מחפש...

global

New member
מחפש...

מחפש ליירים וסטרינגים רכים וחמים ב VST או בWAV אנא אל תפנו אותי לשירשוריי פלאגנים הייתי שם כמה וכמה פעמים.. תודה מראש! GLOBAL

baduist

New member
אוי ויי.

יקר ומחריד, בעיני. אם מה שאתה מחפש זה פאדים יותר, וכינורות ברקע שלא אמורים להשמע ריאליסטים (כיתרון), אני מאוד ממליץ על שני פלאגים: the cheeze machine (אני חושב שזה עם Z) crazy diamonds שניהם חינמים מצויינים, ואפשר למצוא אותם בwww.kvr-vst.com יש להם אחלה סאונד, יצא לי להשתמש בהם הרבה.

DeKoM

New member
אם אתה מחפש vst טוב לפאדים

או סטרינגים, מה שאתה מחפש זה Atmosphere של Spectrasonics

zelda3

New member
תודה מה עם VST RAP HIP HOP

עם מקצבים וטופים כמו שאתה עשית בשיר שלך תודה

kundara

New member
הרבה משתמשים באדירול

אפילו מפיקים גדולים ואמנים, משתמשים בו לרמת הפקה של דיסק, או לסקיצות. אפשר זה ואפשר זה, אבל הוא דיי איכותי. לא סופר סופר.

baduist

New member
הרבה גם משתמשים

באורגניות של רולנד לרמת הפקה של דיסק. זה לא מונע ממני להתרחק מהן כמו אש. הרבה הפקות ברמה של דיסק הן הפקות רעות, או סתם לא יפות או מרשימות מבחינת סאונד. ומהי איכות במקרה הזה? ניקיון של הסאונדים? ע"פ הקריטריון הזה הסאונדים של הג'נרל מידי הם מושלמים מכל בחינה, ומוקלטים בצורה מופלאה. ואגב, גם אותם כבר שמעתי בהפקות "ברמת דיסק", ולמעשה שמעתי דיסקים אינסטרומנטליים שלמים שהופקו רק על סאונדים של ג'נרל מידי. איכס.:)

kundara

New member
שוטי הנבואה - לובש חם

קח את הקטע האחרון, יש להם הפקה מדהימה, ותראו, יש אדירול! (אני מזהה את הסאונד). לא הבנתי למה זה כל כך מזייף שם............... אבל אדירול :)

HeavenlyB

New member
אני מסכים אבל

לא תמיד מה שנשמע לבד רע, ישמע רע במיקס. נכון שהסאונדים לא משהו, אבל אם זה לרקע, אני לא יודע עד כמה זה יהיה רע. דרך אגב, תתפלא מה אורגניות של רולנד בימינו יכולות להוציא
אבל נכון, עדיין לא הייתי משתמש בהם בהפקה מקצועית, אבל אני לא בטוח שהשאלה היא לגבי הפקה מקצועית. בכל מקרה, לא זכור לי שב ORCHESTRAL יש פדים. יש כינורות אבל הם ממש לא מתאימים לפדים. אני אישית לא מכיר תוכנה חינמית עם פדים טובים, כך שאני מצטרף להמלצה על SPECTRASONIC ATMOSPHERE

למעלה