מחפש גילדה

Lacri

New member
מחפש גילדה

שלום לכולם , לא חושב שאי פעם כתבתי אולי פעם אחת אבל אני קורא לעיתים את הפוסטים כאן קוראים לי Lacri אני הולי פריסט רמה 85 משחק שנתיים וקצת בן 27 הייתי במספר שרתים התחלתי בהלפייר אח"כ אלאקיר ולבסוף כרגע אני בבלאדפדר , אני לא אכנס להכול אבל בגלל שינוי בחיים שכלל מעבר דירה וכו' (מעדיף לא להרחיב) וכמובן בעיה ש WOW לא עבד כמו שצריך נעדרתי הרבה שעות משחק , הגילדה שלי לא הייתה סובלנית אליי בנושא ויום אחד גיליתי שאני כבר לא שם , הם לא רוצים לתת לי טרייל יותר אני כרגע מרגיש קצת מוזר להיות לבד בסרבר שאני לא מכיר אף אחד , אני כרגע עושה הירוקס כדי לעלות את הרמה של הציוד שלי שכרגע עומדת באיזור ה 337 אני מחפש גילדה , מעדיף להיות עם ישראלים בשרת טוב , הנה הארמורי שלי http://eu.battle.net/wow/en/character/bloodfeather/lacri/simple אשמח לתגובות בנושא ריידים בקטקליזם עדיין לא עשיתי אבל יש לי נסיון בכול הקונטנט של ההרחבה הקודמת כולל שני הדרייקים של ICC (סליחה עם זה נשמע קצת כמו השתחצנות או משהו) ואני כמובן אוהב גריינדים

Lurx

New member
אגב

הגילדה פתוחה לכל המעוניינים, גם אם אתם לא רוצים לעשות ריידים, אם אתם על Jaedenar :)

Lacri

New member
זה מה שאני מחפש בערך

אני לא מחפש הארדקור 5 ריידים בשבוע casual זה בדיוק מה שאני צריך אזול נרוב זה סרבר של אלייאנס אז אני מניח שאתה אחד מהם , ואני חושב שהגילדה של הישרלים במיילסטרום זה גם אלייאנס אני מעדיף להישאר להיות הורד

jackmate

New member
מה אתה מחפש בדיוק?

אנחנו גילדה casual/raiders בשרת azjol-nerub . אין ישראלים - רק אני. הגילדה בוגרת ומורכבת בעיקר משחקנים מאנגליה. אנחנו עושים ריידים 3 פעמים בשבוע ומחפשים הולי פריסט. דבר איתי אם אתה מעוניין. http://reformation.guildlaunch.com/ צביקה

ChainLightning

New member
אין

אבל אני אישית מכיר לפחות 10 ישראלים רק בצד של האליינס ואיתי בגילדה יש עוד 3

אנימור

New member
אתה מוזמן בחום להצטרף לגילדה ישראלית חברתית

שקמה לא מזמן בשרת The Maelstrom. הגילדה מונה כמה עשרות ישראלים. קח בחשבון שלא מדובר בגילדת ריידים HC, למרות שאנחנו בהחלט הולכים לכיוון של ריידים של 10 (התחלנו בשבוע שעבר והשבוע נמשיך). פרטים נוספים כאן. שים לב שמאז פרסום הגילדה המצב השתנה: הצטרפו כמה עשרות שחקנים ישראלים חדשים ויש כבר די הרבה שחקנים ברמה 85 המוכנים לריידים. בפורום בו נמצא הדיון שקישרתי עבורך תוכל למצוא, שנקרא "גילדות ישראליות", תוכל למצוא דיונים ופרסומים גם על גילדות אחרות.

Lacri

New member
Lurx

האם תוכל בבקשה לשלוח לי במסר את ה real id שלך שנוכל לדבר אני מנסה לשלוח ולא מצליח משום מה

למעלה