מחפש מקום שמוכר גרביים נדיפות חום, קולמקס?

sunvetoz

New member
מחפש מקום שמוכר גרביים נדיפות חום, קולמקס?

רצוי במחיר סביר, ומשהו זמין. שמעתי שכאלו גרביים הם מעולות לרכיבה והחום בהם לא מורגש. אני התחלתי לרכב עם נעליים במקום מגפי הרכיבה, ניהיה חם מידי. אז אם משהו יודע איפה נא לספר. תודה עודד

arti69

New member
גרמניה..

בריקושט סביב ה- 90 שקל לזוג סביר (בגרמניה קניתי משהו ממש ממש איכותי ב- 18EURO). אבל יש כאן מישהו שקונה בכמויות גדולות, מקווה שיצור איתך קשר.

sunvetoz

New member
אני צריך מקור אחר, חוץ מקפסיטו

אני יודע שבריקושט יש, השאלה אם יש מקום זול יותר? קפסיטו לא זמין, אני כבר מתבשל, אני מחפש מקום שרוצים למכור. אני צריך את זה אתמול..... עודד

kangal

New member
ממממ... קפהסיטו זול יותר בוודאות...

הבטריה שלו נוטה להגמר רבות וקשות , תשלח לו מסר....

sunvetoz

New member
הוא כנראה בתסביך איש המכירות הקלאסי.....

קנגל, תשאל אותו, כמה התקשרתי, כמה הבטחות קיבלתי.....מה לא הצעתי. כבר פעם בשביל הגרביים העבות יותר נסעתי למודיעין לביתו. זה מסע מייגע מידי(לא הנסיעה למודיעין) ועייפתי, ורגלי מורתחות מחום. אני חייב גרביים עכשיו, לא בעוד שנה שנתיים. אגב, אהבתי את הסיפור שלך על הטיול לדרום.....רק בעיה אחת יש לי לעשות כזה טיול....חסרה מורכבת:) ביי עודד

Shredingerscat

New member
המממ

אם אתה מאיזור השרון, יש בגבעת חיים את לכל הרוחות, חנות מטיילים, אבל מחירים נוחים, ציוד איכותי, וצוות מבין עניין.

כשמי כן אני../images/Emo4.gif

הבחור שם */_+() וישמן ישורון ויבעט. הוא אמנם לא השמין אבל מזלזל בלקוחות BIG TIME לא ככה מתנהגים כשגדלים!

ronenelfassy

New member
אם המגפיים אטומות זה לא יעבוד...

לא יודע איזה מגפי רכיבה יש לך, אבל מנסיון של בדים מנדפי זיעה מסוגים שונים אין בהם תועלת אם יש שכבה אטומה מעליהם : המטרה של הבד היא לספוג (זיעה) במהירות בחלק הפנימי ולשחרר אותה במהירות בצד החיצוני - אם הרגל עטופה בשכבה אטומה, תוך זמן קצר אחוז הלחות בשכבת האויר שבין הנעל לגרב יעלה לרמה כזו שאידוי נוסף יהיה בלתי אפשרי והגרב תאבד את היכולת לנדף זיעה (ויחד איתה את היכולת לקרר את הרגל).

kangal

New member
ronenelfassy צודק.....

המלצתי פה לפני כמה שירשורים על מגפי קיץ של אוקסטר, נמכרות אצל "שחר אופנועים"-יש להם אתר ויש הנחה לחברי קלאב פג"ז.

wdsrk

New member
רק שאלה קטנה...

אתה בטוח שיש להם הנחות לחברי קלאב פולגז? כי כשהגעתי לשם לא לפני שבוע וקצת - אז הם אמרו לי שאין הנחה על פריט מסויים - כי הוא במבצע... (דבר זה לא מצויין בפרטים שהם פירסמו באתר פג"ז) המגפיים שאתה מדבר עליהם - במבצע... אז 1320 וכנראה שלא שקל פחות...

kangal

New member
תראה רז, כמעט לכל העסקים שעובדים עם

פג"ז יש הסדר הנחות כזה או אחר, אולם כולם הודיעו כי אינם נותנים הנחה על הנחה-כלומר, אם יש מבצע מסויים הם לא יתנו לך הנחה על הצוצר. קצת מרגיז כי תמיד יש איזה שהוא מבצע... בכל מקרה, מחיר של 1300 ש"ח הוא סביר בהתייחס לעובדה כי המגפיים האלו שורדות התעללויות די קשות (לפחות החורפיות שלהם), בכל מקרה,תמיד אפשר למדוד ולנדוד ל EBAY או לנסות לרכוש ישירות מהחברה....

