מחפשת המלצה להזמנת סולם ביתי

מחפשת המלצה להזמנת סולם ביתי

לפני שבוע, יום שלישי שעבר ביצעתי הזמנה לסולם ביתי, מאתר שנקרא "הקונטיינר", באתר צוין שהסחורה מסופקת תוך 4 ימי עסקים, עברו יותר מכך, גם אם לוקחים בחשבון את ט' באב שהיה בינתיים ועוד לא קיבלתי את הסחורה. כמובן שאבקש לבטל את העיסקה, בינתיים אשמח להמלצות על אתרים אמינים שמהם אפשר להזמין ולקבל את הסחורה במשלוח עד הבית ובזמן, מכיוון שמדובר במוצר שאני לא יכולה לסחוב בעצמי.

התקשרתי כמה פעמים

ביום ראשון התקשרתי, ואמרו לי שזה מתעכב בגלל ט' באב ושזה יהיה אצלי ביום שלישי-רביעי. היום יום רביעי ועדיין לא הגיע. התקשרתי היום שלוש פעמים, כל פעם אמרו לי שהם יבררו ויחזרו אליי ולא חזרו. מקודם התקשרתי כדי לבטל את ההזמנה ואמרו לי שמחר זה כבר יגיע, אז אני אתן להם עד מחר, למרות שזה כבר עיכוב מעבר לצפוי, ואם לא יגיע אז כבר אבטל בלי דחיות נוספות. מכיוון שעד עכשיו לא יצרו איתי קשר מיוזמתם אני מנחשת שגם מחר זה לא יגיע ורוב הסיכויים שאבטל.

תלוי אצל מי

יש עסקים שעובדים ביום הזה ויש כאלה שלא. הבנקים למשל לא עובדים בתשעה באב אבל זה נושא אחר.

k-don

Well-known member
אני חושב שאת קצת חסרת סבלנות

מתי בוצעה ההזמנה ביום שלישי? (7:00 בבוקר או 20:00 בערב?)
ימי העסקים שעברו מיום שלישי הם
רביעי (אולי רק אז נרשמה ההזמנה) , חמישי, (אפשר לדלג על תשעה באב), שני שלישי,
כלומר ההזמנה צריכה היתה להגיע ביום רביעי בסה"כ

puptits

New member
מה שחשבתי כשקראתי

כמו תמיד אני אוהב לראות את הפער בין צרכנות לצרחנות (או טרחנות)
&nbsp
אבל כמובן כל זה מותר...לבריאות ולחיים

אני שמחה בשבילך שאצלך הכסף צומח על העצים

ולכן לך כנראה לא היה אכפת להוציא כסף ולא לקבל שירות.
שונאת לחזור על עצמי שוב אבל כתבתי שאמרו לי שההזמנה תגיע ביום שלישי או רביעי. הימים האלה עברו.
אגב, בפועל ביצעתי את ההזמנה ביום שני בערב. יום שלישי זה הזמן שבו ההזמנה נקלטה. אז לפני שמדברים על צרחנות כדאי קצת ללמוד הבנת הנקרא.

puptits

New member
מהמקלדת שלך לאלוהים

מתנצל אם לא לרוחך דעתי
אני חושב שזו קטנוניות להתעכב ואף לרצות לבטל עסקה בגלל סולם שנקנה ברשת ויש איחור של יום יומיים ואף קצת יותר
לא מדובר בתרופה, או מוצר שצריך דחוף (אז כבר עדיף לגשת פיסית ולקנות)

ובגלל זה את כבר בביטולים ומחפשת המלצה היכן לרכוש את הסולם הבא בעת שהזמנתך בתהליך.
קצת אורך רוח, זה אינטרנט, משלוח, ט באב, שישי שבת גם...כשיגיע תוכלי לעלות ולטפס אל העצים שאני מגדל בהם כסף, חופשי, עלי

יותר כדאי לך

"להתעקש" עד גבול הסביר, על לקבל את מה שכבר הזמנת, מאשר לבטל ולמצוא מקום אחר לקנות בו.

מכיוון שביצעתי את ההזמנה ביום שני בערב

בשעה שכבר ידוע לי שזה לא "יום עסקים", לכן מן הסתם ברור לי שההזמנה נקלטה ביום שלישי. ובכל אופן, גם אם סופרים את ימי העסקים מיום רביעי ואפילו אם תשעה באב לא נחשב כיום עסקים, עדיין עברו הרבה יותר מ-4 ימים.

k-don

Well-known member
"הרבה" ימי עסקים? היה צריך להגיע עד יום שלישי

ועדיין לא הגיע ביום חמישי?

Ron W

New member
נכנסים לחנות למוצרים לבית כמו אייס/הום סנטר ומבקשים משלוח

למעלה