מחפש לאמץ חתול/ה

shahars10

Member
לאפרת, החתולה שלי קצת משעמם, ואני לא רוצה שתהיה לבד.
אשמח אם מישהו יקשר אותי למישהו שמחפש למסור חתול/ה לאימוץ.
תודה

Yukita

Active member
מנהל
תודה
אימוץ חתול הוא כמובן דבר יפה, אך רצוי להביא בחשבון שרוב הסיכויים הם שהחתולה שלך לא תשמח ולא תיהנה מזה. חתולים בוגרים ברוב המקרים לא מעוניינים ב"פולשים" בטריטוריה שלהם ולעתים קרובות התוצאה היא מריבות עד (עם קצת מזל) להגעה למצב של שלום קר בבית, בו כל חתול לוקח לעצמו חלקים מסוימים של הבית. לפעמים הם כן מתחברים, אבל זה יחסית קורה פחות עם חתולים בוגרים.

משום כך, אם תאמץ, מוטב שתעשה זאת עבורך ולא עבור החתולה שלך.

גורדיאן-II

Active member
אימוץ חתול הוא כמובן דבר יפה, אך רצוי להביא בחשבון שרוב הסיכויים הם שהחתולה שלך לא תשמח ולא תיהנה מזה. חתולים בוגרים ברוב המקרים לא מעוניינים ב"פולשים" בטריטוריה שלהם ולעתים קרובות התוצאה היא מריבות עד (עם קצת מזל) להגעה למצב של שלום קר בבית, בו כל חתול לוקח לעצמו חלקים מסוימים של הבית. לפעמים הם כן מתחברים, אבל זה יחסית קורה פחות עם חתולים בוגרים.

משום כך, אם תאמץ, מוטב שתעשה זאת עבורך ולא עבור החתולה שלך.
מצד שני, עדיף להיות חתול בית עם שלום קר מחתול רחוב עם גיהינום חם.

אלישבע777

Well-known member
תודה
האתר אגורה ( שהוא אתר חינמי, "תן קח") תחת קטגוריה שונות - יש הרבה חתולים למסירה. כמו כן מוצעים כל מיני דברים לבית , לגינה, לילדים שאפשר לקבל בחינם. יכול להיות מתח בין החתולות, אל תתרגש. יצטרכו להתרגל.

LiadR87

New member
מאיפה אתה בארץ?
לא צריך לחפש יותר מדי, בין אם אתה גר בעיר או במושב או בקיבוץ,
לאמץ חתול רחוב זה הדבר הכי טוב שתעשה, ויש לצערינו כל כך הרבה כאלה..
אני גר במושב בצפון וכמעט כל שבוע מפרסמים בקבוצה המקומית על חתולים שמחפשים בית חם
בערים הגדולות תמצא המון באזורי תעשיה, חניונים, באמת שלאן שלא תסתכל תמצא חתול/ת רחוב שרק מחכה לבית חם
במושבים/קיבוצים תמצא ברפתות, ליד המכולות המקומיות, ובאופן כללי, (גם בערים) ליד פחי הזבל..

ובהחלט, להביא חתול נוסף שיהיה חבר/ה לחתול שלך יגרום לו הרבה אושר :)
המלצה, עדיף שתביא חתול זכר, כי לרוב, נקבות לא מסתדרות אחת אם השניה (אלא אם מאותו שגר)

shahars10

Member
תודה על התשובות. אני גר בנתניה.
לגבי חיפוש ליד פחי זבל וכו', זה בהחלט אפשרי, אבל חתול ברוב המכריע של המקרים לא יתן לאדם זר לקחת אותו. הדרך שיכולה לעבוד אם רואים חתול כזה היא לרכוש את אמונו ע"י זה שנותנים לו אוכל במשך תקופה מסויימת, אבל זה דורש זמן, מצרך שקצת חסר לי כרגע, ולכן חיפשתי פיתרון קצת יותר מהיר.
אני אמשיך לחפש, ואם יש למישהו קישור אשמח.
תודה

דגלמנגל

Well-known member
תודה על התשובות. אני גר בנתניה.
לגבי חיפוש ליד פחי זבל וכו', זה בהחלט אפשרי, אבל חתול ברוב המכריע של המקרים לא יתן לאדם זר לקחת אותו. הדרך שיכולה לעבוד אם רואים חתול כזה היא לרכוש את אמונו ע"י זה שנותנים לו אוכל במשך תקופה מסויימת, אבל זה דורש זמן, מצרך שקצת חסר לי כרגע, ולכן חיפשתי פיתרון קצת יותר מהיר.
אני אמשיך לחפש, ואם יש למישהו קישור אשמח.
תודה
קיצור דרך לרחוב - עודד הכטמן, בתקווה שיש פה למישהו פרטי התקשרות (שלי נעלמו עם שאר ההתכתבויות בתפוז, כשהחלפתי שם יוזר, בגלל בעיה במעבר לפורמט החדש)

נערך לאחרונה ב:

evike

Active member
מנהל
לפני כ 5 שנים, הבת שלי הצילה חתולה קטנה מגלגלי אוטובוסים בתחנה המרכזית של ראשל"צ, במחשבה למסור אותה, כי לא רצתה חתולה נוספת על זו שכבר בבית. כמובן המשפחה התאהבה, והמופרעת אצלם גם היום.
רק שמאז, הן רבות, מרביצות אחת לשנייה ולא מסכימות להתחברות, מצב לא קל כלל, הוותיקה היא זו שסובלת, החדשה זו שתוקפת, שום דבר לא קירב ביניהן (הפרש של כ 7 שנים ביניהן) רק שאין להם לב למסור אותה.

למעלה