מחפשת המלצה לקורס כוכב אחד במרכז

מחפשת המלצה לקורס כוכב אחד במרכז

עברתי קצת על ההודעות בפורום וראיתי שכל יומיים בערך מציקים לכם עם שאלות על קורסים התחלתיים אבל לצערי לא הצלחתי למצוא את התשובה הספציפית שחיפשתי בעצמי. האם מישהו מכיר את הקורס הבסיסי (כוכב אחד) של מועדון בועות? האם אתם ממליצים עליו? אני תושבת איזור המרכז וקוסמת לי האופציה לקחת קורס באיזור זה ולרדת לאילת באופן מרוכז לצלילות. האם יש קורסים נוספים הנערכים באיזור המרכז עם צלילות באילת מלבד הקורס של מועדון בועות? תודה מראש

ממליץ בחום על בועות

זה מועדון רציני ומקפיד והכי חשוב יש שם את סיגלה שהיא מדריכה מעולה כמו כן מזל טוב לסיגלה שסיימה קורס משיטים ועכשיו יכולה לקחת אותי לטיול על החסקה

גם אני ממליץ על בועות,

עם סיגלה לא עשיתי קורס, אבל דימה היה מעולה! וגם אני רוצה לאחל לסיגלה מזל טוב, אחרי ששמעתי בחצי אוזן שהיא סיפרה למישהו שהיא סיימה קורס משיטים...

etdive

New member
קורס כוכב אחד

אני יכול להמליץ לך על מועדון טריפל-שיא, כחלק מהקורס יורדים לאילת כדי לבצע שם צלילות. את השלב של הבריכה עושים במרכז, הזמנים גמישים והצוות מדריכים שם הוא ממש מצויין.

lobaum

New member
חדש חדש

היי, אני מתכוון להתחיל להכנס לתחום הצלילה ואני קצת מתלבט עשיתי צלילת היכרות וזה מוצא חן בעיניי מאד. יש דיל במדוזה של קורס משולב כוכב ראשון ושני ב-900 שקל שזה כולל יומן צלילות תעודות וביטוח צלילה רק לשבוע של הקורס. האם הדיל שווה? או שיש לכם המלצות בשבילי לבדוק במקומות אחרים? תודה,

taldrel

New member
נשמע טוב תברר מה זה כולל!!

האם כולל השלמה ל-20 צלילות הסמכה,ביטוח, תעודה , ספרות וכו' סה"כ במדוזה המחירים התחרותיים ביותר. תבדוק גם בעוד כמה מועדונים לדוגמה מרינה דיוורס או אקווה ואם בא לך מועדון קטן ואיכותי נמו דיוורס בראשות קוטלר.

idoshahar1

New member
מועדון טריפל - שיא

ידידי ללא שום צל של ספק המועדון שמשלב קורס במרכז הארץ + צלילות סופי שבוע באילת והכי חשוב צוות מדריכים מנוסים ביותר שהמוביל בהם - צביקה להב נחשב לאחד מגדולי מדריכי הצלילה בארץ (המועדון בהנהלתו) זכות בלתי רגילה להיות חניך בקורס שבו הוא המדריך המוביל. מחירים כמובן ללא תחרות וגמישות שאף מועדון אחר לא יכול להציע. ללא ספק זהו המועדון המומלץ ביותר לקורס צלילה בסיסי ולכל קורס מקצועי בהמשך. טלפון: 03-9201410

shayltd

New member
ואני דווקא מציע להיזהר!

לא מנסיון אישי חס וחלילה, אלא לפני התנהלות העניינים לגבי המעודון הנ"ל בשבועות האחרונים... חיפוש בדפים האחרונים של הפורום יראו לך על מה אני מדבר.

ניב ד

New member
תשמע אתה קצת ירדת מהפסים עם

ההמלצות שלך. זה שצביקה להב הוא מדריך מיתולוגי זה אין ספק. זה שזהו המועדון המומלץ ביותר בעולם - נו. לידיעתך, ואולי אתה לא מכיר את רוח הדברים בפורום ובכלל, כאשר מישהו נותן כזו המלצה זה רק מאותת כמו תמרור אזהרה להתרחק כמה שיותר ! אז מכיון שאני מניח שזה לא נעשה בזדון אלא מחוסר הבנה והקשבה למה שאומרים לך - עצה ידידותית - מספיק עם זה. אתה רק גורם נזק לשמו הטוב של צביקה ושמו הטוב של המועדון.

idoshahar1

New member
לכל חסרי ההבנה

ידידיי כל אלו שבאמת רוצים להכפיש יודעים כיצד לעשות את הדבר - בדיוק כמו שאתם עושים הגיע הזמן לתדעו לפרגן לאנשים שבאמת אכפת להם מעולם הצלילה בכלל ולא רק מרווחים וכסף! עקב כך ובהתאם לזאת לצביקה להב ללא שום צל של ספק מגיע את מלוא הקרדיט ולכן אני בתור מדריך צלילה בעצמי ממליץ בחום על מועדון זה וכל אלו שקשה להם לקבל את הדבר אז חבל - אבל אצלי ואצל רבים מחבריי שאוהבים את עולם הצלילה המקצועיות היא מעל הכל.

giladshay

New member
הנה קם יורש ל- "המדריך"

