מחפשת סטודיו...

שני 2222

New member
מחפשת סטודיו...

אהלן, אני שני ואני בת 18 וחצי. התחלתי ללמוד בלט לפני שנתיים ואני מחפשת מקום ללמוד בו באיזור ת"א. הבעיה שאני דתיה ואני צריכה חוג רק לבנות... מישהי מכירה משהו...? תודה

מורני666

New member
טוב שמעי ../images/Emo60.gif

אני מנסה כבר מליון פעמים לשלוח לך תשובה וזה רק סוגר לי את החלון אני לא יודעת מה יש לזהההההההה

מורני666

New member
בכל מקרההה ../images/Emo60.gif ../images/Emo46.gif כנסי.. =]]

טוב אז אני רוקדת ב"לרקוד לעומק" במתנ"ס שטיינברג ביהוד שזה מרחק 20 דקות מת"א [ליד סביון שם...] בטח תשמחי לדעת שהמורה לקלאסי אצלנו היא דליה דביר, שהיא אחת מהמורות המלמדות בתלמה ילין, ואשתו של דוד דביר
... הרמה אצלנו מאוד גבוהה... אמממ... הקבוצה שלי, וכנראה זאת שאליה תשובצי אם תבואי... היא הקבוצה הבוגרת "לרקוד לעומק - ג", בינתיים בקבוצה משתתפות בנות בכיתות ח'-יא' [קטנות ממך חח] ו.. אממ .. בעיונת בן אחד אבל הוא רק בכיתה ח'... בכל מקרה תעשי את השיקול שלך ואם את רוצה עוד פרטים שלחי לי מסר

הי שירה../images/Emo140.gif

גם אני הייתי פעם דתית אך רקדתי מעורב. . (כיום אני חילונית שלא מאמינה בתנ"ך). בכל מקרה,במכללת אורות לבנות יש מגמת מחול שמכשירה מורות למחול למגזר הדתי. את יכולה להתקשר לשם ולבקש הפניה למורות באיזור ת"א. אני חושבת שבשמחה יתנו לך. בהצלחה!!!

miss dance10

New member
../images/Emo85.gifסטודיו קרן רייס..

סטודיו קרן רייס בקניון גבעתיים קומה 5.. יש שם את מרב הסגנונות.. וגם יש אצלנו בסטודיו אחת דתייה והיא נהנת איתנו מאוד! אין אצלנו בנים.. אבל יש אתלנו שני מורים כאילו בנים אז זה אני כבר לא יכולה לדעת אם זה בסדר..=/

למעלה