ראשונה שסוף הפרק הוא לא במטוס או משהו כזה, ופעם ראשונה שהסוף הוא על אמילי. אני חושבת שזה היה מאוד חיובי להביא את אמא שלה! או מי גוד!!! היא יודעת רוסית בהתחלה חשבתי - וואו הרוסית שלה ממש טובה [ שתדעו, אני לא יודעת שום דבר ברוסית! ] ואז היא כזה אומרת להוצ'נר, מזל, הרוסית שלי גרועה! ואני כזה אהה.. אוקי. יש לי עוד ללמוד. זה היה נחמד שלא גדעון או ריד היו במרכז הפרק זה היה שינוי מרענן! ואני מקווה שזה ימשיך! חחח. דיברתי על הדמויות ובכלל לא דיברתי על הפרק.. טוב בהתחלה זה היה ממש מצחיק שאמא של אמילי באה ואומרת אני צריכה את אמילי דחוף ואז אמילי כזה יוצאת- אמא? המקרה היה גאוני! למרות שאני לא אוהבת פרקים מהסוג הזה [ השלוש בנות למשל..] הייתי מרותקת למסך. הסוף היה ממש לא צפוי! שעוד היה לו בן!- והיא הייתה החברה שלו והם עמדו לברוח! אני לא מאמינה שהיא הייתה הרוצחת זה היה כזה לא צפוי!! וואוו.. וכל הקטע עם הקעקועים!!.. ועם האצבע ואוזן שנעלמההה!!! לא היה צפוי בסוף שהם יהרגו אותם.. את הבת הזאת ואת החבר שלה, ואני לא מבינה-= ראו את האמא בוכה עם חיוך על הפנים זה אומר שהיא שמחה שהבת שלה מתה? אני לא מבינה את זה. הקטע שמורגן בעט בזבל, ואז הוא הבין שהיא לא זרקה אותו, ותאמת שהיא הגיעה למסעדה אני לגמרי חשבתי שהיא הולכת לירות בו אה! והדבר הכי חשוב!! פעם ראשונה שאמילי עושה- voice over!! איזה כיף!!! וואי אני ממש שמחה שהראו את אמילי הרבה!!!!! אני מקווה שיהיו עוד פרקים כאלה בעונה 3!

זה דווקא היה מאוד צפוי.

שהיא ידעה בע"פ את הטקסט (במיוחד מס' חשבון הבנק) שהיא לא הייתה המומה בכלל בהתחלה. זה היה צפוי. אבל עדיין פרק טוב :) הא,ואמילי דיברה ספרדית באחד הפרקים הראשונים שלה בסדרה. לא זוכרת איזה פרק. אבל זה היה.

4hilla4

New member
אוי.. אני חייבת לראות את הפרק

שהיא דברה בו ספרדית...

7liel7

New member
הרוסית שלה באמת לא משהו..

אני פולני, אז אני יודע
. אבל נחמד לראות שהדמות שלה יודעת שפות..

4hilla4

New member
אתה פולני? מגניב!

אבל באמת נחמד שהדמות שלה יודעת שפות!

nomi17

New member
פרק נחמד

פרק יחסית חלש לעומת פרקים אחרים , הצוות כמעט לא עשה כלום וגם זה כבר היה פוי שאיכשהו הבת שלו קשורה לזה כשהיא זכרה את המכתב כופר בעל-פה, אף אחד לא זוכר מספר חשבון כזה ארוך שהוא ראה אותו פעם ראשונה. פרק נחמד אבל חלש.

ליאני2

New member
פרק נחמד..

לא הרבה יותר מזה... אני לא אומרת שהרעיון לא גאוני.. להפך.. נורא אהבתי שבסוף מתברר שהג'ינ'גי הזה שלח להרוג את האישה ואת חבר שלה [!!] ונורא אהבתי את הסיטואציות... פשוט הנושא לא כ"כ עיניין אותי.. מאפייה רוסית?!.. פרק נחמד...איזה מאגניב שאימלי יודעת ספרדית רוסית ואנגלית
בטח בפקר הבא יהיה משהו שקשור ליהודים והיא גם תדבר עברית
סתם סתם לא. [אני והפנטזיות שלי = X ].

ליאני2

New member
בפרק עם התוקף שחושב שהוא במלחמת

העולם השנייה אני חושבת שאז הוא היה לוחם בצבא... והוא תקף איזה אחד אבל לא הרג אותו והוא הלך למשטרה עם הנכדה שלו והנכדה שלו דיברה חצי ספרדית כזה..=] אז אמילי דיברה איתה גם ספרדית D=

LeRanch

New member
היא גם דיברה ערבית

בפרק שאיזה טרוריסט רצה לעשות פיגוע בקניון (פרק אחרי שהיא הצטרפה אאל"ט)

4hilla4

New member
מה? באמת?!

וואוו!! ערבית ספרדית רוסית ואנגלית? ואו! מעניין אם היא יודעת עברית!

למעלה