מחפשת רעיונות להעביר את הזמן..

GrowingMadness

New member
לא התכוונתי לזה ככה ../images/Emo5.gif

התכוונתי שזה מוזר שיש אפשרות ללכת להיות ישר חובשת קרבית, בחיים לא שמעתי על האופן שבו מתמיינים לזה וכאלה.. אבל עכשיו אחרי שהסברת זה יותר ברור לי
ולא אמרתי שזה מוזר שיש בנות שהן גם לוחמות וגם חובשות, זה נשמע לי לגיטימי ובסדר גמור... והיי, צר לי לאכזב אותך, אבל בפעולות שלהם בשטחים אין פרמדיק. רק חובש קרבי. התפקיד והחשיבות שלהם עצומה וחבל שאת מזלזלת ככה...

../images/Emo13.gif

הבנתי אותך.. ואמ..לא אזלזל בחיים,פשוט אני רואה בפראמדיקים חשיבות פשוט גדולה יותר מחובשים. זה לא שהחשיבות של החובשים לא עצומה כמו שאת מתארת...דווקא כן.

חחח מנילה..

אני לא באמת רוצה, אני מפחדת מזריקות ובדיקות דם
אבל זה מגניב להיות חובשת

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifחברה שלי חובשת :)

וגם חבר שלי.. אבל חובש קרבי ^^ יוו איך אני מתגעגעת ליציאות שהיו לו ב3 וחצי חודשים בבה"ד 10! יווווווווו. רבעו"ש, חמשו"ש.. אחרכך שישי כל שבוע חוץ מאיזה פעמיים או שלוש.. האא וגם בפסח הוא היה כל החג בבית חוץ מיומיים שנסע לשמור וזהו.

tolip17

New member
או את תהני

שאת תתחילי את הקורס, ידיד שלי ייסיים.. חחח את הולכת להזריק לעצמך , והרבה!

Queen nuli

New member
תבואי לבקר../images/Emo57.gif../images/Emo39.gif

אני חובשת במרפאה שם... תגידי שזאת את כשאת באה

../images/Emo3.gif

בטח שאגיד,כמובן שלא אראה חובשת ישר אנחש שזאת את. אבל כבר ניצור קשר ונדברר ובטוח שאבוא לומר שלום.

GrowingMadness

New member
רק 3 שבועות? ../images/Emo10.gif

אני צריכה לחכות עוד חודשיים!!!!!1
המצב שלי יותר גרוע. ניצחתי.
סתם סתם. את כבר יושבת חצי שנה בבית, פשוט תמשיכי לעשות מה שעשית עד עכשיו. זה לא שאת יכולה להתחיל ללמוד לנגן על משהו או שפה חדשה תוך 3 שבועות, נכון? אני אומרת שפשוט תנצלי כל רגע שאת בבית להיות עם החברות [שעוד לא התגייסו
], עם המשפחה, תצאי לבלות כל ערב, תלכי לקניון, בסופש"ים תהיי עם החבר כמובן..:)

GrowingMadness

New member
ספרי לי על זה ../images/Emo4.gif

ובגלל שאני גרה בחור ואין לי אוטו כל שעות היום, גם למצוא עבודה זה חתיכת פרוייקט!

../images/Emo62.gifרעיון...

תשיגי עבודה. המשכורת הצבאית לא מספיקה בכלל, אפילו שחבר שלך יוצא פעם ב..
משהו שלא עשיתי וכעת אני מאוד מתחרטת עליו. אם הוא היה עושה יומיות מזמן הייתי מוכרת כלייה/יורדת לזנות. (אני לא אוהבת שהוא משלם עליי) לדעתי פשוט תנסי לנצל את הזמן הפנוי הזה כמה שיותר! אולי איזה טיולון עם חברות שלא התגייסו עדיין...משהו שתוכלי להיזכר בו כשתעלי על מדים ותהיה לך שביזות יום א' (בייחוד אחרי סופ"ש כשהחבר חוזר
).

GrowingMadness

New member
עבודה ל3 שבועות?

איזה מעסיק שפוי יעסיק נערה לפני גיוס ל3 שבועות? העבודה היחידה שאולי אולי אולי יתנו לה זה להיות בייביסיטרית... וגם זה לא בטוח.

תתפלאי

אני דווקא מצאתי כמה כאלה, יש מלא עבודות זמניות. כמו לעטוף מתנות בחנויות. או חברה שצריכה מחליפה עד שהיא תסיים טירונות (משהו שאני עשיתי..) ובייביסטר זאת אופציה נהדרת מאחר שמרוויחים הרבה על כלום, וזה מידי פעם. משהו שהיא גם תוכל להמשיך בזמן הצבא. אלא אם יש לך הורים ממש עשירים שיממנו אותך לאורך כל השנתיים האלה..בעיני זה מאוד חכם לעשות. בקרוב אני הולכת לעשות הרבה מאוד כסף באחת העבודות המזדמנות האלה
..

למעלה