מחר אני עושה ניתוח להסרת משקפיים

מחר אני עושה ניתוח להסרת משקפיים

wish me luck מקווה לראות את הדברים הנחמדים אותם אתם כותבים גם ללא משקפיים :)

ilanc7

New member
בהצלחה

אבל תיקח בחשבון שיש פה כמה שיורקים תוך כדי דיבור. אז תשקול שימוש במשקפי מגן.

a n g l o

New member
בהצלחה גם

אני הזמנתי משקפי שוק אצל התאומים דודי2004 ומעופניק ברדרס (הטרחנים בע"מ). עם המשקפיים שלהם אתה קורא "מהלך" לתזוזה של 3 נקודות בכוון שאמרת. כל יום הם דופקים מהלכים שחבל"ז.

ilanc7

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

האחים התאומים ברדרס חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

DUDI2004

New member
אנגלו ידידי

מהלכים זה ו סיפרתי. כשמדובר בשבריר האחוז קוראים לזה - ק י ר ק ו ף. אם לא הבנת אפשר להתחיל לחזור לקרקרף. ולגבי קניית אוכף. תתפלא אבל אני עושה את זה... אני עושה את זה בשביל להרחיק את נקודת האיזון כשצריך.

a n g l o

New member
"כשצריך" היא מילת המפתח, ברדר

השאלה מה הטריגר שלך. אני נראה לי שהוא לא סיסטמטי, אבל אולי אני טועה בהתרשמות.

DUDI2004

New member
נקודת האיזון

צריכה להיות באזור סטיית תקן אחת לשוק בשבועיים שלפני הפקיעה ומחוצה לה בשבועיים שלפני הפקיעה.

a n g l o

New member
קראת מה שכתבת ??

אבל הבנתי..... בקיצור, אתה דוגל בסימטריה ? לא כל כך עובד בת"א יו קנוW

DUDI2004

New member
אם מתחשבים בכך

שהשוק הוא שוק שוורים חזק בסוף העונה וחלש בתחילתה הכל יותר פשוט. יש עונתיות חזקה בבורסה. ויש שוב את הקורלציה הטובה עם ארה"ב.

a n g l o

New member
השחקנים הגדולים הרי עובדים על נק'

איזון. כבר כתבתי שהם מתחילים לכתוב מתחילת החודש וממשיכים לכתוב עד הרגע האחרון, תוך חלוקת המשאבים שלהם על פני כל החודש. כל הכתיבות לאורך החודש מטרתן להזיז את נקודת האיזון, או להגדיל רווח בנקודה קיימת. זה ממש בניגוד אלייך שנכנס לפוזיצייה בהתחלת החודש עם מה שיש לך ודוגר עליה בהמשך, כנראה עם שינויים קוסמטיים לפי הכלל שציינת. כאשר אתה מחלק את המשאבים על פני כל החודש - היכולת שלך באמת! להשפיע על נקודת האיזון (אם צריך) - גדלה פי כמה וכמה.

DUDI2004

New member
אתה ממש לא הוגן

הרי שאלת אותי אם אני בונה בהדרגה. עניתי לך שלרוב כן אבל החודש לא. החודש כתבתי הכל בהתחלה. למה ? ככה! האופציות היו שמנות יחסית והיתה הזדמנות. אם תיזכר גם כתבתי שאני מצפה למגמה עולה בקצב כזה או אחר. אנגלו. אם אתה בקיא כל כך בהלכי השוק אתה חייב לדעת ששיטה אחידה לא מניבה רווח כדאי. אתה חייב לדעת את זה. צריך שיטה מסתגלת.

a n g l o

New member
חולק עלייך בעניין האחידות-הסתגלות

השיטה צריכה להיות אחידה. הטריגרים צריכים להיות מסתגלים, ואותם מספק השוק כך שאין להם ברירה. זה הבדל משמעותי. ....ותחשוב על זה.

תודה....

אין לי בעיה. מחר בערב אני אהיה עם מגני עיניים......ורק ביום חמישי אוכל לראות :).

DUDI2004

New member
בהצלחה

ובתקווה שתיטיב יותר לראות גם את השוק ולשתף אותנו בתובנותיך. בהצלחה מכל הלב.

למעלה