מחפש שותפ/ה להקמת עסק מעניין

foxus

New member
מחפש שותפ/ה להקמת עסק מעניין

להקמת עסק אמיתי ורציני, ולא מדובר בקישקוש מסוג הרבלייף ודומיו, אני זקוק לשותפ/ה. (מטעמי נוחות בלבד אכתוב מעתה ואילך בלשון זכר). ראשית, אציג את עצמי. אני בשנות השלושים לחיי, בעל השכלה רחבה, וחשוב מכל , בעל נסיון ניהולי של מספר שנים בתחום התוכן. במהלך השנים, זיהיתי עולם תוכן שלם, שלא יכול היה להתקיים ללא שימוש באמצעים טכנולוגיים מודרניים. את אותו תחום תוכן ניתן לפרמט למספר מוצרים מקוריים ומענינים, עליהם, להבדיל מכל מיזמי האינטרנט לדוגמא, ניתן לגבות תשלום. אבטיפוס שהפקתי זכה לתגובות חיוביות מאד, ואפילו גיליתי מוצרים דומים שנמכרים בעולם- הוכחה לכך שיש למוצרים זכות קיום מסחרית. בשלב בו אני נמצא, אני זקוק לשותף רציני. מישהו שייקח על עצמו את הצד המסחרי של העסק. מו"מ מול מפיצים, יחצנ"ים, קונים מוסדיים וכו´. מישהו שמגיע מתחום מוצרי הפרסום, קד"מ או מסחור של תוכן. נדרש נסיון בתחום, הרבה מרץ וקשרים. בנוסף, נדרשת השקעה כספית. לצורך ההשקה, נדרשת השקעה של כ - 10,000 דולר, אותה אחלוק עם השותף - נתח ההשקעה שלו כנתח הבעלות שלו. למען הסר ספק - אני לא מחפש משקיע, אלא שותף. ההצעה רצינית, לכן בבקשה - רק מועמדים רציניים. נא לפנות לדוא"ל [email protected] ולצרף קו"ח.

למעלה