מחר ביתי סוף סוף תקבל את מכשירי השמיעה

tamidb

New member
מחר ביתי סוף סוף תקבל את מכשירי השמיעה

יש התרגשות וחששות מאד גדולים מצד הילדה (בת 12) שזה די צפוי. האמת שגם אני די חוששת איך היא תסתדר טכנית בתפעול וכו . תחזיקו לנו אצבעות. אם יש לכם איזה שהם טיפים אשמח לשמוע

בהצלחה ביום הראשון

ומה שאני מציעה - להקשיב ברוגע להוראות התפעול, הן פשוטות מאוד ברוב הסוגים של מכשירי השמיעה. עוד אני מציעה שבשלב הראשון לא יהיו במכשירים תוכניות מיוחדות למיניהן כמו לתנאי רעש/מוסיקה/טלפון. תתחילו עם התרגלות לאיכות הצלילים הנשמעים ממנו וקחו בחשבון שיתכנו כמה ביקורים כדי לכוון עד שנעים ונוח. (יכולים להיות צלילים מהדהדים, חורקים, הגאים מסויימים שלא שומעים ברור מספיק וכדומה.) רק אחרי ההסתגלות הזו,אם רוצים, אפשר לבקש כל מיני דברים מיוחדים - לתנאי רעש/מוסיקה/טלפון. תתחילו בימים הראשונים בבית ובין אנשים מוכרים, עוד לא בבית הספר, קבלו בטחון בשימוש בו. אחרי שהילדה כבר מרגישה נוח ובשליטה - רק אז הייתי מציעה לקחת גם לביה"ס. קחו את הזמן בנחת ללמוד את הדברים ואם משהו לא ברור, תשאלו במכון בו קניתם את המכשירים. אפשר גם לשאול פה ואני משוכנעת שאנשים בעלי ניסיון כאן (כולל החתומה מטה...) ישמחו לעזור. בהצלחה ושמיעה טובה לילדה! ליריתקוש

תתחדשו!

ובהצלחה

בהצלחה!

נראה לי שנתנו לכם עצות ממש טובות. אין לכם קלינאית תקשורת שתעשה איתה אימוני שמיעה? שתלמד אותה איך להפיקכמה שיותר מהמכשירים?

אתי77

New member
בהצלחה!

קיבלתם את המכשיר כבר? איך היא קיבלה את זה?

tamidb

New member
תודה על התגובות והעצות

הילדה מרוב התרגשות לא היתה מוכנה להוריד את המכשיר והלכה איתו לבית הספר. אמרה שהיה ממש בסדר. האמת שהקלינאית הסבירה ממש בחפיף אמרה שעדיף לא להתעסק עם המצבים מקווה שלא פספסנו משהו ולאט לאט נבין . האמת לא ממש הבנתי מה הרעיון שכל שבוע מחליפים סוללה. למה לא המציאו משהו שנטען כמו MP או מצלמה.?

לו הייתי יצרן של סוללות.....

אולי הייתי יודעת לענות על שאלתך, מדוע אין סוללות נטענות ו/או מכשירי שמיעה שמתחברים למטענים....
(כי אפילו שתלי שבלול, אותם עזרי שמיעה מופלאים למען אלו שירדה שמיעתם עד כדי היעדר תועלת ממכשירי שמיעה, יש סוללות נטענות...) מכל מקום, אם היום הראשון עבר בסדר על הילדה, אפילו בבית הספר, זו התחלה טובה בהחלט! עם הזמן תהיה למידה של הצרכים והרצונות מבחינת השמיעה, תרגישו נוח עם הדבר החדש הזה, קחו את הזמן בנחת, המכשירים לא יברחו.
תודה על העדכון, שאני בטוחה כי יותר ממה שתורם לי, תורם להורים בפורום הזה, גם כאלו שהם "קוראים שקטים", וצמאים לכל מילה של מידע. ליריתקוש

GALITOSA5

New member
ענין הסוללות

לא בטוח שכל שבוע אתם צריכים להחליף סוללה, תעשו בדיקה מתי הסוללה נגמרת. אצלנו למשל היא נגמרת כל 4 שבועות.

אשלג

New member
אין כמו התחלה ברגל ימין ../images/Emo13.gif

מאחלת לה ולכם הסתגלות קלה ומאד מוצלחת

למעלה