מחפש טיפים על סנט אנטון

dagant

New member
מחפש טיפים על סנט אנטון

איפה כדאי לישון, למה כדאי לשים לב, איפה הגישה הטובה ביותר למסלולים וכו' טיפים ספציפיים לסנובורד ייתקבלו בברכה

alonaski

New member
הייתי שם לפני שנתיים...

והעלתי את רשמי במאמר עבור הפורום סקי הקודם שלי בוואלה. מצרפת לך כאן את המאמר. תקרא, תתרשם ואם יהיו לך עוד שאלות - אשמח לענות. יכולה להמליץ לך על המלון שהיינו בו הוא פנטסטי!! אחלה מארחים, אירוח, נעים והמלון יושב על המדרון!! ככה שמחדר הסקי של המלון גולשים ישר לרכבל! לא ראיתי עוד הרבה מגורים כאלה בעיירה... זה אחד הבודדים ממה שראיתי! אבל אתה יכול גם לצור קשר עם אנטר סינט אנטון ולבקש שישלחו לך את הקטלוג שלהם עם הצימרים/מלונות, מפת האתר וכד'. זה יהיה לך הרבה יותר ויזואלי לראות במה מדובר ולבחור לך מקום לינה! ושוב ממליצה על המלון שהיינו בו, ולו רק בגלל הנקודה שהם מקבלים יפה ישראלים... ובמקום אחר אתה עלול ליפול על מארחים "אנטישמיים" וזה יהיה לא נעים כ"כ...
אני מצרפת כאן את המאמר ההוא שלי. הוא מסכם גם את קיצבוהיל וגם את סינט אנטון כי הייתי בשני האתרים באותה חופשה בת שבועיים!...

lior297

New member
איפה המאמר?../images/Emo2.gif

הייתה כתבה שסלולארי עושה אנשים סניליים, על סקי עוד לא קראתי משו דומה...

alonaski

New member
חחחח... ../images/Emo13.gif זה לא הסניליות...

זו המערכת שלא מאפשרת לי לשלוח את ההודעה עם המסמך המצורף!...
אנסה שוב, רק את המסמך אולי...

lior297

New member
אומנם לא ניסיתי לפתוח אבל

לא כדאי שתעשי "העתק - הדבק"?

lior297

New member
../images/Emo45.gifכל חברי פורום סקי וסנובורד גאה

בך על הרגע המיוחד הזה!!! סתם סתם משעמם לי עכשיו.

dagant

New member
תודה רבה

מאמר מצוין! כמה שאלות המשך ברשותך: 1) במפת המסלולים נראה שאפשר לגלוש לכוון zurs ו lech, האם זה נכון והאם אפשר גם לחזור בגלישה לסנט אנטון? 2) מה דעתך על לינה בעיירה stuben בהנחה שיש רכב? 3) כנ"ל לגבי St. Christoph

alonaski

New member
ככה:

המממ... לא כ"כ זוכרת... נדמה לי שאין קישור במסלולים... אולי כן אבל רק ל LECH לצורס יש הסעה באוטובוס מסינט אנטון - היא יותר רחוקה... את העיירה STUBEN אני לא זוכרת איפה היא ממוקמת... ולגבי סינט קריסטוף - זו העיירה הצמודה לסינט אנטון. אתה יכול לישון בה אם יש לך רכב כי היא רחוקה מהרכבלים של האתר... מרחק של כמה דקות נסיעה. לא יותר.

yaircarel

New member
באם נוסעים רק לשבוע מה היית מציע?

סנט אנטון או קיצבוהיל?

alonaski

New member
קיצבוהיל!!!! ../images/Emo99.gif ../images/Emo45.gif והסיבות:

א. קרוב מאוד לשדה התעופה של מינכן!!! סה"כ שעה ורבע נסיעה בערך! וביום של הטיסה - אפשר עוד לעשות סקי עד כמעט הרגע האחרון של הטיסה...
ב. אתר מקסים!!!! מבחינת המבנה שלו והנוף... ג. קיצבוהיל היא עיירה לכל דבר - ועיירה מקסימה בעייני!
ד. אהבתי מאוד את השימוש החופשי באקווה-סנטר שם!

lior297

New member
טוב נו, רק בשבילכם...

קיצבהיל, בתמונה שלא משקפת ממש, אבל חפיף... תגידי מה זה האקווה סנטר? הספא הזה שם? שעה ורבע נסיעה? בטוחה? כמה נסעת? 200? או שזה רק אנחנו התבלבלנו בדרך? (אבא שלי: "אני מכיר את הדרך, הייתי כאן" "כן מתי? לפני 50 שנה?") בהחלט עיירה מקסימה... אבל מה שמוזר לי זה שאני הייתי בשבוע של הולנטין שם, והיה ממש יבש... לא דמיינתי את זה ככה... לא לשכוח לבקר ב"לונדונר" THE LONDONER אנחנו ב6 ימים די חרשנו על האתר. אגב, הקטע של 20-30 יורו פחות במחיר של הסקיפס לילד (פחות מ18) זה רק שם?

האקוורנה כבר לא בחינם.

עולה 4 יורו למחזיקי סקיפס (מעודכן מהשנה שעברה). 2 הבריכות שם ומגלשות המים, ממש לא אטרקציה ל"ילדים" שעברו את גיל 14. אם מגיעים בשבת, רוב הסיכויים להכנס לפקקים בכניסה לאוסטריה. לי לקח כמעט ארבע שעות להגיע שנה שעברה, כך שלא כדאי לבנות על סקי ביום ההגעה וכמובן לא על יום החזרה, אם בכוונתכם להספיק לטיסה בשעות הצהריים.

alonaski

New member
צודק!!! ../images/Emo45.gif

מי נוסע לסקי משבת עד שבת?!?!!?
- רק מי שיש לו סבלנות לעמוד בפקקים!

lior297

New member
לא רק הפקקים,

גם צריך לסבול היום הראשון את יום ראשון המפוצץ בגולשים.... אין כמו לנסוע ראשון -ראשון

alonaski

New member
../images/Emo45.gif גם נכון! ../images/Emo3.gif אז השאלה היא:

כנראה... - כמה אתה מוכן לסבול/לוותר בחופשת הסקי שלך בעבור טיסה זולה

למעלה