מחפש מגרש

DAnalyst

New member
מחפש מגרש

מישהו מכיר מגרש
מואר
שאפשר לשחק בו פוטבול, בסביבות הרצליה\רעננה\כפר-סבא?

Yo-man

New member
אתה מחפש משהו בחינם?

זה בשביל אימונים של קבוצה או בשבילך? כי אם זה בשביל קבוצה, לליגה יש קשרים והם יודעים עם מי צריך לדבר...

DAnalyst

New member
עד כמה שאני יודע יש כסף.

פנה אלי מישהו בשם כמה קבוצות פלאג בשאלה הזו (לגבי המגרש) ולא ידעתי מה לענות לו. אז אם מישהו מכיר מגרש מתאים, עם כסף, בלי כסף, שיודיע לי. תודה.

ofribecker

New member
יש למשל

את מגרש האימונים שנמצא בסמוך לאצטדיון הכדורגל בהרצליה. עברתי שם בדיוק אתמול לפני מסיבת ברית של בן של חבר וראיתי את אור הזרקורים שם, וחשבתי לעצמי שזה יכול להיות מקום מתאים לליגה שלנו.

DEJ

New member
אפרופו הליגה

מישהו ניסה לברר לגבי האצטדיון בנשר? זה יכול להיות בית מאוד מכובד לאנדרדוגס, ואף יותר מכך.

DAnalyst

New member
תוכל להיות יותר ספציפי?

פשוט אין לי מושג איפה איצטדיון הכדורגל בהרצליה... אבל תודה על התשובה!

royfr

New member
אם הכוונה

למגרש ששחקו בו פעם בליגת העל(ק), אז זה ליד קניון שבעת הכוכבים, והרכבת.

יש את מתחם גולטיים בכפר סבא

http://www.goaltime.co.il/ לא בטוח אם גודל המגרשים שם יתאימו אבל אפשר לשכור שם מגרש והמתחם מואר. ליד זה יש את מגרש האימונים של הפועל כפר סבא - גם בו יש תאורה.

royfr

New member
אפרופו כפר סבא

אני חושב שהפיונירז שחקו בעבר בכפר סבא לפני המעבר למודיעין - שווה בירור.

Yo-man

New member
מגרש האימונים של הרצליה נמצא ממש מול החניה של

קניון שבעת הכוכבים. תראה את המפה שצרפתי. הריבוע זה הקניון, העיגול מקיף 2 מגרשי כדורגל מוארים היטב. רק אין לי מושג עם מי מדברים... בהצלחה

itaihasid

New member
אני ממליץ בחום

על הגולטיים או המגרש אימונים של הפועל כפר סבא שנמצא צמוד לאצטדיון. אחלה של דשא, תחזוקה טובה ותאורה מצויינת. אני לא עובד שם, רק משחק שם לפעמים..

DAnalyst

New member
אז אם יצא לך לשחק שם

לדעתך המגרשים שם רחבים מספיק? כי מהתמונות קיבלתי רושם שלרסיברים יהיה מקום רק לרוץ פנימה, ושכל out route יתקל בהתנגדות מוצקה (גדר).

למעלה