מחפשת מידע

א רויטל

New member
מחפשת מידע

האם בפ"ת יש חטיבה שיש בה יחס מתחשב בתלמידים לקויי למידה? האם בפ"ת יש חטיבה עם כיתה קטנה? האם בפ"ת יש חטיבה מיוחדת ללקויי למידה?

מיכל שב

New member
אני לא יודעת לגבי חטיבת ביניים../images/Emo4.gif

פתח תקווה נחשבת לעיר שעושה מאמצים גדולים מאוד לקדם את הזקוקים לכך בחינוך (החינוך המיוחד בעיר מעולה וכך גם השילוב). כדאי מאוד לפנות לאגף החינוך בעיר להתייעץ איתם (את יכולה לפנות למתי"א, אולי הם ידעו) בהצלחה

א רויטל

New member
מאין המידע ?

את יכולה לתת דוגמאות למאמצים, הצלחות ומסגרות טובות?

מיכל שב

New member
המידע מהבית../images/Emo9.gif

יש לי ילד אוטיסט שמשולב בחינוך הרגיל. פתח תקווה מאוד משקיעה בחינוך (צריך להיות משהו טוב בעיר הזו לא?
). בבתי ספר יש כתות קטנות לשילוב, יש מורות מסייעות ומקדמות. יש את המתי"א שנותנת (למי שמתאים ולאחר ועדה) תרפיות או טיפולים פרא רפואיים וכן גננות ומורות מקדמות וכו'. אגף החינוך בסה"כ מאוד קשוב לבקשות של ההורים ועושה מאמצים לקדם ולעזור. פשוט צריך לדבר רגע לפני שהופכים שולחנות
שיהיה לכם בהצלחה

מסכימה איתך מאוד

קודם כל מהכרות עם מיכל ובנה (המקסים
) וגם ממה שאני רואה אצלנו בבית הספר ובגן בבית הספר של הבן הגדול שלי יש כיתות קטנות לחינוך מיוחד, זו כיתה של 15 ילדים עם מורה וסייעת והרבה חום ואיכפתיות. בנוסף אני מכירה את מת"י שנותנים סיוע וחוגי עזרה לילדים כמו תרפיה במוסיקה ועוד.

MoR ShIrAz

New member
חטיבת ביניים ברנר

ברחוב עין גנים, בשלושת השכבות ז' ח' ט' , קיימת כיתה כזאת קטנה ללקויים או עם בעיות שונות.. מומלץ
סיימתי שם 3 שנים של לימודים..אומנם בכתה רגילה, אבל הביה"ס מעולה.

מעיויו

New member
פיינטשין..

אחלה בית ספר..יש כיתה קטנה לילדים עם סוג של מוגבלויות, לא יודעת מה בידיוק, תבררי את זה.. סיימתי שם 3 שנים מדהימות,באמת, בית ספר מעולה :)

א רויטל

New member
תודה לבוגרי החטיבות

לגבי היסודי אני יודעת שיש כיתות קטנות -כי גם ביסודי של ביתי יש. היא בכיתה רגילה. וכדי לקבל עזרה מהמת"י צריכים להאבק!!!! וזה גם מנסיון אישי. לי חשוב לדעת לגבי החטיבות כי בחטיבה של ביתי הגדולה למשל - אין כיתות קטנות ולגבי אלו שכתבו על החטיבות: אתם שהייתם בכיתות הרגילות , עד כמה היו שילובים בינכם לבין הכיתות הקטנות? והאם גולשים כאן בוגרי חטיבות מכיתות קטנות? אם כן ספרו חוויות בבקשה.

MoR ShIrAz

New member
תשובה

חטיבת ברנר - לימודים משותפים לא היו, אבל פעילויות חברתיות ומשחקיות היו..

למעלה