מחפש טיולים באירופה שהם לא עוד "עיר בירה גנרית"

moco10

New member
אז אל תיסע רק לערים גדולות

רוצה קרוב: יוון, איטליה

אם אתה רוצה אירופה, אני הייתי עם

המשפחה והילדים באגם גארדה לשבועיים והיה ממש מעולה - עשינו שילוב של דברים שהילדים מאוד אהבו (כמו פםארק מים ופארק מתקנים) עם הייקים ועם היסטוריה (לקחנו טור בונציה בארמון הדוג'ים).
&nbsp
עוד מקום שלא ממש פופולארי בקרב ישראלים (בגלל מרחק) ואיננו באירופה אבל מכיוון שממש אהבנו אני רק אציין - בליז. היינו הקית, גם לשבועיים

nurii

New member
סלובקיה נהדרת ויפה,גם מקדוניה

אלבניה, מונטנגרו... בכולם יש אקסטרים, הרים, שייט נהרות, מערות קרח, נטפים וכל מה שכל מטייל טבע אוהב.

מיקהפ

New member
לחפש ולקרוא.

בשנים האחרונות ערי הבירה היו רק נקודה, במקום שבו השתלם לטוס לשם.
איטליה - דרום, אזור אמלפי ואלברובלו (במזרח איטליה), טסנו לרומא, שם אוטו משדה התעופה, חזרנו לרומא ליומיים, (את המכונית החזרנו בשדה התעופה, ברומא כמובן ללא מכונית),
איטליה, דולומיטים, צ'ינקווה טרה (משהו!), עוד המוני כפרים שכתבו פה עליהם ולא ביקרתי ולא שמעתי את שמם.
ספרד - נחיתה בברצלונה, מכונית, צפונה (לראות את גשר מיו שהוא צרפתי בכלל, שגעון אישי שלי) ומשם לאורך הפירנאים הספרדיים עש אוביידו.
צרפת השנה, ללא ערי בירה בכלל, דורדון, מטולוז לבורדו, (טיול כוכב), נהדר.
עוד? פורטוגל, יומיים בעיר הבירה, עוד 6 ימים בדרך הארוכה לפורטו (פורטו רחוקה מליסבון כ - 300 ק"מ), ויומיים בפורטו.
את לובליאנה ראיתי פעמיים, בנחיתה והמראה, לא הספיק לנו הזמן ולא טיילנו בה כלל וחבל, אבל בסלובניה היה נהדר.
ורק באיטליה וצרפת יש עוד המון מחוזות וכפרים, כנ"ל בערך כל אירופה.
הייתי בשמחה מטיילת בתורכיה עם מכונית, אבל ארדואן לא בא לי טוב, לפני שנים טיילתי שם וחלמתי לחזור, יש המון אזורים משגעים, כנ"ל קפריסין.
לחפש בלוגים, יש היום באתר של למטייל, עכבר עולם ועוד.
ואם כבר, קמינו דה סנטיאגו דה קומפוסטלה, לא הייתי, לא חייבים את הכל, לקרוא ולחשוב על כפרים שווים.
[URL]https://travel.walla.co.il/item/2920704[/URL]

למעלה