מחפש המלצות

yotamn9

New member
מחפש המלצות

אז הנה אני שוב חוזר אל רגעי התהילה שלי בפורום, ושוב מחפש המלצות. הפעם אני מחפש קטעי רוק/מטאל עם השפעות מזרחיות-ערביות. אני מדבר על דברים בסגנון אורפנד לנד, הקטע home של דרים וכו'. עדיפות לקטעים ספציפיים. הפציצו נא. תודה

Mustapha של קווין די מתאים

אחד השירים המוזרים(אבל המגניבים שלהם) חח פרדי שר פרסית או ערבית במבטא אנגלי זה משעשע..

yotamn9

New member
שירים של accept מצאתי

והיא מתבררת כלהקה ממש טובה. אז כבר תודה על זה

M e n s R e a

New member
אני מקווה שאתה מכיר את:

holy wars של מגהדת'. יש שם כמה יציאות כמו שאמרת. וזה שיר מדהים

epitaph

New member
בעייתי בשבילי לתת לך קטעים ספציפיים כרגע...

כי אני לא בבית אבל אני אבדר בכללי ומחר ארשם לך יתר במפורט. דבר ראשון יש לך את קאמל באלבום Rajaz שזה פחות או יותר מה שהגדרת שאתה מחפש, גם לגונג היתה תקופה שלמה כזו, חפש את האלבום Shamal (לא סגור מאה אחוז על השם, שוב, תצטרך לחכות למחר). Trey Gunn בנה כמעט את כל קריירת הסולו שלו על קטעים כמו שאתה מחפש, ב-Youtube תוכל למצוא כמה וכמה קטעים שלו בהופעות (אפילו אחד שאני שמתי שם). מבחינת מוזיקה עברית גם כאן לא חסר עם כל הדבקות למינהן, (כמו של הצרצ'ילים למשל ושל ששת), הלהקה סוסיתא יכולה להיכנס חלקית לנישה הזאת ויש לך גם את "קטע שמי" המעולה שניגנו קצת אחרת בזמנם. נראה לי שזה מספיק להיום, מחר אני אחדד את ההודעה הזו.

yotamn9

New member
זה גם נחמד

אבל זה יווני, זה לא בדיוק מה שאני מחפש.

epitaph

New member
טוב, חזרתי הביתה...

כבר אתמול האמת אבל רק עכשיו חזרתי לדיון הזה. בעיקרון מה שהבאתי בהודעה הקודמת זה עיקר החומר, עכשיו לפרטים הקטנים. מבחינת שירים הייתי ממליץ לך לבדוק את Madrid של אבישי כהןעמוס הופמן מנגן שם על העוד והופך את כל העסק לחוויה אמיתית במה שאתה מחפש (אני מתכוון לגירסה מתוך Adama, בעצם יש מצב שכל האלבום יתאים לך, אבל בקטע המדובר ואולי גם בקטע הראשון זה הכי בולט לדעתי). גם טוני לוין מתעסק עם מוזיקת עולם באלבום הסולו הראשון שלו וחוזר לשורשים בקטע Bone & Flesh, קטע איטי במתפתח לאט לאט עד לשיא, גם כאן מופיע העוד עם כלי נשיפה מזרחיים. ישנה גם להקה שהיא בכלל גרמנית בשם Radio Noisz Ensemble שמנגנת מוזיקת פולק אינסטרומנטלית ואקוסטית עם דגש חזק על השפעות מזרחיות, יש לי את האלבום Yniverze שלהם, בהחלט מומלץ.

yotamn9

New member
אתה תמיד ממליץ על דברים שאי אפשר למצוא ../images/Emo6.gif

אולי אני אצליח להשיג את האבישי כהן מחבר שלי... אבל תודה רבה בכל מקרה!

fire witch

New member
טוני לוין חוזר לשורשים המזרחיים ?

יש מצב שלאמא שלו קוראים מסעודה והיא הייתה שכנה של סבתא שלי במרקש ? איזה שורשים מזרחיים יש לו בדיוק לאשכנזי הצהבהב הזה ?

M e n s R e a

New member
../images/Emo6.gif אני צוחק כשאני נזכר במה שהמרצה שלנו לימד

אותנו, שסיפרתי לך. בנוגע למעמד האישה. המרוקאית בעיקר...

למעלה