מחפשת רופא כירורג

galya4

New member
מחפשת רופא כירורג

שלום לכם, נמצאת כאן מזה כחודשיים כקוראת פסיבית. ברכות על האתר, הוא עוזר לנו מאוד במידע ובעיצות. לבן זוגי התגלה לפני כחודשיים גידול במעי הגס ללא גרורות.(לפי תוצאות ה-c.t). הוא מטופל עכשיו בכימותרפיה ובהקרנות כדי להקטין את הגידול. כשיסיים את הטיפולים ואחרי מנוחה, הוא אמור לעבור ניתוח. רוצה לשמוע דיעה לגבי רופא מתאים. אנחנו שמענו על פרופסור רבאו מאיכילוב. האם מישהו שמע על מומחיותו בעניין? יש לכם המלצות לגבי רופא אחר? בתודה מראש גליה.

גליה שלום

גליה שלום אני ממליצה לך לעשות בדיקה שנקראת סיטי פט זאת בדיקה שבודקת את כל הגוף. ובודקת תא תא בגו, לפי צריכת האנרגיה שלו התאים הסרטניים צורכים יותר אנרגיה וגלוקוז וכך גם נעשה הפיענוח. כל כירורג שמכבד את עצמו לא ינתח אותך לפני סיטי פט. לא רצוי להתחיל ניתוח כזה או אחר לפני שנבדק כל הגוף מסיבה אחת פשוטה שחבל יהיה לפתוח את הבטן בשעה שבמקום אחר בגוף אולי מסתתר משהו נוסף עם תוצאות הבדיקה לגשת לרופא הכירורג להתיעצות. הסיטי פט שנעשה בצורה המקצועית ביותר גם המכשור וגם הפיענוח נמצא ברמב"ם. קופ"ח לא תמיד ממהרת לאשר את הבדיקה. אני באופן אישי ממליצה על פרופ' קלאוזנר מאיכילוב. שכמובן שהוא מנתח באופן פרטי והוא יקר מאד. הטלפון שלו במרפאה 03-6974711 הוא יקר מאד הוא לוקח אלף חמש מאות ש"ח לפגישה. מנתח אחר שאני ממליצה עליו (שניתח את אמא שלי) הוא ד"ר קולר מתל השומר אינני זוכרת טלפון. הוא נחשב מקצועי מאד רופא נעים ורציני. לא מקבל פרטי רק במחלקה. לא קשה לקבוע לו תור וכמובן שזה לא כרוך בעלות כספית. כדאי להפגש עם שניהם על פי עניות דעתי. אני בטוחה שיהיו פה בפורום עוד אנשים שימליצו לך על רופאים כירורגים. בהצלחה, הרבה בריאות ושהכל יהיה מאחוריכם מהר שירה

galya4

New member
סיטי-פט

לשירה שלום, תודה על התייחסותך המהירה. לגבי הסיטי פט, דיברתי היום בב"ח רמבם עם הרופא האונקולוגי המטפל בבן זוגי לגבי העניין.הוא הסביר לי שעושים את הסיטי פט רק כשבסיטי רגיל מתגלה גרורה. ומכייון שלו אין גרורות, אין צורך בסיטי זה. אבקש את התייחסותך בעניין. בתודה מראש ריקי

הוא חוסך בעלויות?

השיקול פה הוא לא התועלת שבבדיקה אלא בעלות של הבדיקה לפני כשישה שבועות נפגשנו בענינו של אבי שהוא חולה סרטן הכליה עם גרורה אחת עם פרופ' קלאוזנר והוא אמר שהוא מבקש לראות סיטי-פט. הסיטי פט בניגוד לסיטי רגיל נחשבת בדיקה יותר מקיפה. סביר להניח שהסיטי פט לא יראה דבר. אבל אם יש באיזה שהוא מקום גרורה ונכנסים כבר לניתוח לא שווה לחסוך. לא רצוי שאם כבר עוברים ניתוח כל כך קשה שיהיו לרופא הכירורג את מירב הנתונים. דבר נוסף אני לא רופאה אני מדברת מנסיוני האישי. וגם למדתי שהרופאים לא תמיד צודקים. תתיעצי עם הרופא הכירורג הוא ידע להגיד לך הכי טוב מה מתאים לו. שירה

גליה ןשירה שלום

מנסיוננו המר אצל בן זוגי לא ראו גרורות בכלל בסי טי הרגיל רק כשעברנו לדר' הוברט דבר ראשון שדרשה זה לבצע סי טי פט ושם ראו את "חגיגת הגרורות". אוסיף ואומר שחודש שעבר ביצעו לו גם מיפוי עצמות עקב כאבים עזים בירך ולא ראו כלום, לעומת זאת בסי טי פט ראו וכתבו ממצא פתולוגי חדש גרורה בירך. גליה אל תקלי ראש ותתעקשי על סי טי פט זו הבדיקה הכי אמינה מנסיוננו המר. אני מקווה שתהינה לכם בשורות טובות בסי טי פט והחלמה מהירה.

מבריאה

New member
מניסיון כדאי לדרוש CT PET

גם אני עם סרטן המעי הגס שהיה בעת התגלותו ללא גרורות, רק לאחר שסיימתי שנה של כימו' ומכיוון שהמרקרים היו עדיין גבוהים למרות שלא נמצא גידול !! אכן נראו גרורות בבלוטות הלימפה ב CT PET, וכמובן שחזרתי לכימו' בתוספת נכבדת של הקרנות. הבדיקה נחשבת מאד יקרה. לתה"ש יש את המכשיר החדש שנחשב מאד אמין אם כי הוא עושה בעיות ולפעמים הבדיקה נאלצת להדחות. בקיצור - גם אני ממליצה להתעקש ולא לוותר. צאחלת לכם רק בריאות.

רון1002

New member
רופא כירורג

גליה שלום, גיסי חולה בסרטן המעי הגס. הגידול נתגלה אצלו לפני מספר חודשים. גם הוא עבר סדרה של כימו והקרנות, ולפני שבועיים נותח ע"י פרופ' מיכה רבאו. שלב בחירת הכירורג היה מבחינתנו ארוך, ואנחנו התייעצנו עם המון אנשים לפני שהחלטנו שפרופ' רבאו יהיה המנתח. בין היתר התייעצנו עם הרב פיהרר (אני מניח ששמעת עליו, ואם לא, אוכל להרחיב), התייעצנו עם רופאים (כולל כירורגים), התייעצנו עם אחיות, והכי חשוב, התייעצנו עם חולים (לרבות שני חולים שנותחו ע"י פרופ' רבאו עצמו). בסופו של דבר החלטנו על פרופ' רבאו. הניתוח התקיים לפני שבועיים, ועבר בהצלחה (יש לנו בעיות אחרות, של בלוטות לימפה נגועות, ואנחנו צריכים להבין יותר לעומק מה זה אומר, אבל זה כבר סיפור אחר). אם תרצי לשמוע קצת על התהליך שאותו ביצענו כדי להחליט על זהותו של הכירורג, אשמח לשתף אותך. יש כמובן רופאים נוספים שנחשבים מצוינים, ובכל מקרה, יש תמימות דעים שפרופ' רבאו הוא אחד הטובים בארץ בתחומו. אם את רוצה, אפשר לפנות אלי במסר, או בטלפונים הבאים (קוראים לי רוני, למרות ששם המשתמש הוא רון): בית (אחרי 21:00 בערב) - 02-6426420 עבודה - 02-6247878 נייד - 050-7202011 בהצלחה.

למעלה