מחפשת המלצות להעברת ה-
בקרוב..

אמאבולי

New member
מחפשת המלצות להעברת ה-../images/Emo82.gif בקרוב..

אז אם יש לכן ניסיון טוב עם מובילים מאזור המרכז או הדרום, עם או בלי אריזת חפצים, עם או בלי פירוק והרכבת ארונות- אשמח לשמוע (לקרוא) הכל!
כ"כ מבאס לעזוב... וכל הבלגאן הזה מסביב. אוף.

Sphinga

New member
יש הובלות דרך הצבא

אנחנו נעזרנו בהם כבר 3 פעמים, אני חושבת דרך המשרד ת"ש יחידתי - תבררו.

גליתrt

New member
אני עברתי לפני 10 חודשים דרכם...

הבנתי שהם גם אורזים. אצלי, לא היה צורך, כי לפני שידעתי על-כך כבר ארזתי ה-כל.... צריך לפנות ל'מדור-דיור' ולברר דרכם אם אתם זכאים. -אם את זכאית לסיוע בשכ"ד, אזי את זכאית להובלה...

אמאבולי

New member
זהו, שאנחנו לא זכאים

לא לסיוע בשכ"ד ולא לסיוע בהובלה. כ"כ מרגיז!!!
אנחנו עוברים לדרום בעקבות התפקיד החדש, אך כיוון שהיום אנחנו גרים רחוק מהבסיס הנוכחי (כל דבר רחוק מהבסיס הזה...) אנחנו לא זכאים לשכ"ד ואי לכך גם לא להובלה. בררתי עם החברה שעשתה לנו פעם אחת את המעבר דרך הצבא(ש ה מ), שהיו מעולים, אך הם כמובן גם בין היקרים ביותר. פעם אחרונה עברנו על חשבוננו ולקחתי מישהו זול יחסית שקיבלתי עליו המלצה והיה נורא!!! מחפשת המלצות אם אתם בכ"ז מכירים מישהו טוב באזור המרכז, ואולי קצת פחות מהכי יקר. מעצבן אותי שבגלל שאין לי כאן בעל שיעזור לי לארוז (עשיתי את זה כבר פעמיים לבד לגמרי, פעם בחודש שמיני וגרמתי לי לפריצת דיסק
ואני ממש לא מתכוונת לארוז לבד שוב), או שיפרק וירכיב ארונות - אני צריכה להזמין הכל ולהוציא על זה 5000 ש"ח לפחות, והצבא לא רואה עצמו קשור לזה. אוף.

גליתrt

New member
תבדקי מול קצינת הת"ש כי...

אני זוכרת שאחד הקריטריונים לקבלת סיוע בשכ"ד היה, שאם עוברים ממעל מרחק מסוים לדירה הקרובה לבסיס החדש ברדיוס מסוים - כן זכאים לשכ"ד. נראה לי משהו כזה: עברת ממקום הרחוק מעל 70 ק"מ מהבסיס, לדירה הקרובה לבסיס עד רדיוס של 25 ק"מ. אולי משפחה יכולה לעזור...?? חברות?? כותבת אחת שהמשפחה לא גרה לידה, עברה 6 פעמים דירה, ובפעם האחרונה נעזרתי בחברה שבאה לארוז איתי. (ואת ה'העברה' עצמה עשיתי לבד) מאיזה איזור את בארץ? אולי אוכל לעזור.....

אמאבולי

New member
../images/Emo51.gifעל ההתנדבות

אבל ממש לא בא בחשבון. אני לא מתכוונת לחיות עם שתי בנות בתוך ארגזים במשך חודש, גם ככה רוב היום הן רק הופכות כל מה שאני מסדרת, לא רוצה לדמיין מה יקרה אם יהיו כאן עשרות קרטונים באמצע אריזה... רוצה לחיות כרגיל עד היום האחרון, ומוכנה לשלם על זה קצת יותר (או הרבה יותר
לצערי) מה גם שבאוגוסט הגדולה כבר מסיימת קיטנה ואני לבד בבית עם שתיהן כל היום...ולזה לכשעצמו אני כבר אנצל את המשפחה שלי כמה שרק אוכל. בקיצור... מתפנקת ורוצה להזמין אריזה, פירוק והרכבת ארונות, והובלה. אגב- אני ממש לא חושבת שמגיע לי מהצבא אריזה, ונראה לי די מוזר שכתבת שזה גם כלול, אבל לפחות את מחיר ההובלה?!... נשמע לי הגיוני מאד הקריטריון שאמרת, ואנחנו אכן עונים על הדרישות. איך אני יכולה לברר מול קצינת ת"ש? זה דברים שהאישלי עושה תמיד, וכשהוא עסוק (מתי זה קורה?
) אז הדברים נשארים לי ככה לא ברורים.

גליתrt

New member
מה זאת אומרת....???

