מחפש אתרים של חנויות בבנגקוק או ב..

איתי4073

New member
מחפש אתרים של חנויות בבנגקוק או ב..

הונג קונג. אני יודע שהיה על זה שירשור, אבל האתר המצויין שם לא עזר לי הרבה... תודה מראש!!!

Ekrembo

New member
לא סובל כשהופכים מילים לא קשורות...

לפעלים, תגגל את זה, תנצל"ש אותו, אני אאגנר אותך(זה הכי קשה, זה בא מ ignore)

YHS

New member
קשה לי לאהוֹד את התשובות שלך...../images/Emo3.gif

איתי4073

New member
וד"א ישה לפני ההתנפלות...../images/Emo6.gif

בדקתי בקישורים ולא מצאתי משהו שיכול לעזור לי.

YHS

New member
למיטב ידיעתי, החנות שבקישור

היא היחידה בבנגקוק, גם ידידי בעלי הניסיון שמגיעים לבנגקוק קונים שם. לגבי הונג קונג - יש בקישורים מועדון טיסנים בהונג קונג - נסה לברר אצלם....

איתי4073

New member
יש שם הכל לתייר חוץ מטיסנים!../images/Emo3.gif

לאן אני צריך להיכנס כדי להגיע לחנות טיסנים?

YHS

New member
הקניון שבקישור הוא מרכז עסקים

חנות הטיסנים נמצאת מצידו השני של הרחוב, אחרי שעוברים בגשר, בצד שמאל. כל חברי שעוברים בשנים האחרונות בבנגקוק קונים בחנות זו שהיא מרכזית ובעלת היצע רב. כתובת החנות: FUTABA HOBBY SUPPLY 703/12,PETCHBURI ROAD,(OPP.PANTIP PLAZA) BANGKOK-10400, THAILAND E-mail : [email protected] Tel : 662-255-2162 Fax : 622-255-2162 אתה יכול לנסות גם בקישור הבא: http://www.rcthailand.com/

טעות בידך

לפני הרבה זמן אומנם (5 שנים) הייתי בטיול בבנגקוק שם עברתי לפחות 4 חנויות טיסנים אם לא יותר, המחירים לפחות אז היום בדיוק חצי מהמחירים בארץ (אני הבאתי מסוק שטל ZXX כולל את מירב הציוד ) השיטה שלי היתה פשוטה מאוד ברגע שמצאתי חנות אחת היא הובילה אותי לשניה אבל ללא ספק יש הרבה יותר מחנות אחת בעיר הענקית הזו.

YHS

New member
אה, כן, נזכרתי

גם היה שירשור בפורום בנושא הונג קונג. מאז לא היה כל חדש. יכולת למצוא הכל בקישורים. אני חושב שחסרה ב"קישורים" רק חנות בפינלנד....

למעלה