מחשבה למשך היום

liri לירי

New member
מחשבה למשך היום

הודות למסר חיובי שקיבלתי ממישהו למדתי שלא משנה מה יקרה, או עד כמה היום נראה גרוע, החיים ממשיכים, והם יהיו יותר טובים מחר. למדתי שאפשר ללמוד הרבה דברים על אדם לפי הדרך בה הוא מטפל בשלושת הדברים הבאים: יום גרוע, אובדן מטען וטיפול בנזילת ביוב שאינה נפסקת. למדתי שבלי להתחשב ביחסיך עם ההורים, אתה תתגעגע אליהם כשלא יהיו יותר בחיים. למדתי שלהתפרנס זה לא "גן של שושנים". למדתי שהחיים לעיתים נותנים לך הזדמנות שניה. למדתי שאתה לא צריך לעבור את החיים כששתי ידיך מלאות בחפצים. אתה צריך להיות מסוגל "לזרוק" משהו בחזרה למישהו אחר. למדתי שאם אתה רודף אחרי האושר, הוא יתחמק ממך. אבל, אם תתמקד במשפחתך, חבריך, הצרכים של אחרים, העבודה שלך ותעשה את מיטבך, האושר ימצא אותך. למדתי שכאשר אני מחליט בלב פתוח, אני בד"כ עושה את ההחלטה הנכונה. למדתי שגם כאשר יש לי כאבים, אני לא צריך להיות לבד. למדתי שבכל יום אתה צריך להושיט יד ולגעת במישהו. אנשים אוהבים מגע אנושי - להחזיק ידיים, חיבוק אוהב או סתם ליטוף של חיית מחמד. למדתי שעדיין יש לי המון מה ללמוד. למדתי שאתה צריך להעביר את זה למישהו שאכפת לך ממנו. אני העברתי. לעיתים הם זקוקים רק למשהו שיגרום להם לחייך. הערה: אנשים ישכחו מה אמרת, אנשים ישכחו מה עשית, אך אנשים לעולם לא ישכחו כיצד גרמת להם להרגיש....

liri לירי

New member
ואני אומרת.......

מותק, כשדלת אחת נסגרת, נפתחות עשר אחרות הרבה יותר טובות

לחש האש

New member
כל הכבוד על האופטימיות ../images/Emo45.gif

ואני למדתי כשדלת אחת נסגרת. לא במהרה נפתחת אחרת... אחרת היינו בכוונה סוגרים כל פעם דלת... שיפתחו לנו עשר...
צריך לשמור על דלת פתוחה...

liri לירי

New member
א. לא כ"כ מהר אנחנו רוצים

שתיסגר בפננו דלת. ב. נכון, לא במהרה נפתחת האחרת או האחרות, אך, כדהן נפתחות הן טובות יותר ובאות בצרורות כמו הצרות
מנסיון. צריך רק סבלנות.

לחש האש

New member
כשהדלת שלי נסגרה לפני הרבה זמן...

אני לא יכול לצאת מהבית כבר הרבה זמן...

liri לירי

New member
לחש.........

זה גם תלוי בך....... אם תשב בחיבוק ידיים ותחכה שהדלת הבאה תיפתח מעצמה לכבודך, טעות בידך. נסה והמשך ואל תתיאש, בטוחני כי בסוף היא תיפתח ובגדול
הייה אופטימי

לחש האש

New member
תודה לירי ../images/Emo24.gif

אני אופטימי... לא התייאשתי... ולא התייאש
אני מלא שמחת חיים... אוהב לצחוק ולהצחיק... (אולי פה לא כל כך מורגש) אבל את צודקת במה שאת אומרת

star43

New member
לחשושון כפרה

תשים הרבה
וכך יורגש.. ואם לא יורגש גם כך אז תתעצבן
ותשים את הזמבורה

לחש האש

New member
../images/Emo46.gif ../images/Emo124.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gifכך?

star43

New member
תיכף נראה לחשושון

וואלה אם לא יחושו נביא להם את הזמבורה לתוך האוזן

or1

New member
חפש חלון לחש ...

פתח להזדמנות שתוביל אל הדלת הבאה

star43

New member
היום אני מול כל סוגי הדלתות

בודקת כל דלת .. אם המידה מתאימה הצבע? האייכות העמידות לרוב משאירה מאחורי את הדלתות פתוחות...
מה שמזכיר לי בבית אמא תמיד הדלת הייתה פתוחה מעולם לא הייתה נעולה..גם בלילות... היום סוגרים אותה ברב בריח, פלדלת ואם אפשר גם עם דבק נייר ומסמרים. איך הגעתי לזה לעזעזל?

לחש האש

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif טוב את גולשת...

מעניין עד איזה דלת היית מגיעה...

star43

New member
וואלה גולשתתתתת

היום למשל הייתי בשלוש דלתות...
אעלק בדלת אחת חשבו שאני פריירית
סגרתי להם את הדלת בפנים
וצילצלתי בפעמון אחרי ... הם פתחו ורק ניחוח הפרפיום שלי נשאר מרחף שם... זה תמיד עובד התקשרו מאז מאה פעם ...ולא עניתי.
דלת מעפנה..מסיבית

לחש האש

New member
על דלת סיבית את מדברת... ../images/Emo6.gif

אני מדבר על הדלתות שבחדרי בלב...

or1

New member
באמת איך ../images/Emo35.gif../images/Emo8.gif ../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

dardara

New member
לחש ../images/Emo140.gif

כשדלת אחת נסגרת נפתחת השניה אבל צריך את הסבלנות וצריך גם לדעת להעריך את הדלת שתפתח מחדש ולדעת שלא הכל בא בקלות . ולכן לא נמהר לסור דלת אלא כשיאן ברירה ואין מנוס . אופטימיות ,זה או שאתה כן או שאתה לא.
ואני יודעת שאתה כן

למעלה