מחפש תשובה...

Saharon27

New member
מחפש תשובה...

שלום רב לאחר זמן רב שלא נכחתי בפורום זה אני שמח לשוב ולראות שפורום זה מתפקד ואפילו יותר מזה... היום לאחר זמן רב שנגררתי בין משרד הקישור ורופאים הייתה לי ועדה רפואית... לאחר דיון קצר הוחלט להוריד לי לפרופיל 64 וכששאלתי מה תהיה ההשפעה על תפקודי במילואים. לא קיבלתי תשובה מאף גורם בוועדה. אני עד היום תפקדתי כנהג אמבולנס קרבי ואהבתי את התפקיד... אם מישהו יודע מהן ההשלכות של הורדת הפרופיל אבקש לדעת גם. בתודה מראש

פלסטיק

New member
השאלה היא מהו סעיף הליקוי

הפרופיל עצמו די חסר משמעות. אם סעיף הליקוי איננו קשור לנהיגה (נניח עיוורון לילה) אתה כנראה כשיר להמשיך לנהוג אמבולנס בשטחים.

Saharon27

New member
סעיף הליקוי...

הינו הורדת פרופילים עקב התקפות מיגרנה חמורות בתדירות גבוהה... (למזלי עדיין לא עיוורון לילה
)...

צמרת12

New member
שאל את ד"ר לובין בצו קריאה YNET

יש אתר בניהול רופא מילואימניק עם הרבה נסיון בנושא. כנס לקהילות ב YNET וחפש פורום צו קריאה בהצלחה

i l a n n a

New member
תברר טוב טוב את סעיפי הליקוי.

מהסיבה הפשוטה שלא כל סעיף ליקוי (לעתים גם עם פר' 97) מאפשר פעילות מבצעית בקו הירוק...

נ ע מ ה 5

New member
מה?!

את מדברת שטויות. פרופיל 97 מאפשר פעילות בתחומי הקו הירוק ומחוצה לו, ומי שהייתה לו הגבלה, בחיים לא היו משאירים לו פרופיל כזה. ולנהג אמבולנס היקר - ככה : פרופיל 64 למיטב ידיעתי פוטר ממילואים ביחידה קרבית. הבעיה איתך היא שאתה נהג, ולנהגים ולחובשים בצה"ל יש תקנות אחרות. אלא אם שינו את הפקודה התמוהה הזו, גם נהג שיש לו פרופיל 45 נשאר ביחיד קרבית וזו בעיה מאוד גדולה. אתה בתור נהג בעל הכשרת נהיגה של 03 , ולכן אתה אמור להשאר ביחידה שלך.לשם בירור תפנה ללינקים המתאימים שנתנו לך כאן ,ואם יש לך קשר ליחידת הקישור, תברר אצל קצינת הקישור, אולי יש עדכון לפקודה הדבילית הזו.

Saharon27

New member
רוב תודות

רק רציתי להודות לכולם על התשובות... עזרתם לי מאוד למרות שבפורום ב-YNET לא קיבלתי תשובות. אך הפורום הזה לא איכזב אותי... שוב תודה רבה לכולכם...

למעלה