מחפש סופה!!!!!!!!

פראייר למה לא קנית פטרול

הייתה שם עוד 30 אלף והיה לך את הקינג האמיתי של הארץ (לא של העולם זה כבר שמור לפורד אקספודישן וסוגיו)

מצמץ

New member
אייס

קח דוגמא מהמציאות: עובדתית סידרה 5 עדיפה על ה E CLASS (לא בכל הדגמים), אע"פ-כן יש הרבה אנשים שהעדיפו את הE על ה5. האם זה אומר שהם פראיירים? העובדה שהפטרול טובה יותר לא אומרת שהקינג היא גרועה. אם ביום-יום משפחתו של רוני היתה נוסעת בשטח אזי הפטרול תהיה עדיפה בשטח עם עבירות ונוחות. אבל אם משפחתו של רוני נוסעת רוב הזמן על הכביש אז הקינג היא הבחירה העדיפה שכן הקינג יותר נוחה וסלחנית לנוסעים על הכביש. נ.ב. מאיפה הקרצתה את הקטע על "הפורד אקספודישן"?, אם כבר תן דוגמא של האמר, רינג´ או אפילו של דיפנדר פשוט וטוב אבל "אקספודישן"?.(זה לא שהיא גרועה, אבל לומר שהיא עדיפה על הפטרול שלא לומר "של העולם" פשוט גורם לי לצחוק ולבכות באחת) מזל שלא אמרתה שהג´ימי טובה בשטח. מצמץ, שלא אוהב לראות שקוראים לאנשים פראיירים ללא סיבה מוצדקת. בעיקר לא מאנשים שחושבים ש"האקספודישן וסוגיו" (כלומר ה"משאיות"/SUV של GMC ודודג´) הן רכבי שטח שעדיפים על הרינג´ וסוגיו.

teen17

New member
אתה צוחק נכון?

פטרול זה חתיכת טנק שבלי שיפורים מצליח לעבור שטחים בינוני מינוס וממש אבל ממש לא בנוי לצאת לשטח אלא יותר לכביש. אין בכלל מה להשוות את הקינג לפטרול, הקינג לוקח את הפטרול כמו גדול בכל הדברים, האצה, עבירות, נוחות וכמובן מנוע וכ"ס. teen17, הלוואי וגם לו היה אפשרות לקנות קינג ארוך 3.5GDI ידני.

ac cobra

New member
מה קשור תאוצה???

הגייפ לא מסתכלים על מהירות ופתיחות אלה על הגודל שלו עיברות אם אתה רוצה גייפ עם תאוצה קנה את הLM200 של למבורגיני וזהו

מצמץ

New member
TEEN

אני גם הייתי בוחר בקינג לעומת הפטרול, אבל אל תזלזל בפטרול, לא בחינם יש לפטרול שם טוב. ישנם שטחים שבהם הפטרול יהיה עדיף על הקינג. אילו הינו חיים בשטח כמו באוסטרליה, השימושיות, האמינות והעמידות (מדגיש עמידות) של הפטרול לעומת הקינג היתה באה לידי ביטוי בבירור. וגם הייתי נמנע מלקנות את הפטרול בגלל שכיום הוא מיושן (אע"פ שהוא עבר אוברול ושמנוע הVDI של הפטרול הוא מנוע מצוין). כיום הפטרול משמש בעולם בעיקר בתור מכונית שרד (לאחר שיריון) בגלל קיבולת המשקל הגבוהה שאפשר להעמיס עליו (דבר שהוא מעולה בשביל מסעות), ובגלל פאר הפנים שלו. מצמץ, שחושב שאנחנו טוחנים מים בהתחשב בעובדה שהרכב קבר נקנה.

ac cobra

New member
אני הייתי לוקח את ה....

פטרול בשבילי הוא נראה בין ה5-6 הג´ייפים בארץ למרות שהפאגירו 3.5 יותר טוב ממנו אך לא מובא לארץ ( וחבל!!!!) ואבל למיצובישי יש את הפאג´רו 3.2(טורבו דיזל ארוך ) שמתקרב במקצה לפטרול GR ואין לי מושג בקשר לעיברות של שניהם ועוד כמה פרטים וניסאן עשה את הפטרול כדי להתחרות בלנד קרוזר 100 של טויוטה אבל איפה הלנד קרוזר בארץ??

teen17

New member
ועוד משהו ששחכתי לשאול אותך:

מה המספר הישיר אליך בעבודה? אני ידבר איתך מחר בסביבות הצהוריים בנושא ואוכל לדבר יותר חופשי בנושא בטלפון. גל.

למעלה