מחר - הקרנה עולמית של Lostprophets.

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif ../images/Emo45.gif

הלהקה האהובה עלי וזה אבל באמת התדרדרו קצת. הניו מטאל יותר מתאים להם חחח

BabyShambles

New member
איך את בכלל יכולה להשוות להקה כמו

בלוק פארטי ללהקה כמו לוסטפרופטס? שאגב, ליד בלוק פארטי הם הלהקה הכי עלובה ששמעתי [והיי! אין לי שום בעיה נגד LS, יש להם כמה שירים ממש טובים] בלוק פארטי הם אחת הלהקות הכי טובות שיש בערוץ הזה כיום. אני בטוחה שבלוק פארטי יכולים ללמד את LS דבר או שניים על מוזיקה>_>

BabyShambles

New member
אגב,

לא אמרתי את הדברים האלה כי אני נורא אוהבת את בלוק פארטי או מהתנשאות או וואטאבר. זאת טעות להשוות להקה שמבחינת וותק היא יותר ותיקה מLS, מבחינת איכות היא יותר איכותית מLS ומבחינת סגנון מוזיקה- הם יותר טובים מLS.

Luna Sphere

New member
שמבחינת סגנון מוזיקה-

היא בכלל לא אותו הדבר. די להשוות להקות.

BabyShambles

New member
כן... להגיד שמבחינת סגנון מוזיקה

הם לא אותו דבר היה נכון יותר להגיד.

כ"כ מחכה D:: ../images/Emo219.gif

לוסטפרופטס

PATD

New member
להקה כ"כ טובהה..

שיר כ"כ טוב
זה שיר שקט וזה טוב כי כל השאר הם לא.. אז קצת גיוון לא? אני דווקא ממש אהבתי את כל הקליפים שלהם.. אז אני ממש מחכה ><^

הבהרה קטנה.

אם לא יופיע מחר - לא לדאוג. תאריך נוסף שעלה הוא ה-14.2, ז"א יום רביעי. ז"א, עד יום חמישי כבר תראו אותו.

chronophobia

New member
לוסטפרופטס זה איכס ^_^ ../images/Emo101.gif

יש להם כמה שירים ישנים ממש טובים אבל אני פשוט שונאת את האלבום האחרון שלהם... אהבתי את "אה טאון קולד היפוקרייסי" אבל הם הרסו אותו עם הקליפ הדבילי

Gadook

New member
דווקא הקליפ ממש טוב,

הרבה יותר טוב מהקליפ של last train home נגיד, שלא ברור לי למה כל כך אהבו אותו. לtown called יש לפחות מסר (שGCWCF קצת העתיקו בקליפ החדש
)

ואי זה צריך להיות יפה../images/Emo223.gif

זה שיר עצוב כזה.. ועכשיו אני קולטת שמחר זה אתמול חח אז אני כבר אחפש את הקליפ באינטרנט או משהו ומה הוא עשה לשיער שלו?!

TzlilSimple

New member
אני דווקא שמחה שהם הוציאו את השיר

הזה כסינגל הוא ממש יפה ואני הכי מתחברת אליו.

למעלה