מחפש!

sapir tech1

New member
מחפש!

אני מקים אתר על אינויאשה (לא בטיפו,לימון וכאלה... אלא בhtml) ואני מחפש חברי צוות לאתר (שהוא ככל הנראה יעלה בעוד שלושה ימים) מעדכנים שיודעים הרבה על אינויאשה... ומעצב גרפי בעל ידע בפוטושופ! מישהו רוצה? לא חייבים לדעת html אבל חייבים לעבור מבחן ידע (קל לגמרי...) לפניות: בהודעות בפורום מסרים מסנג'ר:[email protected]

sapir tech1

New member
לא... אבל ידע נוסף לא יזיק...

עוד ידע לא יזיק... אפשר לקרוא קצת מאתרים אמריקאיים כדי לקבל ידע נוסף

גהה

New member
עשיתי את אותו הדבר בDBZ

וזה די הרס לי את הסדרה... יותר מדי ספוילרים הורסים את המתח

keep smiling

New member
ספוילרים לDBZ? ../images/Emo78.gif../images/Emo104.gif

איך אפשר לספיילר לDBZ? אין שם עלילה לספיילר עליה O_O;;

De-Panther

New member
../images/Emo9.gif על דרגון בול יש|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

יותר מידיי מה לספיילר אומנם העלילה היא מאוד מאוד איטית ושעה שם זה איזה 10 פרקים אבל יש עלילה

keep smiling

New member
אם זה מה שאתה אומר ^^ ../images/Emo78.gif../images/Emo104.gif

לא ממש ראיתי את הסדרה... אז.... שמי שראה יחליט >.>

יש עלילה?../images/Emo12.gif

מישהו מוכן להסביר לי אותה? כי אני חשבתי שזה רק: רע חדש-->קרבות-->מתקפה/שינוי צורה חדש שמאפשר ניצחון-->תקופה של שקט-->רע חדש-->קרבות וכו' וכו'...

keep smiling

New member
זה מה שאני אמרתי... ../images/Emo78.gif../images/Emo104.gif

מילי למה אתה לא מחובר אצלי? O.O

De-Panther

New member
זו התבנית אבל יש...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

עלילה אנשים שונים משתנים דמויות מתפתחות(לא רק מבחינה חיצונית) יש סיפורים שונים... זו אנימה דיי מורכבת זה פשוט שזה גם ישן וגם דיבבו את זה... אז אנשים נוטים לחשוב שזה שיא הילדותיות אבל זה סה"כ אקשן טוב

keep smiling

New member
זה פילוסופי O.O ../images/Emo78.gif../images/Emo104.gif

צריך לנסות למצוא את השינויים... לי לא היה הכוח סבל לזה ~.~" התפתחות של הדמויות? (נו, הבנו שזה מבחינה רוחנית ואישית) איפה? O.O הם נלחמים, רבים עוד קצת, רוצחים מישהו, קמים לתחיה, מתים, ובדרך הופכים לאיזה סופרמשו.... בערך התבנתי שמילי שם למעלה, אתה יכול לפרט?

De-Panther

New member
בטח!! בכל הסידרה...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

רואים למשל את תהליך ההתבגרות של גוהן איך מילד קטן ומפונק הוא הופך לבנאדם בוגר וכו' וכו' וכו'... או למשל בפרק שהיה היום בדרגון בול איך שפיקורו הקריב את עצמו בגלל שהכדורים עושים יותר מידיי רע ומכיוון שהם נוצרו בשבילו אם הוא ימות אז לכדורים לא תיהיה השפעה(מה שאני מניח שלא נכון כי בכל זאת יש המשך לסדרה) מה שקורה עם פיקורו הוא שבהתחלה הוא בכלל היה רשע וכל זה... אותו דבר עם מקיטה... שבהתחלה בא כדי להשמיד את כדור הארץ ואחרי תהליך מסוים הוא התחיל להלחם כדי להגן על כדור הארץ כמובן שיש כלמיני סיפורים על שבט הסיאנים(שמהם הגיעו רוב לוחמי הדרגון בול) ועוד כלמיני שטויות נוספות

keep smiling

New member
המפ~ ../images/Emo78.gif../images/Emo104.gif

ועוד כלמיני שטויות נוספות- אכן שטויות P:

BaBy AnImE

New member
XD זה בדיוק מה שחשבתי כשקראתי

את השורה הזו. פעם ראיתי פרק בסדרה הזו, ואחרי חודש ראיתי שוב במקרה וזה היה אותו הקרב ולא שידור חוזר... O.O

De-Panther

New member
כל החיים זו שטות...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

אחת גדולה אצלי כמעט כל דבר זה שטויות

keep smiling

New member
אני זה שטות ../images/Emo78.gif../images/Emo104.gif

תמצאו אותי רצינית ותקבלו פרס

גהה

New member
אם כבר מדברים על הפרק של היום...

זה הפרק האחרון? כי נראה לי שראיתי תמונות של פאן יותר גדולה, אבל יש פה איזו תחושה של סיום.

De-Panther

New member
../images/Emo9.gif זה בערוץ הילדים|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

נכון?? מה קורה כשנגמרת עונה של משהו בערוץ הילדים?? יש הרבה פרסומות מפגרות על זה והמנחים כל הזמן מזכירים את זה... הזכירו משהו כזה?? לא שידוע לי... אז אפשר להרגע

למעלה