מחר הם היום הגדול

מחר הם היום הגדול../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif

מחר יש לי חידון ארצי על מחשבים ואני ועוד 2 ילדים מהכיתה שלי ועוד 3 ילדים מהכיתה המקבילה מייצגים את בית הספק
תאחלו לי בהצלחה אני מתרגשת מאוד
יאאלה בהבי

יובלוש היקרה, את מאוד מבינה../images/Emo70.gif

אני מאחלת לך בהצלחה מחר ותעזבי את מה שגיא כתב. אני מרשה לך להיעזר בגיל המקסים ולשלוח לו SMS מתי שתזדקקי לו, ואוי ואבוי למי שיאמר לך משהוא בבית הספר שלך, מיד את קוראת לאמא ואמא כבר תראה לו. אז חמודונת, אני איתך בלב אמא

יוווו שיהיה בהצלחה ..

אם את צריכה עזרה בזמן המבחן תשלחי לי SMS ואני אעזור לך
אל תבישי את הפורום
שיהיה בהצלחה

../images/Emo41.gifיובלי בהצלחה מתוקה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

סומכים עלייך שתצליחי
פלפלת

יששששששששששש זכיתי מקום שני../images/Emo70.gif

אני בשוק, אני בהלם, אני המומה
בית ספרנו זכה מקום שני בתחרות ארצית בנושא ידע ושליטה באינטרנט וני השתתפתי בתחרות ותודה לכל מי שהחזיק לי אצבעות
i love you

כל הכבוד לך יובל../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo47.gif

את גדולה!!!! מקום שני בארץ!!! את פשוט ענקית!!
כל הכבוד! פלפלת

yael1961

New member
|חי../images/Emo49.gifליובל ממני ומברק ../images/Emo24.gif

יובל החמודה ,,ועם זאת גם המוכשרת,,אל תתפלאי בחיים על ידע שבך,,,והוכחת זאת ,,,כיפק,,,,,הי,,,,,כיפק,,,,היי,,,,כיפק הייי ההייייי היייי ממני ומברק בני,,,,,אגב הוא יכול להיות פרטנר לא רע ,,להמשך דרך,,הוא תכנת מחשבים,ובונה אתרים ,כעת לומד שפת JAVA SKRIPT,,, ועוד ידו נטוייה, בכל מקרה את המלכה היום ולך מאחלים מכל הלב הצלחה ,בכל מעשה ידייך

barak2heart

New member
אמא זה לא skript זה script......

אוקי היי יובל מה איתך אמא שלי סיפרה לי אלייך אשמח לשמוע עוד אליך האם את אוהבת דייג,האאא כן אני עוד מעת מסיים קורס HTML ועוד שניי שעורים או אחד אני ב JAVA SCRIPT,אני תכנת PC רק דקה יש לי את הפרטים שלי בכרטיס תעייני ואם מתעים לך ליצור אימי קשר כתבי לי ל איימל שהוא [email protected] בתודה ברק.

למעלה