מחפש שותפ/ים לרכישת מדיות TDK

jalon

New member
מחפש שותפ/ים לרכישת מדיות TDK

אני מתכוון לנסוע אל היבואן של TDK ולרכוש ממנו מדיות 80 דקות ריקות. העלות בחנויות היא לפחות 5.5 ש"ח למדיה. היבואן מוכר ב-3 ש"ח כולל מע"מ. אולם - אליה וקוץ בה. המינימום לרכישה הוא קרטון של 120 יחידות, ולי אין צורך בכזאת כמות. אני מחפש 1-2 שותפים לרכישה. אני לוקח על עצמי את הטרטור של הנסיעה ליבואן. השותף יצטרך רק לבוא אלי (לב ת"א) לקחת את המדיות. יש מעוניינים? אנא פנו במסר אישי.

רק רציתי להזכיר לך אודות אופציית

הלוח מודעות בפורום. לך ולאחרים, בפעם הבאה תכתבו הודעות שכאלה בלוח מודעות של הפורום.

jalon

New member
מאה אחוז

בפורום אודיו וקולנוע ביתי מקובל שמפרסמים בלוחות כשרוצים למכור משהו. מאחר ואני מחפש שותפים לקניה, חשבתי שהפורום יהיה המקום המתאים. אני מבין שאצלכם זה אחרת, ואקפיד על כך בעתיד. תודה יונתן

לא משתלם במיוחד...

אתה אומר 3 שקל ל 80 דקות זה כולל אריזה? אתה יכול לקנות CD TOWER של לא משנה כמה דיסקים יעלה לך שקל שמונים לדיסק ואחר כך אתה יכול לקנות קופסא דקה לדיסק שעולה שקל אומנם 20 אגורות אבל אם קונים הרבה אז זה משמעותי זה לא הבדל כל כך גדול ואני לא מת על TDK תופסים מעצמם יש לך מפעל דיסקים בארץ כחול לבן למה לא לקנות מהם? DCD

digiman

New member
אני מוכן לרכוש מחצית מהכמות או יותר

היכן נמצא היבואן? אולי אני יותר קרוב? שלח לי פרטים וטלפון במסר אישי. נ.ב. לא נוח לי להגיע ל-מרכז ת"א....

למעלה