wdsrk

New member
לא התלוננתי על המחיר! +../images/Emo30.gif

לא התלוננתי על המגפיים - אני בתהליך חיסכון בשביל לקנות אותם... משחר אופנועים... מה שמעצבן זה שעניין זה לא פורסם בפג"ז - ישנם עוד עסקים שרשומים שם - שכן ציינו שאין הנחה על מוצרים במבצע! שחר אופנועים לא ציינו את זה. לא ביקשתי הנחה - ביקשתי תאימות לפירסום. שירשמו - לא נבוא בטענות. דרך אגב - קבל מסר

סייפיי

New member
אם אתה עדיין בעניין יש בסביבות ה5 דולר לזוג

באתר של סיירה טריידינג פוסט, שהוא האלטרנטיבה לשוד ולגזל של ריקושט, הדברים שם ממש זולים, הם שולחים לארץ (עדיין זול בעשרות אחוזים גם לאחר המשלוח), ובסכומים האלה אפילו מכס לא תשלם. קניתי מהם כבר המון ציוד לטיולים וספורט ואני מרוצה. לינק: sierra trading post בברכה.

McMishehu

New member
קח בחשבון את נושא האיכות, כן?

אתה יכול למצוא גרביים עם קולמקס ב-15 ש"ח או ב-90 ש"ח. אם האיכות משחקת לך תפקיד ולא רק המחיר, בדוק את איכות הסיבים בגרביים ואת האחוז שלהם. גרביים שמנדפות זיעה בצורה סבירה מכילות בערך 25% קולמקס (אם זכרוני אינו מטעני). כדאי גם לשים לב לשאר המרכיבים בגרב. למשל, הרעיון של גרב צמר במקום כותנה אולי יכול להשמע הזוי, במיוחד בקיץ, אבל לצמר יש יכולת ספיגה שעולה על כותנה פי כמה. אני ניסיתי המון סוגי גרביים מנדפות זיעה (כשעבדתי בריקושט) והטבות ביותר היו של bridgedale שהיו עשויות מצמר עם סיבי איזולפיל (סיב קצת יותר חכם מהקולמקס). עבדו הכי טוב, אבל מה, יקרות תחת. אני קניתי במחיר של היבואן ועדיין חשבתי שהוא גבוה מדי בשביל חתיכת בד. את הגרביים של קפהסיטו לא יצא לי לנסות, אז אני לא יכול לחוות דעה עליהן ביחס לאחרות. ואכן צדק ronenelfassy. אם אין לאן לנדף את הזיעה, לא יעזרו לך גם גרביים עם מרזבים ווינטלטור בילט אין.

motoboaz

New member
כל חנויות האופניים ישמחו למכור לך.

תגיד באיזה אזור אתה צריך -ואפנה אותך. בעז

sunvetoz

New member
הייתי, לא מתאים, קצרות מידי

בנתיים קניתי בריקושט 3 זוגות, כל זוג שונה, נראה מה יהיה הכי טוב. לזוג אחד עשיתי מבחן היום, זוג נמוך שלא מתאים למגף רק לנעל גבוהה. הוא מלא קולמקס ואמור להיות משהו, לא התרשמתי שזה המצב. יש לי עוד זוג על בסיס קולמקס שאבדוק בהמשך, השלישי הוא על בסיס חומר אחר, גרב של 100 ש"ח. ביום שישי אעשה למה מבחן דרכים. אגב למי שאמר שזה תלוי גם אם יש לאן לנדף את הזיעה, זה נכון, אך עדיין עם אותו המגף עם גרב קולמקס מרגישים טוב יותר, פחות חם ופחות רטוב בפנים, אין משהו אבסולוטי ואין לי אפשרות לקנות עוד מגף כרגע. תודה לכל המגיבים. יאלה, שיגמר כבר הקייץ הזה מהר. כי על ציוד מיגון אני לא מתכוון לוותר בנתיים ולא אכפת לי כמה חם יהיה. עודד

למעלה