מחפשת כמה שירים..

Night-Girl

New member
מחפשת כמה שירים..

saliditas contigo acacha mae-gang do samba muchacita-manolito y su trabuco שמסתבר שזאת בכלל אחלה להקה...

רננה..

יש לי את כל השירים.. אני רק צריך לחפש אותם. יכולהיות שחלק מהם נמחקו לי.. לא יודע אני אבדוק

Lechko

New member
יו! ../images/Emo13.gif

שלחתי לך את Para que baile ?! מוזר... אבל זה באמת מהדיסקים של מנוליטו שאני יותר אוהב. ושאני אבין.. מסתבר?!?!?!!? מה עם Marcando la distancia, llego la musica cubana ועוד רבים וטובים
(אגב, אם את רואה אותי באיי סי קיו, שלחו לי גרסא חיה של saliditas contigo של 9 דקות של עונג אז אני בתורי מפיץ בעולם את האמונה הנכונה) ובנושא אחר, אם אני כבר כותב... אני אעלה את המלצות השירים שלי מחר, יש הרבה מה לכתוב, הרבה מה התחדש, אלבומים חדשים ומדהימים של אדלברטו אלברז (אלבום שנראה לי שהפך לקלאסיקת טימבה ברגע שיצא), צ'רנגה פורבר, לה בנדה דל פוארטו (מאאאדדדהיייםם) ומה לא. ובעוד נושא: טל, אחרי ציטוט שראיתי בפורום אחר, בבקשה ממך.. תוריד את הכתבה שאורי כתב על ההסטוריה של הסלסה... אין לכתבה כזאת מקום באתר שמתעסק ברצינות במוזיקה לטינית.

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אוקיי אני באמת אוריד.. הרבה פנו אליי בבקשה להוריד את המאמר. חשוב לציין שאורי כתב את זה לפני שנתיים בערך.. בפורום אחר שכבר לא פועל איזה שנה וחצי.. ואני בטוח שמאז הוא הבין את הטעויות שלו.

למעלה