"המדריך" הדגול דיבר בשבחי מועדון הצלילה "לאקי- דייברס" וגרם רק נזקים בשל עובדה זאת. באיזשהוא שלב העיפו אותו משם (האמת, בגלל סוגייה אחרת). זה יהיה צירוף מקרים באם המקרה יחזור על עצמו גם ב"טריפל- שיא". ידידי- אני לא מכיר אותך. אתה מבצבץ יום בהיר אחד ומעליל על ניב ד, אחד מחברי הפורום הותיקים ... וואלה... ככה לא משווקים מועדון. תתייעץ עם צביקה להב- אני משוכנע שהוא יגיד אותו דבר. ו
קטנטנה: לפני שאתה לוחץ על כפתור "שלח", תקרא מה שכתבת, כי לאחר הלחיצה- אבוד (אלפי גולשים יראו את מה שכתבת). דרך אגב- תמסור לצביקה ד"ש חמה מגלעד שי (זה שהפנס הקטנצ'יק שלו הוצף בספארי).

הנקאי

New member
שים לב טוב, עידו שחר! ../images/Emo19.gif

עד עכשיו זה הצחיק, עכשיו זה כבר הפסיק להצחיק. אמרו לך בכל דרך אפשרית, בנימוס ובפחות נימוס, להפסיק עם זה. אז עכשיו הנהלת הפורום מודיעה לך בתור התראה אחרונה: תפסיק מיד עם המסרים מסוג זה, או שתיחסם מכתיבה כאן. כל תגובה או השגה שלך על מסר זה נא לשלוח לנקאים מנהלי הפורום בלבד. זוהי הודעת נקאים שלא לדיון. שבוע טוב.

taldrel

New member
ביום שלישי שימו להב צביקה בקלפי!!!

בונ'ה יא בחורון אתה ממש קרץ'. חבל מאוד שנותנים לבחורונים בני 22 להיות מדריכים זה לא ממש כלל אבל צריך להיות איזה פיקוח על עניין הגיל. עידו שחר איני מכיר אותך אבל הערותיך כאן גובלות בהערצה עיוורת אפילו טפשית משהו.

BATZ4

New member
אני חושב שעידו צודק באמת צביקה הוא

מדריך מהמם ומושלם ! אני חושב אבל שצריך ממש להזהר ממדריך בשם עידו שחר אולי כדי שנמליץ לקוראי הפורום על עידו ועל כל מעשיו שכמובן לא נעשו בזדון או בכל כוונה לפגוע או להציק או לשגע אותנו הקוראים בכל דרך... איזה תמים הוא העידו הזה ..... נכון שהוא ממש קוצ'י מוצ'י...

BATZ4 , אתה יודע מה אתה מזכיר לי?

בעצם, מאיפה שתדע. אז אני אגיד לך. אתה כמו הבחור ההוא, שרק התגייס, ואיך שגמר את שרשרת החיול בבקו"ם הוא כבר נעמד בשער וצורח לאלה שהתגייסו חצי שעה אחריו: בשר טרי! בשר טרי! אם זכרוני אינו מטעני, ובדרך כלל הוא איננו מטעני, ואם הוא כבר מטעני לפעמים, בשביל זה יש מנוע חיפוש, ואפשר להקליד את שם המשתמש BATZ4 ואח"כ בתוכן, או בנושא, להקליד את שם המועדון שחוזר פה הכי הרבה בשנתיים האחרונות, והופ! מגלים עוד ממליץ חרוף ועקבי. להבדיל ממך, עידו שחר לפחות מנמק את ההמלצות שלו. לדבריו, המדריך שהוא ממליץ עליו הוא מתנת האל לכל חוגרי המשקולות באשר הם. אז נכון שההמלצות הללו נראות לרובנו מתלהבות וילדותיות (והן באמת כאלה) וודאי עושות שירות רע לצביקה להב ולעידו עצמו, אבל הן לפחות מנומקות. מי שיילך בעקבות ההמלצות של עידו, יגיע למדריך טוב (לא "הכי טוב בארץ", אבל טוב מאד), עתיר ניסיון(בזה קשה להתחרות בו), ובוודאי לא מושלם (כמו כולנו) וגם יודע את זה. בקיצור, עסקה משתלמת. מי שיילך בעקבות ההמלצות על מדריכים שמציגים את עצמם כ"מדריך צלילה בכיר" עם נסיון מצטבר של שנה או שנתיים, יגיע לאנשים שמעריכים את עצמם יותר מכפי שוויים האמיתי. צביקה להב וואנאבי'ס. ועדיין, יכול להיות שייהנו מאד בקורס וילמדו לצלול על פוני. אבל די בטוח שיסיימו את הקורס בתחושה שהם יודעים יותר ממה שהם באמת יודעים. ומה אני אומר? הכל צפוי - והרשות נתונה.

BATZ4

New member
אתה ממש צודק !!

ואני חושב באמת שצביקה מדריך נהדר .

ilanbt

New member
לא יודע אוליי אני תמים

אבל הופעתו של המיסיונר הזה מסונכרנת מדיי עם היעלמותו של המדריך הבכיר והיא נראית לי כפיזור עשן שעשה המדריך הבכיר כדי לרדת מהכותרות.

למעלה