תבקשי ממנו את המס' שלה ותדברי איתה ישירות.... אני לא חושבת שזה פינוק לבקש אריזה ע"ח הצבא, כי זה לא על חשבונו, זה פשוט השירות שנותנת החברה -כמו כל חברה- והצבא משלם...
גם אני בכל המעברים ארזתי לבד, אבל נראה לי שבפעם השביעית אני כבר אתן להם לעשות זאת.... WOW, אני לא מקנאה בך... מחזקת אותך
!!! ועכשיו עפה ל-

אמאבולי

New member
החברה נותנת את שירות האריזה

תמורת תשלום צנוע וסמלי של 800 - 1600 ש"ח... (בנוסף לתשלום על ההובלה כמובן). ואני מקווה שאני לא אגיע לפעם השביעית
גם לא לשישית ולחמישית
לילה טוב לכולן (שאצלי רק מתחיל, כי הקטנטונת התעוררה אחרי שלוש שעות שינה, וחושבת שבוקר...)

הנה המידע מחוברת ה"פלא" שלי../images/Emo27.gif

ראשית לגבי שכר דירה: מתוך "אוכלוסיה זכאית": 1. חייל נשוי בשירות קבע, בעל דירה פרטית אשר מקום שירותו מרוחק ממקום מגוריו הקבוע מעל 75/50 ק"מ (ההבדל בין 50 ל 75 ק"מ תלוי באם משרת הקבע מקבל רכב ת"ש צמוד או לא) זכאי לשכ"ד בתחום המזכה (ברדיוס 20 ק"מ ממקום השירות). 2. חייל נשוי, נטול דירה פרטית אשר מקום שירותו מרוחק ממקום מגוריו הקבוע (המקום בו החייל גר ב 24 החודשים שקדמו להגשת הבקשה להטבת דיור) מעל 75/50 ק"מ (ההבדל בין 50 ל 75 ק"מ תלוי באם משרת הקבע מקבל רכב ת"ש צמוד או לא) זכאי לשכ"ד בתחום המזכה (ברדיוס 20 ק"מ ממקום השירות).
הבקשה תוגש ע"ג טופס 848 בצירוף חוזה שכירות מקורי מבוייל, ואישור ארנונה על גודל הדירה ששכר לתא דיור במקשל"ר באמצעות קצינות/מש"קיות ת"ש או סגלי השלישות ביחידה. זכאות להעברת דירה : בכדי להיות זכאים להעברת דירה חייבים לענות על אחד הקריטריונים:
עובר מדירה פרטית לדירה שכורה בגינה זכאי להשתתפות בתשלום שכר דירה.
מפנה דיור צבאי או דירה שצה"ל השתתף בתשלום שכרה וחוזר לדירתו הפרטית מחוץ לאזור השירות.
נשוי שהוקצה לו דיור צבאי. הוצאות נלוות - משרת קבע הזכאי להובלת דירתו עפ"י הפקודה יהיה זכאי להחזר הוצאות נלוות בגובה 1300 ש"ח (הסכום נכון ל 11/2000 ובטוח התעדכן מאז) הכוללות בין היתר ניקיון דירה/פוליש, הדברה, פירוק/הרכבת ארונות, פירוק/התאמת וילונות, ביול חוזה שכירות, העתקת קו טלפון, צבע וסיוד, מזוזות עד 300 ש"ח. מקווה ששפך קצת אור על הנושא. לצערי - לא יכולה לעזור בנושא מובילים

אמאבולי

New member
תודה רבה רבה!

לפי זה- אם אנחנו עוברים מדירה שכורה הרחוקה ממקום השירות, לדירה שכורה בתוך אזור השירות- אנחנו לא זכאים להובלה, אך נהיה זכאים אחרי המעבר לשכ"ד?! הבנתי נכון?!

גליתrt

New member
אמאבולי....

מי שזכאי לסיוע בשכ"ד אוטומטית גם זכאי להעברה.... אצלינו זה היה כך: התקשרתי לקצינת הת"ש ושאלתי אותה האם אנחנו זכאים להובלה? היא מיד שאלה אותי אם אנחנו מקבלים סיוע בשכ"ד. או האם נקבל סיוע בשכ"ד במקום בו אנו מתכננים לעבור? עניתי לה שבדיוק עכשיו התחלנו לקבל וגם בדירה המיועדת נמשיך לקבל... אז היא אמרה שאנו זכאים!!! (זה היה יומיים לפני המעבר.... ובד"כ קובעים איתם חודש-חודשיים מראש, אבל אני התקשרתי לחברת הובלה בעצמי ושיכנעתי ת'מנהל 'להשחיל' אותנו בלו"ז שלו..... וזה הלך
!! - חסכתי לי ה-מון
)

האמת היא שככה גם אני מבינה, אלא

אם כן משהו השתנה (ואני דיי בספק
). בכל מקרה, גם בנושא שכ"ד וגם בנושא העברת דירה מטפל תא דיור במקשל"ר. שווה לבקש מקצינת הת"ש את הטלפון שלהם ולברר אישית(בקשי מה'חצי' את הטלפון של קצינת הת"ש ומשם המשיכי לבד, אלא אם כן את לא ממהרת
).

אמאבולי

New member
תודה לשתיכן.

בינתיים אני עדיין מנסה לתפוס את הוד מעלתו בעצמו בטלפון
כך שעד שאגיע לקצינת ת"ש אני באמת חוששת שיהיה כבר מאוחר, נותרו עוד חודש וחצי... ההבדל בין ההעברה שלי ושל גלית, זה שאת אומרת שקיבלת שכ"ד גם בדירה הישנה. אני לא. למיטב הבנתי, זה ההבדל בין זכאי להעברה ללא זכאי.

למעלה