מחפש סרטים העוסקים במערכות יחסים.

DOBYdov

New member
מחפש סרטים העוסקים במערכות יחסים.

יכול להיות בין חבר לחברה,בעל לאשתו,זוג לסביות,זוג הומואים. כמה שיותר סרטים יותר טוב. תודה מראש לעוזרים :)

Shexy Peanut

New member
דובי כפרע

לאיזה מטרה אתה צריך ת'סרט בידיוק? כי בד"כ בכל סרט אפשרי יש יחסים בין בני זוג.. השאלה איזה..

DOBYdov

New member
אולי לא הבהרתי את עצמי במדויק.

אני מתכוון לסרטים שרוב הסרט עוסק במערכת יחסים בין בני זוג,לא משנה חבר או חברה,זוג הומואים או לסביות וזה הנושא העיקרי של הסרט.

CapitanSparrow

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifדובי דוב התינשא ליי??../images/Emo99.gif

נזמין את הרבנית הונלי..

DOBYdov

New member
צר לי לאכזב אותך

אך אני כבר נשוי באושר לעלמה יפהייפיה בשם טליה העוסקת בהוראה.

when a man loves a woman

בין גבר, אישה ואלכוהול. white palace - בין אריסטקרט צעיר לאישה פשוטה ומבוגרת יותר. The Story of Us - זוג נשוי קליק - בין זוג ועוד בחורה.. ANNIE HALL 1977 [וודי אלן ודיאן קיטון] The War of the Roses 1989- זוג שמתגרש PRIME - אישה, בחור צעיר ואימא שלו.. שתי פנים למראה

A Walk To Remember ../images/Emo23.gif סיפור אהבה בלתי נשכח

BEFORE SUNSET + BEFORE SUNRISE שיחות עם אישה אחרת - לא ראיתי. זה עדיין על המדף, אבל נראה לי מתאים. שמש נצחית בראש צלול Griffin And Phoenix 2006 רגעים יקרים של אהבה Mozart and The Whale 2005 משוגעים מאהבה TRUST THE MAN 2006 סמכי עליו

AeroTom

New member
"סינגלס" של קמרון קרואו

נראה לי ממש מתאים, גם עם יותר מסיפור אחד שהוא מרכזי. יש כמובן את הקלאסיקות כגון "כשהארי פגש את סאלי"...לפן קומי יותר ומערכות יחסים טיםה יותר מיוחדות אפשר להזכיר את "הכי טוב שיש" המקסים או אפילו "Chasing Amy" של קווין סמית' על מערכת יחסים טיפה שונה\מיוחדת.

למעלה