מחפשת חברת פעוטות באזור

מחפשת חברת פעוטות באזור

שלום רב אני תושבת אחד המושבים כבר 10 שנים. לפני שנה ושלושה חודשים נולדו לנו תאומות. אני מגדלת אותן בבית ונהנית מאוד. חשבתי להעזר בפורום הנחמד הזה לצורך מציאת אנשים במצבי אשר מגדלים את ילדיהם בביתם ורוצים להפגש על בסיס קבוע כדי לארח חברה לילדינו. אז אם אתם מעונינים או שאתם מכירים אחרים שמעונינים, צרו איתי קשר דרך המסרים. תודה.

../images/Emo50.gif

אם את צריכה בייביסיטר
אני אשמח

ההצעה מאד רצינית

אני אמנם צעירונת אבל יש לי ניסיון והמלצות אם צריך

ברקיק

New member
ביביסטר

שלום אני גרה בת 14 ,עשיתי ביביסיטר כבר כמה פעמיים גרה בעמק חפר ומעוניינת לעשות ביביסיטר עם מישהו מעוניין שישלח לי תגובה בפורום

בערך...

פשוט החלטתי להשאר עם הבנות שלי בבית עד שיהיו בנות 3 התאוריה שלי אומרת שבשנים האלה הכי טוב שהן יהיו עם אמא בבית יש להן את כל החיים להיות במסגרות שונות מחוץ לבית חושבת שאני מסוגלת לתת להן את כל מה שהן צריכות בשלב זה של החיים אבל מעבר להתפלספויות, פשוט כייף לי ואני מרגישה שזה נכון ומתאים לי ולהן כרגע. למה שאלת???

aviah

New member
כי חשבתי על הכיוון הזה בעצמי

יש לי ילד בן שנתיים. התכנית נפלה כי לא הצלחתי להתעשר עד התאריך הנקוב, וגם בגלל שאלת חיברות.

מי בכלל מנסה להתעשר ../images/Emo3.gif

מקיימים את המשפחה על משכורת אחת, קטנה! מסתפקים במה שיש. זוכרים רוב הזמן כמה אנחנו מאושרים בעצם, בריאות, עבודה, ילדות (חיכינו להן 6 שנים) בהמשך נראה מה נעשה אבל אני לא חושבת שנוותר על החינוך הקונבנציונאלי למרות הביקורת שיש כמובן.

למעלה