מחפשת מילים לשיר

שיר לפאאניםם!!! קבליי../images/Emo27.gif

מתוקה שלי-אבירם דרעי מאותו הלילה שבו היית איתי כבשת לי שערה חדה בתוך ליבי ידעתי בתוכי אותך אני רוצה למענך אתן הכל נשבע לך אנשא את האהבה שלה חיכיתי כל חיי מופיעה בחלומות שעוצם שוב את עיניי הביישנות שבך פשוט אותי כבשה בלעדייך לא יכול אימרי כן אהובה מתוקה שלי בשירי קורא אלייך הקשיבי לי כל כך רוצה שתאהבי הביטי בעיניי נסי לקרוא מחשבותיי אני אוהב ואוהב רק אותך את מילות השיר כתבתי מהלב כה רציתי שתדעי כמה שאותך אוהב מבקש ממך רק תני לי הזדמנות מבטיח לך שלעולם לא אאכזב מתוקה שלי בשירי קורא אלייך הקשיבי לי כל כך רוצה שתאהבי הביטי בעיניי נסי לקרוא מחשבותיי אני אוהב ואוהב רק אותך מתוקה שלי בשירי קורא אלייך הקשיבי לי כל כך רוצה שתאהבי הביטי בעיניי נסי לקרוא מחשבותיי אני אוהב ואוהב רק אותך...

מור212

New member
אחלה זמר....

יש לו עוד כמה שירים יפים.. ילדה קטנה שלי, חסד נעורייך עם ענבל אבנעים, בואי לרקוד

ניראה לי שאת מתכוונת לזמר...

ניראה לי שאת מדברת על הזמר- עודד ארביב.. או שאולי אני טועה ו 2 השמות זה אותו בן אדם... תקני אותי אם אני טועה..

מור212

New member
חחחחחחח.. ויי נכון!!!!!!........

התבלבלתי ... ואגב זה קורה תמיד... אני מיד מתבלבלת ביניהם... ו.. יש לו עוד שיר...אמממ קוראים לו אהבה בשניים.. אחלה שיר!

אוקיי בדקתי לך...

יש לו דיסק!! אבל אין לי מושג מה השם של הדיסק.. תביאי את האיי סי שלך בפרטי אם יהיה משהו חדש אני אעדכן אותך..

למעלה