מחקו את כל התגובות בנושא החזירים

תיקון: הבנתי מה רצה המשורר להגיד - שמחקו את התגובות בכתבה המקורית. אז תכתוב בכותרת שזו הכוונה. אנחנו לא צריכים לנחש מה עובר אצלך בראש.
תפוז זה לא כל העולם יש גם תגובות במקומות אחרים ;)

חוץ מזה אצלנו(בתפוז) אף אחד לא היה בעד להשאיר את החזירים חיים("יפה נפש") אז במילא לא היה עיניין של רוב.

אלפיני

Well-known member
תפוז זה לא כל העולם יש גם תגובות במקומות אחרים ;)

חוץ מזה אצלנו(בתפוז) אף אחד לא היה בעד להשאיר את החזירים חיים("יפה נפש") אז במילא לא היה עיניין של רוב.
לא קשור לתפוז או לעולם. רק לרשלנות מצדך על כך שלא הבהרת הנקודה בצורה נכונה.

לא קשור לתפוז או לעולם. רק לרשלנות מצדך על כך שלא הבהרת הנקודה בצורה נכונה.
מצטער,קשור בפחדים מהעבר עם מחיקות של מנהלים.

שמתי כתבה ואמרתי שמחקו תגובות כי היה רוב להרג החזירים.

למה שמנהלים בתפוז ימחקו תגובות של אנשים שאומרים שצריך להרוג חזירים שמסתובבים ברחוב בחיפה?

האם המנהלים בתפוז הם חלק מהחברה להגנת הטבע שעכשיו מסונפת לסדר העולמי החדש?

על מה אתה מקשקש.
הנה הפוסט

תיקון: הבנתי מה רצה המשורר להגיד - שמחקו את התגובות בכתבה המקורית. אז תכתוב בכותרת שזו הכוונה. אנחנו לא צריכים לנחש מה עובר אצלך בראש.
זה כתוב בשורה הראשונה, אפשר לראות זאת מבלי להיכנס לקישור ואני מצטטת: "השופטת מחקה את בקשת "תנו לחיות לחיות" לצו מניעה דחוף"

אלפיני

Well-known member
זה כתוב בשורה הראשונה, אפשר לראות זאת מבלי להיכנס לקישור ואני מצטטת: "השופטת מחקה את בקשת "תנו לחיות לחיות" לצו מניעה דחוף"
לא דברתי על זה . גם המומחה לא. הוא התייחס מחיקת תגובות גולשים והיה צריך להסביר שהכוונה לתגובות גולשים לכתבה בוואלה.

אלפיני

Well-known member
למה שמנהלים בתפוז ימחקו תגובות של אנשים שאומרים שצריך להרוג חזירים שמסתובבים ברחוב בחיפה?

האם המנהלים בתפוז הם חלק מהחברה להגנת הטבע שעכשיו מסונפת לסדר העולמי החדש?
לא מן הסתם. ומה בקשתי ממך , לפרט על הנושא שהוא כתבה, לא על פרטיהם האישיים של מנהלים.
וגם לא נראה לי שלו היית כותב שהמנהלים בוואלה הם שמחקו תגובות - הם היו באים הנה וחוסמים אותך.

למעלה