מחפש בת זוג לנישואים פקטיביים

DE LA FOX

New member
מחפש בת זוג לנישואים פקטיביים

שלום לכולם ובעיקר לכולן אז ככה..אני בן 27+ סטודנט לאדריכלות וכמו הרבה בארץ אני לא מוצא כאן עתיד / התפתחות מקצועית אני כבר כמה שנים באיסוף מידע להגירה.. כל מקום רק לא כאן... מצטער. המסקנה ( שהיתה ברורה כבר מהתחלה) שנישואין פקטיביים הם הכי מהירים ובלי הרבה שאלות למרות שאני יכול להגיש בקשה על פי מקצוע אבל ניסיון אין לי , כך שזה דורש זמן יצא לי לגור תקופה של שנה באוסטרליה, שם התחלתי בתהליך וויזת לימודים אחרי שהתקבלתי שם ללימודים אבל כשהגעתי לכאן לא אישרו לי את בקשה. אח שלי שם כבר כמה שנים ולו יש ספונסר אז כאמור אני אשמח להכיר בת זוג שמוכנה לעבור איתי את התהליך לקבלת אזרחות זרה. יצא לי להיות במגעים עם 2 בנות זוג לעניין הזה אבל כשהתברר להם ה"מאמץ" שזה דורש מהן הן וויתרו לכן.. המעונינת צריכה להיות מודעת ל"דרישות" מחלקת ההגירה. אני יודע כמעט בעל פה את תהליכי ההגירה של רוב המדינות המבוקשות אם לא כולם ( אוסטרליה , ניו זילנד, קנדה,צרפת, איטליה,שוייץ,..) רק לא אמריקה אני לא נמשך להמוניות אמריקאית) כאמור .. הבת זוג צריכה להיות מודעת לדרישות מחלקת ההגירה אך אני אטפל בכל עניין הכספים והבקשות והכל דרך אגב, אני חושב להמשיך לימודים לתואר שני ושלישי באדריכלות ( בחו"ל כמובן)

brenner

New member
שאלה

אתה טוען שמשרדי הגירה מעדיפים זוגות נשואים מאשר מהגר/ת בודד/ה, או שאתה מחפש בת זוג עם אזרחות זרה?

DE LA FOX

New member
הסבר..

זה לא שמשרדי ההגירה מעדיפים זוגות נשואים העניין הוא שאני מחפש בת זוג בעלת אזרחות זרה וזאת משום שתהליך קבלת אזרחות ע"י חתונה הוא יותר פשוט ודורש פחות טפסים.. והמתנה ותעודות והכל.. אם אני הולך לבקש אזרחות באופן עצמאי אז יש את כל הדרישות שיש במבחן הנקודות - מקצוע- ועדיף שיהיה מקצוע נדרש, ניסיון (שזה הדבר שגוזל זמן), עדיפות למשרה שמחכה לי באותה מדינה, עדיפות למשפחה או ספונסר..ועוד דברים קטנים שבונים " תיק " מכובד לעומת נישואים שבהם שצריך רק להתחתן ולהמתין אח שלי כבר 5 שנים באוסטרליה והוא עובר מסוג וויזה אחת לשניה.. זה לא נגמר אם היה מתחתן זה היה נגמר מזמן

למעלה