מחפשת עבודה

QuarterHorse

New member
מחפשת עבודה

כבר הרבה זמן שאני מחפשת עבודה עם סוסים. אני רוצה לעשות קורס מדריכי רכיבה, אבל קודם אני צריכה שעות אוכף ולשפר ידע טכני. הדרך הכי טובה לעשות זאת זה לעבוד בחווה בתור סייסת. אין לי בעיה עם עבודה פיזית, אני דווקא אוהבת את זה.
אבל אני לא מוצאת חוות שצריכות עובדים ושיש מגורים במקום. אם אני מוצאת אז הם פוסלים אותי מעצם היותי אישה (בחיי..!).
האם אתם יודעים משהו? שמעתם משהו?
תודה מראש, נופר.

jgut

New member
היום קשה למצוא חוות שמחפשות עובדים

עם אופציה למגורים במקום.
האם חיפשת בחוות הקרובות למקום מגוריך?
&nbsp
בנוסף, ברוב החוות מעדיפים עובדים עם נסיון בתחום. את יכולה גם לרכוש נסיון ושעות אוכף, דרך לקיחת שיעורי רכיבה והתנדבות במידה והחווה מאפשרת זאת.

QuarterHorse

New member
.

been there, done that.

אני לא יושבת בחוסר מעש. אני לוקחת שיעורים ומתנדבת בחוות סוסים באיזור. אם יש חוות שצריכות משהו, אז זה מדריכים. ושוב, יש את הקטע של היותי אישה, מה שפוסל את כל החוות שעד כה יצרתי איתן קשר. עצוב.
אני מרחיבה את החיפוש שלי בעזרת הפורום. חשבתי לנסות ולראות, אולי מישהו פה שמע על משהו, על חווה כל שהיא.

jgut

New member
בהצלחה

אם אני לא טועה, זה לא חוקי לפסול אותך כי את אשה. אבל זה לא עוזר לך. זה אכן מעצבן.
ברוב החוות שאני מכירה, עברו להעסקה של עובדים זרים (אני מנחשת שהסיבות הן בעיקר כלכליות).
&nbsp
אני לא יודעת כרגע על מקום שמחפש עובדים. אם אשמע על משהו אומר לך. יש אזור מסויים שאת מחפשת בו? האם עניין המגורים הוא חובה מבחינתך?
&nbsp

QuarterHorse

New member
תודה

זה מעצבן אבל באיזה שהוא אני לא מאשימה אותם.
בכל אופן, אני אשמח. תכלס אני בעד איזור ירושלים או צפון, אבל לא באמת אכפת לי אם זה מקום טוב.
יש לי את הידע הבסיסי בכל מה שקשור, ואני לומדת מהר דברים חדשים. אין לי בעיה עם עבודה פיזית ואני יסודית.

giri

New member
ונשמע שגם את הגישה הנכונה יש לך

שיהיה בהצלחה!

Half Halt

New member
אני ממש מקווה

שהתכוונת שאת לא מאשימה את החוות שעברו לעבוד עם עובדים זרים, ולא שאת לא מאשימה שלא רצו להעסיק אישה.

QuarterHorse

New member
גם וגם.

עובדים זרים עולים פחות כסף. ולפי נסיוני, חוואים וחקלאים הם שובניסטיים בכל רמ"ח איבריהם.

למעלה